Jump to content

24.CAPR LIDER CUP-Fazanerija Ub od 01.10.10.


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Vracam se jaci nego ikada i sve pare ...

 

Mislim da se naziv ekipe CT "Grile" menja u CT "Mile Kitic - jaci nego ikad" :) He he he, ne zameri, nisam mogao da odolim!

ne zameri uvatis ga za prezime :D :D :D

 

He he he, ispustice tebi ponovo guma na makini .... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetu, nisam ja od juce da bih tek tako prepustio da podele ''PARICE''.

Mozda odlucim da se prikljucim kao nazovimo to DOMACE POJACANJE ;) , pa im malcice pomrsim racune!

Posto vidim da prozivaju NAS domace, ali nisu jos uvek svesni gde pecaju, kako i na sta?!!!

Svi oni misle BRDO SECERCA i ja ''gospodin pametni'' sam u plasmanu :dance: !

Jezero je perfektno i sto bi Dragi rekao : Tesko za pecanje? Jer jos uvek ne postoji ni jedno mesto koje je favorizovano od ostalih. Svako mesto moze BOLJE ili LOSIJE da se odpeca, stvar je do ekipe koja peca....

 

E pa odlicna ideja ,za kladjenje "sa strane" sto da ne!

Deki brate,sto si se naljutio ,nije to prozivka,salimo se,a istina je da kao domacini i nema nekih plasmana do sad.

Sto se tice secerca,ja licno bacam ga uz spod uz vrlo malim kolicinama kada pecam na Fazaneriji.

na udici na takmicenju na Fazanerijii ne stavljam.

 

Imam i predlog za Vas:

 

Organizujte i jedno pojedinacno takmicenje od 24 sata ali ne lokalno kao sto je bilo nego za sve,kao recimo Prda sto pravi uskoro,a jezerasima ide u prilog naredni period iz dodatnog razloga sto krecu ponovo poplave,a za 4-5 dana necu moci pecati vise na Savi kao i ostali pa ce biti dosta zaintersovanih kadnidata sigurno,ubedjen sam!

Link to comment
Share on other sites

Samo opusteno :D :D :D .............. Naravno da se ne ljutim, niti imam razlog za tako nesto.

Sta vise, svidjaju mi se vasi komentari. Stvarno su odlicni :lol: :clap: .

Da prozivate domacine!? I treba,da nas prozivate. Jer za sva ova predhodna takmicenja, uzeli smo SAMO jedno 2.mesto. Sto je zaista malo. Rekao bih pre, SRAMOTA! Ipak smo mi DOMACINI?! A kako vidim ponasamo se kao nezainteresovani gosti!!!!!!

A sto se tice "kracih tj. 24-32,36h" takmicenja, tesko da ce sta biti ove godine. To tek treba da se vidi i dogovori sa organizatorima i samim vlasnikom jezera. Tako da ce to tek od naredne godine da zazivi i bude ono pravo.

Da se ubaci kao prvo i osnovno KRUPNA RIBA (10+, 15+), i jos malo sredi infrastruktura oko samog jezera kako bi sam boravak na jezeru bio jos prijatniji, nego sto je bio do sada.

Link to comment
Share on other sites

'Ajd sad, da i ja nesto kazem ...

 

Licno, mislim da ce se mnogo drugacije odvijati celokupna prica kada bude (konacno) formirano udruzenje sportskih ribolovaca "Okno". Kasni se iz prostog razloga sto ne stizem da pripremim svu dokumentaciju, a ima je poprilicno.

 

Dalje, jezero je takvo kakvo je, a siguran sam da ce biti jos bolje. Odredjene kolicine sarana su vec kompenzaciono kupljene, tako da ce u jezero biti ubaceno minimalno 3 - 5 tona sarana. Ono sto je nesigurno, to je struktura primeraka koji ce se ubaciti: najveci deo ce biti od 5 - 8kg, borimo se za 10+ a ocekujemo 5 - 10 komada od 15+. Naravno, deo price smatram delimicnom poslovnom tajnom, tako da nije sve za forum.

 

Sto se tice takmicenja, strasti nadolaze, jezero malo ko moze da kaze da poznaje, pogotovu kad peca sa jos 16 ekipa. Domacini su takvi kakvi jesu, nisu lenji, mada im ponekad udje "voda u usi". Zato imamo dosta dobrih ekipa sa strane, koje se pojave i malo im izlupaju cvrge i uvrcu usi. Pametni su naucili a ovi drugi spremaju 'ladne obloge.

 

Gost - domacin naseg jezera je Carplider i vec sada mislim da je svima jasno da dok je ova vlasnicka struktura na sceni, on ce imati povlascen polozaj u organizaciji takmicenja. Nasa (interna) takmicenja ce vremenom prerastati i u eksterna, praticemo interesovanja ekipa sa strane i raditi ponesto na tom planu.

 

Ono cime se trenutno najvise zanimamo je priprema jezera za sledecu takmicarsku sezonu, uredjenje takmicarskih pozicija, malo "peglanje" sprudova i povrh svega, novi, osvezeni riblji fond koji pripremamo za sledecu godinu.

 

Dakle, sve ovo sto ste napisali ste i sami mogli da pretpostavite, ali eto, da zadovoljimo protokol i da se oglasi neko od domacina. Ono sto je po meni bitnije je to da riba jako fino radi, te bi trebalo nastaviti pripreme za takmicenje. Sto se tice secerca, neka prica ko sta hoce - jedan od moja tri stapa ga uvek ima na dlaci. Mada ni to nije relevantno jer mi mnogi kazu da samo pametujem a da nemam pojma sa pecanjem. Zato, radite kako mislite da je najbolje - spremajte spodove i boile.

 

P.S.

Ne zaboravite secerac! :)

Link to comment
Share on other sites

Spisak ekipa za takmičenje

1.CT BD elite-Krnjača

2.CT Feniks-Valjevo

3.CT Enrgy-Obrenovac

4.CT Zidar i Macola

5.CT Duboki potok-Barajevo

6.CT Đuka-Ub

7.CT Master carp tim-Ruma

8.CT Mona-Vranić

9CT Grile-Ruma

10.CT Zemun-Zemun

11.CT Skela-Padinska Skela

12.CT Duja-Dobanovci

13.CT Šimanovci-Šimanovci

14.CT Kole i Steva-Majdampek

15.CT SiM-Ruma

16.CT Vir-Bečmen

17.CT ????????

Ostalo još jedno mesto

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj jako si mi ti mudar.znaci ovako ja u sredinu plasmana normalno bolji od grileta to mu dodje da si sebi bezecovao prvo mesto. e pa druze Baltazare trebace ti vise od jedne epruvete za tako nesto. :dance: :naughty: :whistle:
Link to comment
Share on other sites

:D jedne uepruvete?

 

ma imam ih koliko oces,nego sam mislio da kad budes bio u zlatnoj sredini si bolji od Grileta :lol:

a ja cu da iskoristim i iz krivine izadjem prvi! Profesorski! xexe

 

Pozdrav

 

ps,a moj private Lab samo li stekce boile,leleee kolko ih ima ,so scared!!

Link to comment
Share on other sites

"Poc'o rat, jebo te!" - cuvena replika koja opisuje stanje pred pocetak takmicenja.

 

Mi smo jutros poceli da postavljamo montazni zid celom duzinom centralne sajle, za svaki slucaj ... Baltazar, BD, Grile - bice to unakrsna vatra. A Dragan i ja cemo umesto legitimacije "sudija" nositi natpis "UN". I da, imacemo plave slemove :)

Link to comment
Share on other sites

Spisak ekipa za takmičenje

1.CT BD elite-Krnjača

2.CT Feniks-Valjevo

3.CT Enrgy-Obrenovac

4.CT Zidar i Macola

5.CT Duboki potok-Barajevo

6.CT Đuka-Ub

7.CT Master carp tim-Ruma

8.CT Mona-Vranić

9CT Grile-Ruma

10.CT Zemun-Zemun

11.CT Skela-Padinska Skela

12.CT Duja-Dobanovci

13.CT Šimanovci-Šimanovci

14.CT Kole i Steva-Majdampek

15.CT SiM-Ruma

16.CT Vir-Bečmen

17.CT ????????

Ostalo još jedno mesto

 

17. CT HEDONISTI :banana-dance: :banana-dance: :banana-dance: Dobanovci

Link to comment
Share on other sites

idem ja za weekend malo da odpecam jedan dan,ne bi bilo losho :D da dodju na trening i Bd elite ,Grile,domacin i ko oce josh na worm pa ce svima tada biti jasnije mnogo sto sta

 

....a i da popijemo po neku....

da treniram??!!!!!! pa nije takmicenje u kajaku jednosedu :D :D Isus je moj frend,njega pobedjujem sigurno i bez treninga,a drugi me ne interesuju :D :D

 

A GDE DA TI DODJEMO, NA WORM????!!!!!!koliko ja znam to je crv

Link to comment
Share on other sites

idem ja za weekend malo da odpecam jedan dan,ne bi bilo losho da dodju na trening i Bd elite ,Grile,domacin i ko oce josh na worm pa ce svima tada biti jasnije mnogo sto sta

 

....a i da popijemo po neku....

da treniram??!!!!!! pa nije takmicenje u kajaku jednosedu Isus je moj frend,njega pobedjujem sigurno i bez treninga,a drugi me ne interesuju

 

A GDE DA TI DODJEMO, NA WORM????!!!!!!koliko ja znam to je crv

 

:D Strasnooo,pa ti nema potrebe ni da dolazis kad vec peresh Isusa,mislim na tvog frenda.

 

worm ti je na ulicnom crnackom anglosaxonskom i hebrejskolationskom :o zagrevanje,pe rekoh da malo pre takmicenja oprobate.

nije kajak jednosed :lol: ali trening postoje i ovom takmicenju,zbog raznih taktika ,sistema prezentacije hrane,koji mamci i sl.

Al dobro,bate moj ,ti ako nesh nesh ,bilo bi dobro da dodjes da bi ponovo objasnio tvom frendu Isusu to sto kazesh a ujedno da ja iskoristim priliku i da Vas sve operem. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...