Jump to content

Prda carp cup basiana


prdaaa

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prdo odlican cup, malo cudan sa tim da je sve dozvoljeno mislim prvenstveno na zive mamce

trebao bi sto pre da postavis termin jer u oktobru imas cupove u UB-u, DEBELJACI, i na MIKI dosta ekipa je na tim kupovima :clap: :clap: :dance:

Link to comment
Share on other sites

sutra imate termin,najverovatnije pocetak u subotu a kraj u nedelju.

Znaci drugog i treceg,

Ribe su prosecne tezine sedam osam kilograma ima nesto manjih ali je to neki prosek,mada je pecano dosta velikih i isto tako doneto je par komada sa strane,od sokola je ostalo dosta iba preko desetke i lep broj preko petnaest kila.

Link to comment
Share on other sites

sutra imate termin,najverovatnije pocetak u subotu a kraj u nedelju.

Znaci drugog i treceg,

Ribe su prosecne tezine sedam osam kilograma ima nesto manjih ali je to neki prosek,mada je pecano dosta velikih i isto tako doneto je par komada sa strane,od sokola je ostalo dosta iba preko desetke i lep broj preko petnaest kila.

Ja sam na basiani peco ligu 5 kola prosek ribe je bio oko 6kg ima lepih macana a najveci je bio upecan 17i kusur kila al od tih vecih sarana prosek su se pecali od 12kg do 14kg

Link to comment
Share on other sites

sutra imate termin,najverovatnije pocetak u subotu a kraj u nedelju.

Znaci drugog i treceg,

Ribe su prosecne tezine sedam osam kilograma ima nesto manjih ali je to neki prosek,mada je pecano dosta velikih i isto tako doneto je par komada sa strane,od sokola je ostalo dosta iba preko desetke i lep broj preko petnaest kila.

Ja sam na basiani peco ligu 5 kola prosek ribe je bio oko 6kg ima lepih macana a najveci je bio upecan 17i kusur kila al od tih vecih sarana prosek su se pecali od 12kg do 14kg

Samo ja bi izmenio samo jedno u vezi ovog takmicenja,,,,da se peca na cetiri stapa,nista vise ovo ostalo sve drugo je ok :clap: :clap: :clap: :animals-fishblue: :animals-fishblue:

Link to comment
Share on other sites

A BRE PRDO DA SE NE LAZEMO TO JE KLASICNA KOCKA ZA IGRACE SA DUBOKIM DZEPOM A SA KUPOM JE NA VI :D

Ajde bosanac sta si se stiso kazi zaretu i zengi da izvade lovu pa da se oprobamo :violence-bowandarrow: :violence-bowandarrow: :violence-bowandarrow:

Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam VOJKANOVO misljenje

 

Pa, nemam pojma ni sam, danas je svako slobodan da organizuje sta i kako hoce, cinjenica je da je ovim propozicijama Prda definitivno ispao iz klisea, sto je samo po sebi kvalitet...sta mi je privuklo paznju na prvu loptu:

- veoma cudan i ne bas reprezentativan naziv kupa :D Prda carp kup :lol:

- duzina trajanja kupa (nesvakidasnjih 24h)

- dozvoljeni mamci (crvi, gliste, kederi)

- visina kotizacije i nagrade ( za I mesto 7,5 X ufur) :o

Seti se naseg zadnjeg pecanja gde izginusmo nas cetvorica, u 48 h u proseku po 5-6 sati spavanja, crnacki rad, 500 kila ribe, na kraju III mesto a od nagrade, ne da nema za burek i jogurt, nego minus od 2-3 glave !

 

Da je sPrda kup kocka - DA!!!

Da sam kockar - NE!!!

A da me cepn`o adrenalin - DA, i to debelo!! ;)

 

Igrajte LOTO

Link to comment
Share on other sites

a koje takmicenje nije kocka?? samim tim sto se mesta izvlace je kocla,a od njih mnogo toga zavisi a moze da bude cak i presudno

nas par drugara imamo svoju ligu placa se da se pokriju troskovi pehari , mesta ...i druzenje moze da pocne.

ali nisu dosli svi prvi put kada su culi da nema para .

e zato treba da ima ovakav KUP ..a ja imam svoj mada bi opet kazem dosao i kod prde zanimljivo je zbog te jedne ribe :geek:

Link to comment
Share on other sites

Na bebeljaci nikad nisam pecao,ali ti si u pravu sta god da kazes,jesam sjebo stvar ali sta ces niko nije savrsen

netrazim unapred ali ljudi sami daju da bi rezervisali mesto,ko hoce moze tako ko nece moze da se najavi pa na dan takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Na bebeljaci nikad nisam pecao,ali ti si u pravu sta god da kazes,jesam sjebo stvar ali sta ces niko nije savrsen

netrazim unapred ali ljudi sami daju da bi rezervisali mesto,ko hoce moze tako ko nece moze da se najavi pa na dan takmicenja.

ma dolazim sigurno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...