Jump to content

Prda carp cup basiana


prdaaa

Recommended Posts

Prdo,

 

generalno nema nekih kritika na uslove,vidis i sam, a na kraju krajeva bas te briga sam odredjujes pa ko voli nek izvoli.

 

Uplatili smo UB-Fazaneriju od 1-3 oktobra! moram tamo da odpecamjer sam obecao plasman :D pa da BD potvrdi kvotu iz 1-1 za njegovo prvo mesto,meni dosta 2 ili trece a BD-u prepustam prvo mesto :clap:

 

Sto se tice surf-a nema ni potrebe ako je daljina 120m.

Sto se tice hranjenja sa camcem na daljinsko upravljanje-to treba da dozvolis!

Ko ima camac ako hoce moze tako da hrani..pa tako je bilo i na svetskom kupu u FRA dodushe velike daljine ali imajuci u vidu sta si sve dozvolio ne znam sta ju tu problem..kocka je u pitanju pa kad je vec sve dozvoljeno i hocu da dam paer zasto ne bih koristio sve sto pomaze?

 

Praskastu kako kazes imas uvek zelju a ne moze na 99% ,sad moze i to pa moze valjda i sam camcom na bat.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bal Bal Baltazar.Covece pa ti si legenda,pa ni ja vise ne verujem u to prvo mesto ali kad procitam tvoj post odma dobijem snage.Steta sto Prdin kup nije neki drugi dan, da mozemo i to otpecati :clap: :clap: :clap:

Ti se bas k....s malo zesce a

Link to comment
Share on other sites

Sve ostaje isto,camac nije dozvoljen iz razloga sto ga nemaju svi,mada po mom misljenju to i nije neka prednost na malim vodama.

Moje misljenje o pecanju velikih riba je malo drugacije i nikad na takmicenju kao i na slobodnom pecanju nisam pecao standardno veliku ribu i cesto se to pokazalo kao dobra taktika.

 

Dogovoren je datum, to su deveti i deseti oktobar.

Pocetak takmicenja bi bio u podne u subotu, a zavrsilo se u nedelju u podne.

Za svo vreme takmicenja je obezbedjena klopa za ucesnike,naravno besplatna.

Svi ce dobiti po jednu digitalnu vagu tako da mogu da izmere svoj ulov,kad se upeca riba vec od one sto je pre toga vodila dolazi sudija na merenje i po jedan clan iz susedne ekipe.

 

Ja necu pecati jer nije u redu nimalo da se takmicim u necemu sto organizujem,jeste da nemam nikakve sanse ali moglo bi se desiti slucajno da pobedim i sta onda ispade prda namestio takmicenje.

 

Naziv takmicenja je zanimljiv ali je dota ozbiljna prica pa ce se malo razlikovati od imena kupa.

Da ste samo videli facu kad je devojka trebala da odstampa plocice za pehare,triputa sam joj morao objasnjavati da je dobro cula.

 

BD Elite moras da citas sta pise,niko nije napisao DEBELJACA vec BEBELJACA.

Pet ekipa je prijavljeno znaci slobodno jos devet mesta

Link to comment
Share on other sites

Bal Bal Baltazar.Covece pa ti si legenda,pa ni ja vise ne verujem u to prvo mesto ali kad procitam tvoj post odma dobijem snage.Steta sto Prdin kup nije neki drugi dan, da mozemo i to otpecati :clap: :clap: :clap:

 

 

Xexe,znas kako brate moj,pa moram da ohrabrim ljude,to ti je kao kad igras sa Brazilom i znas unapred da ces da izgubis al ope ides da igras :doh:

 

e ostaje isto,camac nije dozvoljen iz razloga sto ga nemaju svi,mada po mom misljenju to i nije neka prednost na malim vodama.

Moje misljenje o pecanju velikih riba je malo drugacije i nikad na takmicenju kao i na slobodnom pecanju nisam pecao standardno veliku ribu i cesto se to pokazalo kao dobra taktika.

 

E Prdo,morash dozvoliti chamac ,vidi razmisli,pa da dodjem.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio malo u Petrovcima i dogovorili smo se oko termina da se malo pojaca vreme.

Evo sad definitivno vreme

Skup u subotu 09.10 u devet ujutro, pocetak pecanja u jedanaest.

Peca se do nedelje do pet sati popodne.

Sto se tice merenja nisam ni mislio da se meri tako,verovatno nisam dobro objasnio.

Svako meri svoju ribu kad bude ima onu koja je veca od do tada najvece upecane dolazi sudija i po jedan clan iz ekipa koje su mu susedne.

Mere ribu konstatuju tezinu i zatim ulazi u zapisnik tj.listu.

Vagice ostaju u amanet ekipama koje se budu takmicile

 

Camac definitvno nece biti dozvoljen,tako da ostaje sve kao sto je vec receno

 

Ako ima jos nekh nejasnoca recite pa da resimo.

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je zao sto nisam u zemlji. Otpecao bih ovo sigurno. Fenomenalna ideja o kojoj smo pricali prethodnih godina. Ali nikako da neko konacno organizuje to. :clap: A i sam naziv takmicenja je zaista originalan. Prda je Bog!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio malo u Petrovcima i dogovorili smo se oko termina da se malo pojaca vreme.

Evo sad definitivno vreme

Skup u subotu 09.10 u devet ujutro, pocetak pecanja u jedanaest.

Peca se do nedelje do pet sati popodne.

Sto se tice merenja nisam ni mislio da se meri tako,verovatno nisam dobro objasnio.

Svako meri svoju ribu kad bude ima onu koja je veca od do tada najvece upecane dolazi sudija i po jedan clan iz ekipa koje su mu susedne.

Mere ribu konstatuju tezinu i zatim ulazi u zapisnik tj.listu.

Vagice ostaju u amanet ekipama koje se budu takmicile

 

Camac definitvno nece biti dozvoljen,tako da ostaje sve kao sto je vec receno

 

Ako ima jos nekh nejasnoca recite pa da resimo.

 

Vec menjas satnicu a ima prijavljenih ekipa, to nije dobro...sad ako odes jos koji put mozda naguras i na 72sata...

24 h je za "ovo" prava satnica;)

igrajte LOTO :D

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je 24 previse ali gotovo svi su slozni da je bolje da provedu vise vremena na vodi,tu se slazem ali i dalje mislim da je 24 casa vise nego dovoljno za ovaj nacin takmicenja.

Uglavnom sve je sada reseno,moda ce neki kriticari naci jos stosta da je izostavljeno pa cemo u hodu t resavati ako ima smisla

 

Tako da smo upotpunili obadva dana,nego razmisljam da se rucak odrzi u restoranu kod Noce to bi bilo najbolje ako sa njim nadjem neki dogvor,sve lepo postavljeno zatvoren prostor a ko god hoce kuci mora tudaproci.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je 24 previse ali gotovo svi su slozni da je bolje da provedu vise vremena na vodi,tu se slazem ali i dalje mislim da je 24 casa vise nego dovoljno za ovaj nacin takmicenja.

Uglavnom sve je sada reseno,moda ce neki kriticari naci jos stosta da je izostavljeno pa cemo u hodu t resavati ako ima smisla

 

Tako da smo upotpunili obadva dana,nego razmisljam da se rucak odrzi u restoranu kod Noce to bi bilo najbolje ako sa njim nadjem neki dogvor,sve lepo postavljeno zatvoren prostor a ko god hoce kuci mora tudaproci.

 

Normalno, vazda` si bio beg a i ne sumnjam da ces Nocu ubediti i da peca, on ti je redovna "musterija" !! :D

 

 

:animals-fishgreen:

igrajte LOTO

Link to comment
Share on other sites

Dogovor pao i sa Nocom,posle pecanja se ide u restoran na rucak corba i pecenje.

Ipak je mnogo bolje nego da se mlatimo na jezeru,juri tanjire,stolove... vec me zaboli glava od toga.

Mnogo jednostavnije a i bolje.

 

Da nezaboravim,prijave do petog.

Za sad sigurnih pet mesta,ostalo devet

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...