Jump to content

Pojedinacni Carp Cup 1 Na 1 Basiana Maj 2011


Recommended Posts

Cestitke svima na pecanju,po teskom vremenu i naravno pobednicima !Eto pokazali ovi takmicari da mogu na 3 stapa da upecaju za mnogo manje sati vise nego mi u ligi na 6 stapova i vise vremena.!Doslo vreme da se zamislimo _sta je problem,guzva ,raketa,mnogo stapova ili nase neznanje! :geek:
Link to comment
Share on other sites

mnogo stapova,sva takmicenja tamo sam izbegavao zbog mnogo opreme jednostavno pravi probleme.

Zamisli situaciju da se pecalo na sest stapova i kako bi zavrsili sa zaretovim saranom ili da nije bilo dozvoljeno vaditi ribu u tudjem boksu. Cetiri stapa je vise nego dovoljno,jedina zamerka mnogo starih najlona,to nebi bilo lose malko povaditi ,steti zivcima

Link to comment
Share on other sites

Lepo pecanje po ruznom vremenu, ali zasigurno bolje i tako nego ruzno pecanje po lepom vremenu :) !

Konacan bilans bi svakako bio jos znatno bolji da nije izgubljeno 50-tak riba, ali i to je sastavni deo pecanja.

Po meni jos jedna potvrda mog zagovora pocev od prvih takmicenja na ovoj vodi, da sto manja napadnutost ovog jezera daje i bolje rezultate, tako da su 4 stapa najbolja varijanta, a i u mnogome olaksava komotnost za rad izmedju boksova! Jos po mogucustvu bez rakete, uz koristenje kobre, pva i kvalitetne boile, verujem da bi ucinak gotovo uvek premasio jednu tonu! Cestitke pobednicima, svim takmicarima na istrajnosti, Zoranu i gazda Mici na uspesnoj organizaciji prvog kupa :thumbsu:

I jos jedna poruka za moga druga Grileta i njegovog vernog prijatelja malog Kicu (mislim na psa :) ), bilo bi dobro kada bi ste se ipak vratili po sator koji ste ostavili na jezeru da se osusi, jer ako vetar ovako nastavi da duva,mislim da ce te ga naci negde u okolini Sapca :) , ne moze on toliko nakisnuti koliko moze da leti :lolu:

Link to comment
Share on other sites

jedina zamerka MNOGO starih najlona,to nebi bilo lose malko povaditi ,steti zivcima

proslog vikenda na pecanju izvadjeno par stotina metara najlona,malo ja,malo max i sremac..odlican predlog! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Svi cestitaju samno Limunu a sta je sa Janetom koji je prvi put na vodi ,Zaretom koji je otpecao ekstra i naravno ostalim takmicarima koji su se svojski trudili .Jos jednom bravo svima :bow: :bow: :bow:
Link to comment
Share on other sites

Cestitke pobednicima i svima na pecanju po Lepom vremenu , moram negde na casove pecanja,i smirivanja zivaca

netreba ti casovi iz pecanja,,samo nemoj da koristis plasticne virble :lolu:

Link to comment
Share on other sites

ma nije meni toliko zao izgubljenih riba ( u ala sam sad slagao ) nego sto cete me zezati ima jadnu napacenu dusu da mi izvadite,sram vas bilo.

Kad sam ja nekoga zezao :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Prvo da se zahvalim svim ucesnicima na Fer i korektnom takmicenju :thumbsu: ,kome je jedino Sneg nedostajao

Limunu,Jancevskom,Zaretu,na Plasmanu naravno i Joci koji je imao najvecu ribu, :bow: a nama ostalima vise srece sledeci put, imacemo priliku da se popravimo(uskoro cu objaviti termin)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...