Jump to content

Prologic Cc30 Carp


Recommended Posts

Netreba njemu custom made nego da voli i postuje te cc30, jer ja sam pred dilemom da ih kupim samo me nervira sto ga vise neproizvode i neznam za eventualne nadoknade delova ako se desi nesto sa stapom da li ceh i biti uopste
Link to comment
Share on other sites

Netreba njemu custom made nego da voli i postuje te cc30, jer ja sam pred dilemom da ih kupim samo me nervira sto ga vise neproizvode i neznam za eventualne nadoknade delova ako se desi nesto sa stapom da li ceh i biti uopste

hehehe...i tebi bi legao neki "custom" bar ces znati ako ,ne daj boze,zaskripi za delove...hehehe..

 

 

Njemu bi najbolje leglo da ide na neko pecanje.

E da znas,mada se ni ja ne bih bunio mnogo...heheheh...

Link to comment
Share on other sites

hehehe...i tebi bi legao neki "custom" bar ces znati ako ,ne daj boze,zaskripi za delove...hehehe..

 

 

 

E da znas,mada se ni ja ne bih bunio mnogo...heheheh...

 

Hehe kad bolje razmislim :)

Link to comment
Share on other sites

Ma, mene treba tuci!!!

Polako, kada istekne garancija ima da padnu 50-tice!!! :D

Ne treba meni 180m, bilo bi mrak kada bih mogao da izadjem na nekih 120 - 140m sa pva, pa kada to postignem

onda cu lagano i bez napora moci da pecam na 100 - 110m sa pva...

Polako sa pecanjem, tek je pocela zima...

Link to comment
Share on other sites

dzoni brate navuci usku pva mrezicu oko olova i zabaci, to ce biti 140m sa pva :laugh:

E, vidis, sa tim komotno izlazim na... ahahahahah

Sto se toga nisam ja setio, udicu sa pva koncem vezem za tubu, preko olova pva mrezu, pa da vidimo ko moze dalje da baci... :D

Link to comment
Share on other sites

Ma, mene treba tuci!!!

Polako, kada istekne garancija ima da padnu 50-tice!!! :D

Ne treba meni 180m, bilo bi mrak kada bih mogao da izadjem na nekih 120 - 140m sa pva, pa kada to postignem

onda cu lagano i bez napora moci da pecam na 100 - 110m sa pva...

Polako sa pecanjem, tek je pocela zima...

 

hehehehe...ja sam uzeo catane ali sa 50-icama,jbg lepse izgledaju a jos uz sam i dobio dobru cenu za njih cak sam i hteo na stare stapove da stavim 50-ice ali prodao sam ih pre toga.

Link to comment
Share on other sites

Evo moji prologikovi stapovi cc30 od 12ft 3,5lb kako se savijaju sa ribom. Odnos cene i kvaliteta je odlican!

 

pristojno se savija na ribi sobzirom da je vrlo ostar stap... opet zavisi kolka je riba...

moze li jos malo detalja, koje olovo mu lezi... koliku daljinu postizes sa pva?

Link to comment
Share on other sites

Stapovi su ostri, komotno nose krupniji pva pod uslovom da je mirno vreme. Bacao sam 120gr , 105gr i 90gr sa stapovima. Ja sam na miki na 8-ci gde je najsire komotno pecao na nekih 90 metara sa pva. Ali kada sam stavio 90gr olova, stapovi su mi se tada najbolje pokazali i najlakse i najdalje sam izbacivao. Mada ovi isti stapovi u tudjim rukama, recimo kod nekog snagatora, verujem da bolje bacaju sa tezim olovom. Ja imam 1,70m i tezak sam 77 kila. Imam dobru tehniku bacanja ali mi fali visina i masa da bih ovaj stap zategao onako posteno :) tako da ne mogu reci da stapovi ne nose, samo ja ne mogu. doduse bez pva-samo sa boillom 14mm preko 120m ladno... I da riba na slici je bila krupna, nije sica neka. Ali opet mislim da se sasvim solidno savijaju na ribi u odnosu na karakteristike ipak je to 3,5lb i 12-ka :good:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

kupih i ja CC30 13F i 3,5LB, ali ih još nisam probao! Da li neko može da ih uporedi sa CENTURY FG 13F 3,5LB jer sam uzeo i njih?

 

 

CC30 je bolji :) a cek kad tek uzmem c3 :)

Link to comment
Share on other sites

Sta tu nevalja na slici jel moze neko da mi objasni? Jel snimak los ili je stap takav? radi se o cc30 verovatno znate ajde da razjasnimo

 

 

 

 

http://img836.imageshack.us/img836/7060/19914015498325122791611.jpg

 

 

 

Debeli Sremac to treba da zna on je komentarisao fotografiju na FB

Link to comment
Share on other sites

stap ti radi na yabacivanju od pola pa navise,a takav ti je sigurno i na ribi jer je tesko vieti na slici skojom si sa ribom,ja imam stap daiwu emblem 3.9 m 3lb sa 40 karikama i stap je odlican isto ide od pola po navise i nista mi nesmeta.Stap ti je exstra.A druze ako hoces stap skojim ces da bacis sa PVA velicine teniske lopte i daleko da bacis a pritom da uzivas na ribi kao nikad ni na jednoj onda nadji HARISON BALISTU 3.90 .4LB I uzivaj.
Link to comment
Share on other sites

stap ti radi na yabacivanju od pola pa navise,a takav ti je sigurno i na ribi jer je tesko vieti na slici skojom si sa ribom,ja imam stap daiwu emblem 3.9 m 3lb sa 40 karikama i stap je odlican isto ide od pola po navise i nista mi nesmeta.Stap ti je exstra.A druze ako hoces stap skojim ces da bacis sa PVA velicine teniske lopte i daleko da bacis a pritom da uzivas na ribi kao nikad ni na jednoj onda nadji HARISON BALISTU 3.90 .4LB I uzivaj.

 

Ne ne niposto, ja vec rezervisao ove stapove i video ih uzvo svidjaju mi se i te kako samo sam nasao ovu sliku pa sam mislio da prodiskutujemo sta je u pitanju :) ima jos jedna slika sa istim stapom vidi to zato nerazumem u cemu je fora, ovde radi lepo

 

 

http://img85.imageshack.us/img85/1316/20717215498326789458111.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...