Jump to content

Carp Liga Basiana 2011. Ii Kolo I Grupa


Recommended Posts

Pa da sva riba otprilike na mom mestu,a ja je trazio na kraju(par dana pre)-mada to verovatno ima veze i sa znanjem. :notfair:

Cestitke prvoplasiranima i svim ostalim ekipama.

Znaci sledece takmicenje ide preko hiljadarke :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ovo ovde znaci da tu treba kliknuti i otvorice se tabela, zbirnih rezultata I grupe.

Hvala na strpljenju upao nam je mis u ruter pa nismo imali internet. Danas su tek momci bili da nam to poprave.

Vidimo se II grupo sutra.

Bistro svima.

Link to comment
Share on other sites

kliknite ovde

 

Ovo je jedna ispravka, ali vrlo bitna. Ekipa koja je imala 0 poena u I kolu je dikvalifikovana, a u tabeli to nije navedeno. Nadam se da primaju moje izvinjenje.

 

Mico,pregled je krajnje profesionalno uradjen,ubedjen sam da ce biti dopadljiv svim takmicarima,zasigurno ce motivisati dodatno ekipe a i pojacace u mnogome rivalstvo i takmicarski duh ne samo u borbi za konacni plasman nego i u ponekim segmentima iz tabele,tipa:najveca riba lige,najveca postignuta kilaza u jednom kolu ili pak najbolje otpecana neka odredjena pozicija...pronaci ce vec svi sebi neke osobene zanimljivosti :) Posle onog nemilog dogadjaja i startnih nula bodova iz prvog kola,moja ekipa je sebi vec unela dovoljno zanimljivosti,tako da sada konstantno mora da peca pod imperativom plasmana,sto u mnogome unosi uzbudljivost ;) Ko to kaze da liga nema svoje cari :)

Jos jednom sve pohvale gospodji Zdenki na kvalitetnom azuriranju rezultata!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...