Jump to content

29.carp Lider Cup-Debeljača 20-22.05.11.


Recommended Posts

Čestitam svim ekipama koje su ovo takmičenje otpecali perfektno , kvalitetno i fer i korektnoj borbi.Svima takmičarima mogu samo da poželim da samo nastave tako POZDRAV

 

Alal vera svima muska borba,

 

Bogami caki drugi put peglas ovog lidera,hahahahahah

Pa gde da organizator uzme i I mesto,nedaj Caki.....

 

Malo sale i pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cestitke svim ekipama,pogotovo Draganu i Cakiju na sjajnom pecanju i izuzetno neizvesnoj zavrsnici. Bilo nam je zadovoljstvo da pecamo sa ovakvom konkurencijom uz obecanje da cemo svaki sledeci put biti sve bolji i bolji i jednog dana mozda budemo u rangu sa najboljima. Pozdrav svima do sledeceg vidjenja od CT Kaznena ekspedicija Jolly
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene , prvo da zahvalim na cestitkama i naravno nisam samo ja zasluzan za postignute rezultate tu su moji drugari Kush i Belke bez kojih ekipa ekipa nebi funkionisala tako kako funkcionise , sta da kazem trudili smo se i krvavo ali stvarno krvavo radili celih 48h i postigli to sto smo postigli , pecanje je bilo extra , tenzija celim tokom tacmicenja jurnjava rezultata ali smo smogli snege da u finisu ipak mi pobedimo , mnogo ribe nam je spalo pola od toga sto nam je spalo da smo izvadili otisli bi preko tone garantovano ali sta da se radi guramo dalje . Pozdrav za sve ekipe i naravno cestitam Draganu ma velikoj borbi do samog kraja ali sta da mu radim kad smo bolji od njega . SALIM SE NARAVNO SAMO JE SRECA ODLUCILA ZADNJIH POLA SATA !!!!!!

 

Hvala jos jednom i pozdrav od CT- SKELA

Link to comment
Share on other sites

pa gde nam je drug Joca Tref jer on to od sranmote ne izlazi.Ma ajde bre Joco ne zajebavaj pa nista to tebi nije kada si stalno zadnji,ali moj frend Isus drzi casove svakog ponedeljka pa ce mo ga zvati da te primi preko veze :rolleyes: :thumbsu:a i nas drug Doca jos nije dosao sa kongresa KPJ AFZ-a pa nece videti tvoj rezultat
Link to comment
Share on other sites

pa gde nam je drug Joca Tref jer on to od sranmote ne izlazi.Ma ajde bre Joco ne zajebavaj pa nista to tebi nije kada si stalno zadnji,ali moj frend Isus drzi casove svakog ponedeljka pa ce mo ga zvati da te primi preko veze :rolleyes: :thumbsu:a i nas drug Doca jos nije dosao sa kongresa KPJ AFZ-a pa nece videti tvoj rezultat

:thumbsu: :rofl: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

pa gde nam je drug Joca Tref jer on to od sranmote ne izlazi.Ma ajde bre Joco ne zajebavaj pa nista to tebi nije kada si stalno zadnji,ali moj frend Isus drzi casove svakog ponedeljka pa ce mo ga zvati da te primi preko veze :rolleyes: :thumbsu:a i nas drug Doca jos nije dosao sa kongresa KPJ AFZ-a pa nece videti tvoj rezultat

ma grile druze koja sramota, sedmi u ovoj konkurenciji je pravi uspeh!! dobro sam jos i preziveo ono sunce na trojci, ne zovu je dzaba ROSTILJ MESTO !!

Link to comment
Share on other sites

ma grile druze koja sramota, sedmi u ovoj konkurenciji je pravi uspeh!! dobro sam jos i preziveo ono sunce na trojci, ne zovu je dzaba ROSTILJ MESTO !!

Šta te briga bar si dobio boju

Link to comment
Share on other sites

Sve sve ali sto se trojka nagledala pecanja Dragana i Cakija ne znam samo ko je onaj sa bradom :excl: :yahoo: :devil: :clapping:

ja jesam gledao i divio se majstorima ali ne znam sta ste vi radili na sestici kad ste najgori od sve dece??

Link to comment
Share on other sites

:friends: :thumbsu: :thumbsu:

zasto bih se nervirao, nisam zadnji, jedino tad mogu da se nerviram, ovako stvarno nemam razloga

neces biti zadnji jer u ponedeljak kreces na kurs kod mog frenda :friends: :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:
Link to comment
Share on other sites

izvini frendu nisam stigao da te obavestim da su popunjena mesta za kurs pecanja.Toliko se javilo ljudi da ce Joca morati sacekati jesenji termin.Jedino bi mogao da ga ubacim u neki vanredni termin ali to je trostruko skuplje.
Link to comment
Share on other sites

Ako do sada nije naucio nece nikada. Mi smo bili zadnji da bi neki sledeci put bili prvi,nemoj da zaboravis sa kakvom si pricom dosao na trojku,toliko si bio bucan da si nam svu ribu poplasio ali kako je vreme prolazilo zavladal je neka tisina...
Link to comment
Share on other sites

Ako do sada nije naucio nece nikada. Mi smo bili zadnji da bi neki sledeci put bili prvi,nemoj da zaboravis sa kakvom si pricom dosao na trojku,toliko si bio bucan da si nam svu ribu poplasio ali kako je vreme prolazilo zavladal je neka tisina...

podseti me mitre te price o trojci, ja se nesto ne secam !!i molim te objasni mi za to plasenje ribe, svud je bilo jedino kod tebe nista !!kako je ostala u petici i sedmici a od tebe pobegla?? ajde molim te bas mi reci da i ja nesto naucim !!!

Link to comment
Share on other sites

izvini frendu nisam stigao da te obavestim da su popunjena mesta za kurs pecanja.Toliko se javilo ljudi da ce Joca morati sacekati jesenji termin.Jedino bi mogao da ga ubacim u neki vanredni termin ali to je trostruko skuplje.

ma znanje nema cenu, samo me ubacite na neki ubrzani kurs ako ikako moze!!!

Link to comment
Share on other sites

izvini frendu nisam stigao da te obavestim da su popunjena mesta za kurs pecanja.Toliko se javilo ljudi da ce Joca morati sacekati jesenji termin.Jedino bi mogao da ga ubacim u neki vanredni termin ali to je trostruko skuplje.

ma nema problema frendu i najesen da krene taman da se oporavi od ovog udarca,a onda ima celu zimu pred sobom,i jos kada stavi stapove pod glavu da mu se nesto primi .JOCO LEGENDO :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ajde kazi mi sta si pricao Draganu kad si se raspakivao na trojci mada verujem da je to bila zajebancija posto je covek oduvao sve osim Cakija. Ti nemoj da brines za nase pecanje jer mi smo tek poceli i voljni smo da ucimo ali od takvih koji se samo prave pametni nam ne pada na pamet. Nas nije sramota sto smo poslednji a za to su postojali objektivni razlozi,a da li je tebe sramota posle toliko godina pecanja da nemas nikakve sanse za plasman iako si imao relativno dobro mesto? Ovim postom zavrsavam diskusiju sa tobom posto ocigledno ne shvatas u cemu je problem. Pozdravljam te i vidimo se na nekom sledecem takmicenju,a mi cemo za to vreme vezbati da ne budemo poslednji :drinks: :thumbsu:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...