Jump to content

Iv Bass Carp Cup


Recommended Posts

IV BASS CARP CUP

Tvrdenjava Surcin

27 – 29 maj

Pocetak u 17 h 27.05.2011

Kraj u 15 h 29.05.2011

Nagrade pehari + novcane zavisno od broja ekipa

Specijalna nagrada za najvecu ribu ( 1kg x 10 evra )

Podsetnik : ove godine pusteno 4,5 tone sarana

Zadnja tura bila 18.05 pusten veci saran

Jezero poznato po velikim komadima sarana I ogromnim amurima..

Prijave do cetvrtka na telefon 063 1462622 Vidimo se

Link to comment
Share on other sites

1. CT MARSAL 35.610

2. CT 94 29.470

3. CT BASS 22.510

...4. CT BASS SHOP 17.770

5. CT DUJA 8.060

6. CT SVARC - FRENKI 3.170

7. CT JAKOVO -

8. CT STARAC -

9. CT ZDENKO -

Rezultati sa takmičenja, uskoro slike. Nažalost nisam pecao ali utisci od ljudi koji su proveli tamo vreme su veoma pozitivni.

Link to comment
Share on other sites

Miloše nadam se da je tvoja opaska šala!!!! najveća riba je bila 6 kg, a bilo je tri kidanja , o tome neka pričaju oni koji su imali te ribe na štapu. Ja nisam prisustvovao takmičenju ali i ULOV OD STO KILA ZA DIVLJU VODU JE ODLIČAN REZULTAT. Zato Miloše , ti kao budući sportski radnik ne trebaš davati nesportske komentare.
Link to comment
Share on other sites

za Tvrdenjavu 100kg ulova na toliko ekipa je super rezultat, sto kaze Todor steta sto nisam znao ranije verovatno bi ucestvovao, ali zato imamo popravni (Maraton).Tvrdenjava je divlja voda puna iznenadjenja i kad bi se cesce organizovala takmicenja riba bi se malo navikla na takmicarski pritisak i sigurno bi bilo vise ulova.Vidim i cujem da su ekipe koje su ucestvovale zadovoljne sa takmicenjem i organizacijom.Ko zeli da se takmici bez da se slomije vadeci ribu, maraton na Tvdenjavi je prava uzivancija.Poz organizatorima i Bistro
Link to comment
Share on other sites

Miloše nadam se da je tvoja opaska šala!!!! najveća riba je bila 6 kg, a bilo je tri kidanja , o tome neka pričaju oni koji su imali te ribe na štapu. Ja nisam prisustvovao takmičenju ali i ULOV OD STO KILA ZA DIVLJU VODU JE ODLIČAN REZULTAT. Zato Miloše , ti kao budući sportski radnik ne trebaš davati nesportske komentare.

Naravno da sam se salio!! :bow:

Ne znam nista o vodi. Reci mi doktore koliko je jezero siroko i dugacko,kolika je populacija ribe,jer razmisljam o ucescu na maratonu,ali sada videh da nam je 4. kolo na Basijani 15,16 i 17 jul. Kako ces Isuse (dbelitee) na maraton kad imas okrsaj na Basijani?? :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Predpostavio sam Miloše, da si se šalio ali ne znam, danas svi nešto poludeše :friends: . Tvrdenjeva je u proseku široka 70 m,duga oko 1.5 km, muljevito dno, tvrđi mulj, pouplacija ribe po našim procenama oko 10- 12 tona šaranske ribe. Na ovolikoj vodi to nije preterano pa je i čini teškom za pecanje. Ima puno prirodne hrane pa šaran i teže uzima mamac. Godinama ranije je bilo mnogo više ribe ali je voda devastirana izlovljavanjem razno raznih likova. sada je stabilna situacija i Sale to drži pod kontrolom. Ove godine je ubačeno 3 tone 2-5 kg i 1.5 tone 5+ kg.
Link to comment
Share on other sites

Predpostavio sam Miloše, da si se šalio ali ne znam, danas svi nešto poludeše :friends: . Tvrdenjeva je u proseku široka 70 m,duga oko 1.5 km, muljevito dno, tvrđi mulj, pouplacija ribe po našim procenama oko 10- 12 tona šaranske ribe. Na ovolikoj vodi to nije preterano pa je i čini teškom za pecanje. Ima puno prirodne hrane pa šaran i teže uzima mamac. Godinama ranije je bilo mnogo više ribe ali je voda devastirana izlovljavanjem razno raznih likova. sada je stabilna situacija i Sale to drži pod kontrolom. Ove godine je ubačeno 3 tone 2-5 kg i 1.5 tone 5+ kg.

A slobodno pecanje,kako funkcionise?? Dozvola,dnevna,nocna,godisnja???

Link to comment
Share on other sites

Tako je Prdo, ako neko to sme da kaže to si ti !!!! ;) Godišnjih dozvola više nema, bilo je jako malo!!! Dnevna je 500 a noć 600 din!!! Moguće su i kombinacije dan noć isl. :hi:
Link to comment
Share on other sites

Tako je Prdo, ako neko to sme da kaže to si ti !!!! ;) Godišnjih dozvola više nema, bilo je jako malo!!! Dnevna je 500 a noć 600 din!!! Moguće su i kombinacije dan noć isl. :hi:

Nisam kupio dozvolu godisnju,a par puta sam bio na dan - noc,i niko mi nije spominjao tu kombinaciju,ni cuvari Steva a ni Mire! Pa ko onda treba da mi kaze??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...