Jump to content

Esp Sniper


Recommended Posts

Ja koliko znam od sada ti nije bilo problem da ih donesesh iz Engleske hahahah

Koliko znam u Srbiji nema jedino u Hrvatskoj il Sloveniji.

 

Shta se desilo Beni sa onim covekom koji je prodavo ESP Terry Hearn 12,8 3,25 lb.

Link to comment
Share on other sites

iz engleske!

ma redovno kupim iz egleske al male stvari, torbe, pva, udice.. takve stvari...

inace postarina za tri stapa ce da kosta pola cene stapova + 27% porez. :fpc:

 

Prodao je jedan momak ovde u Pristini al nisu bili terry hearn nego ESP vertex...ali 3.75lb jbg :o

 

Inace razlog sto trazim Sniper je da hocu stap ne mnogo od 300 grama u 3lb ali da da bude malo snazan za tu librazu kako da kazem...

 

na putu sam da pravim jedan od najlaksih setova moguce, da bi odgovarao malim saranima sto redovno (ne namerno) pecam :lolu:

a ipak da bude snazan za relativno daleko bacanje etc...

Link to comment
Share on other sites

chub outkast plus 50mm,ali je oko 340 gr,ima dosta boljih al nazalost neznam u tom cenovnom rangu.

daiwa infinity slim power,daiwa AKN 3,60 3 lb koje sam i sam imao,free spirit XS 2,75 lb po meni najbolji all rounder na svjetu

Link to comment
Share on other sites

daiwa theory i dawiwa linear su sve ispod 300grama al koliko sam mogao saznati su previse mekani u 3lb.

 

cak i 3.5lb su ispod 300 grama al mislim da je to previse od toga sto mi treba...

ali posto su veoma laki i progresivne akcije mozda i jesu dobre al bez mogucnosti da ih probam ne mogu da kazem ...!

 

ehhh jbg...sta se desilo tome uzeti 3 razlicitih teleskopa i ideti na pecanje...lepa vremena :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Otto hvala, vidim da u njemackoj su blizu 200 evra sto sigurno ne moze da bude jeftinije i ako ih ima negde blizu ovde! :notfair:

 

shimano tribal long cast su 320gr za 160evra iz Nemacke , al ih ima samo sa 50mm vodilicom...shajze :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...