Jump to content

Parfem


prdaaa

Recommended Posts

i oce li ko dati taj recept za parfem ? ili da ne citam vise ovaj topik :crazy: :crazy: :crazy:

druze parfem nije napravio ni Srdjan ni n. n..francuz nego Mika lozac iz MERIME KRUSEVAC inace samo pravljenje prosto ko pasulj. Uzmes 20 ml. ferija natural , 10ml. bohora 20gr.vanil secera i sve to prelijes sa 300ml. ciste komove rakije ostavis da odstoji 30 dana na suncu i posle toga spremno za upotrebu nije lose dodati i 20 gr. sitno seckanog kikirikija on mu dodje kao stimulator apetita. Mika !!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

druze parfem nije napravio ni Srdjan ni n. n..francuz nego Mika lozac iz MERIME KRUSEVAC inace samo pravljenje prosto ko pasulj. Uzmes 20 ml. ferija natural , 10ml. bohora 20gr.vanil secera i sve to prelijes sa 300ml. ciste komove rakije ostavis da odstoji 30 dana na suncu i posle toga spremno za upotrebu nije lose dodati i 20 gr. sitno seckanog kikirikija on mu dodje kao stimulator apetita. Mika !!!

Zaboravio si beli luk :good:

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran , jer svi imaju neku svoju priču. Ako ti pouzdano znaš, što ne objaviš ?

 

Parfem je izmislio Kemba pre četiri godine.Došao je na ideju u jednoj perionici automobila, tačnije parfem za automobile sa mirisom vanile pomešao je sa propilen glikolom i to je to. Najbolje rezultate daje u sunčanom delu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

drugovi ribolovci citam sve sto pisete narocito ono sto pise Dobrica i ne mogu da verujem. Nisam mogao da se uzdrzim a da ne napisem i ja nesto o cuvenom parfemu ciji je tvorac moj drug, brat i prijatelj Srdjan Canadanovic. Pre par godina Srdjan je napravio dip koji je u Debeljaci bio toliko lovan da su svi pokusavali da ga nabave. Dovoljno je bilo baciti par raketa secerca a udicu namamciti istim ili gumenim kukuruzom koji je u to vreme bio novitet i usledilo bi kucanje za kucanjem, pistalo je na sve strane. Danas se svi prave pametni i svi znaju od cega se pravi parfem a ja tvrdim da je Srdjan tvorac a da sada pored njega isti prave jos par ljudi. Ja ga imam i dobio sam ga od mog druga Srdjana bez dinara a kada bi morao da ga kupim ne bih pitao za cenu jer vredi svaku datu paru narocito u takmicarskom ribolovu. Zato svim kolegama ribolovcima koji su u mogucnosti da ga kupe toplo ga preporucujem i svima srecna Nova 2012 i bistro vam bilo sa parfemom ili bez njega.

Ma kakav parefem kakav Srdjan tu niko nista nezna i nema pojma !!!
Link to comment
Share on other sites

Parfem je izmislio Kemba pre četiri godine.Došao je na ideju u jednoj perionici automobila, tačnije parfem za automobile sa mirisom vanile pomešao je sa propilen glikolom i to je to. Najbolje rezultate daje u sunčanom delu dana.

jeste tako je kemba ga je izmislio zato je dolazio kod Srdjana da mu da malo da peca
Link to comment
Share on other sites

Ja dobio na poklon parfem oko 30ml od pomenutog gospodina koji se pominje na pocetku pisanja i verujte mi da na svim vodama pa cak i kanal DTD gde sam probao a preporucuje se da se koristi po najvecoj vrucuni kada riba bukvalno prestane da radi od vrucine tada kuca ko lud na udicu.Desavalo se stap iskoci iz signalizatora po par centimetara od siline udarca .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...