Jump to content

V E L I K I D V O B O J Basiana 2011


Recommended Posts

:saran: :drinks: :roadrage: :growl:

 

Kako je doslo do reci ( a ko zna kako bi se zavrsilo da se nije umesalo 56 pecarosa), izmedju MAJSTORA VELEMAJSTORA NOCE i SEGRTA GRICKA, ( zbog nadimka je i doslo do reci), ko je bolji pecaros sarandzija , zakazan je VELIKI DVOBOJ.

 

Gricko dovodi pet ekipa spremnih da brane njegovu cast . MAJSTOR VELEMAJSTOR NOCA dovodi svojih pet ekipa spremnih da skoce u jezero zajedno sa njim.

Dvodoboj ce se odigrati 15. i 16. oktobra, 2011. na jezeru Basiana.Okupljanje ekipa je u 7,oo casova, pocetak dvoboja u 8,oo casova, do nedelje 16.oktobra, u 16,oo casova.

Dogovoreno oruzje je 4 stapa po ekipi, municija po izboru - bez praskaste hrane.

 

Sobom obavezno poneti - dobro raspolozenje, oraniju, i umereno alkohola. Hladno oruzje je strogo zabranjeno, ali hladno pivo je dozvoljeno.

 

Mole se prijatelji, rodjaci ( do petog kolena), kumovi, komsije ( do trece kuce), drugovi iz skole, da dodju u sto vecem broju, da svojim umerenim navijanjem, uvelicaju dvoboj.

Moramo napomenuti, da su oni mozda i svedoci ukoliko dvoboj krene stranputicom.Imena ekipa cemo naknadno objaviti.

 

Pozdrav i B I S T R O !!! :lolu: :sword:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gbog ozbiljnosti protivnika moja ekipa ce nastupiti u sledecem sastavu

1.Ivica Kiralj

2.Zoran Meleg

3.Zoran Mesaros

4.Boban Sapanjac

5.Isus (velemajstor)

 

hahaha... e sad ste donekle i ravnopravni :clapping: Mada koliko sam nacuo kod Noce je Tony Miles rezerva,nada se covek uci ce u prvu ekipu :)......znaci bice zajebaTo :drinks:

Link to comment
Share on other sites

gbog ozbiljnosti protivnika moja ekipa ce nastupiti u sledecem sastavu

1.Ivica Kiralj

2.Zoran Meleg

3.Zoran Mesaros

4.Boban Sapanjac

5.Isus (velemajstor)

 

 

P.S. Iz pouzdanih izvora imamo dojavu, da su MAJSTOR VELEMAJSTOR NOCA i njegov klupski drug SAVA i pored druzenja koje je danas na Basiani, tajno dosli da pecaju, samo njima znanim putevima. Verovatno je Nocu i Savu uznemirila vest o clanovima Grickovih ekipa, pa su dosli da kampuju do cetvrtka, ne bi li sto posto bili sigurni u svoju pobedu. Gricko vidi sta ces.

Link to comment
Share on other sites

Grile,samo da obavestim,da su ona dvojica engleza potvrdili i da dolaze samnom.

Sto se tice sponzora iz Kraljeva,povecao je sponzorstvo za jos 30%,ali u robnim nagradama.

Bato ako budu tako povecavali i drugi sponzori ostacemo mi do kraja meseca,pa bih zamolio ovim putem da svi koji su se javili u vezi sponzorisanja u bilo kom obliku da se strpe do nekog drugog takmicenja jer ne bih trebalo preterivati,ali HVALA u svakom slucaju.Sto se tice gostiju sa strane rezervisan je smestaj :give_rose: :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

a sada i prvi sastav ekipa koji pocinju ovaj spektakl

 

GRILE

---------

1.Big Brother -- Dodanovci :goodjob:

2.SBS--Ruma :goodjob:

3.BD Elitee--Krnjaca :goodjob:

4.H.P.Kico-- kRALJEVO :goodjob:

5.GRILE --RUMA :goodjob:

 

NOCA VELEMAJSTOR

-------------------

1.SAVA I NOCA--PUTINCI :goodjob:

2.SEKI I DULE--PUTINCI :goodjob:

3.PRDA SMRDA---PUTINCI :goodjob:

4.ZARE I POSTAR--PUTINCI :goodjob:

5.BEUK-----------PUTINCI :goodjob:

 

Sudija na ovom takmicenju je Miroslav Culibrk koji se ponudio da sudi bez svog honorara,ali moze od procenta prodatih ulaznica.P.s.pa nije on tako ni ... kada zna da su sve karte prodate

VAZNO OBAVESTENJE

zamolio bih publiku da nauci nesto engleskog jezika da bih se lakse sporazumevali sa gostima iz Engleske i drugih nama bratskih zemalja.Thenks

Link to comment
Share on other sites

Nemoj,molim te videlo se odmah da cu i ja pecati cim je Toni kod nas u rezervi.

Mogao si da pozoves i nekog iz inostranstva da pojacas ekipu,ali to ti je malo,Noca nas je zamolio da pecamo sa pola gasa,kad je video vase ekipe. :rofl: . Samo da nebude :coldb: :coldb: :coldb:

Link to comment
Share on other sites

Na moje veliko zadovoljstvo uspeo sam da se dokopam jedne od retkih propusnica i prisustvujem ovom spektaklu iz neposredne blizine u vidu fotoreportera :) Evidentno je da tenzije rastu i sobzirom da je preostalo jos sedam dana ubedjen sam da ce kulminirati do vrhunca i zagarantovati savrsen :sword: ! U vrtlogu strasti i vecitog rivaliteta, utrkivanje brojnih sponzora u mnogome utice na podizanje jos veceg oblaka prasine i koliko sam nacuo nagrade vec za nekoliko puta premasuju najveci apoen evropske valute :o ! Potvrdjeno je da direktnog televizijskog prenosa nece biti, sve velike zainteresovane TV kuce su odbijene u cilju sto vece posecenosti i stoga savetujem svim zainteresovanima da pozure oko rezervacije karata kojih je iz dana u dan sve manje! Na licnu kartu dozvoljena je kupovina najvise dve karte,jer vec su primeceni tapkarosi na ulazu u selo,sto bi organizator svakako zeleo da izbegne kao vid manipulacije! Zbog velike potraznje razmatra se i stampanje nove serije karata za istocnu tribinu koja nije bila u planu prodaje,razumljivo zbog bezbednosti gledalista,ali sklopljen je ugovor sa jednom stranom firmom za podizanje providnog stita u visini od nekoliko desetina metara duz cele istocne obale,tako da ce biti pusteno u prodaju jos hiljadu karata za istok,ali stajacih po nesto povoljnijim cenama! :goodjob: Ovo su vec dovoljni nagovestaji da nas sledeceg vikenda ocekuje pravi spektakl ili u voditeljakom zargonu praznik pecanja :) Strogo je zabranjeno unosenje pirotehnickih sredstava i bilo kakav vid proizvodjenja zvucnih efekata! Dozvoljeni salevi,majice,zastave...kikiriki,semenke,suncokret....pice i konkretnija hrana na licu mesta po povoljnim cenama ;) Vidimo se :drinks:
Link to comment
Share on other sites

eeeee brate jeste da nam je Limun uzeo dosta para za izvestavanje ali i vredi sto jest jest.Zbog velikog interesovanja razmatra se ubacivanje jos 10 ekipa,tako da bih se pecalo na 3 stapa na po pola mesta,ako ne uradimo nista po tom pitanju zamolio bih sve zainteresovane da se strpe do sledeceg dvoboja Hvala na razumevanju.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...