Jump to content

V E L I K I D V O B O J Basiana 2011


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra vam racunica :lol: :lol:

 

Dare,zbog čega misliš da nije dobra računica?

Ovo je,po meni,veoma dobra računica!

Za malo para,dobiješ mnogo !!!

Bar ti znaš kako je lepo na Basiani,kada se skupi dobro društvo.

Link to comment
Share on other sites

Juce,prelepog oktobarskog dana,svratih do jezera sa drugom na par sati popodnevnog pecanja,cisto da nas zelja mine,kad ono rame uz rame gospodin Grile i gospodin Noca,pozicija do pozicije,udarnicki treniraju :gym: u najvisoj drugarskoj atmosferi :turkey: ! Rekoh ovo mora biti zanimljivo,ima da se naslusamo svakakvih komentara i da se siti nasmejemo,u cemu se nisam prevario :) U vazduhu se pored opustene i drugarske atmosfere svakako nazirao i rivalski naboj i lepo podgrevanje atmosfere kao garant veoma zanimljivog predstojeceg duela :sword: Bilo je tu svakakvih povika karakteristicnih za oba aktera koji su nam mamili grohotan smeh,cak je i gazda Mica proveo sve vreme sa nama ne zeleci verovatno da propusti ovu uvertiru :) Kako je vreme odmicalo jedan od aktera je razvojem dogadjaja sve vise dobijao krila i bivao sve zadovoljniji verovatno osokoljen uspehom i jedva cekao da dvoboj otpocne u subotu,uzivajuci u ironiji spleta okolnosti da pobedjuje ovog momenta prijatelja na pozajmljene mamce od njega :yahoo: Najsmesniji od svega su mi bili momenti kada je bivao upitan od strane prijatelja na cega dobija ribu,koristi li podizac....odgovor sigurno vec naslucujete :) Ubedjen sam da obojica negde u sebi jarko zele da ih i u subotu sreca namesti na pozicijama jedan do drugog pa onda kom obojci a kom opanci :) Sve u svemu,kako god,ovaj dvoboj mora proteci u vise nego zanimljivoj atmosferi! Sto se tice simpatija svakako moram ostati suzdrzan jer to mi svakako nalaze profesionalnost prema obavezi objektivnog izvestavanja ;) Karata ima jos samo nekolicina i stoga ne oklevajte :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...