Jump to content

Bacid

Recommended Posts

Čemu služi dugme ’’report’’ koje toliko vas stiska?

Report služi da prijavite neprimeren post moderatorima.

To konkretno znači da ukoliko ste naišli na post koji je neprimerenog sadržaja ili smatrate da tom postu nije mesto u kategoriji u kojoj se nalazi jednostavno pritisnite ’’report’’ i ukoliko zelite unesite komentar kada vam se otvori sledeći prozor.

Molim vas da ne pretiskate dugme ukoliko nema potrebe jer bezpotrebno stvaramo dodatni posao.

report.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Treba objasniti cemu sluze kartice MultiQuote i Quote.

Verovatno se report stiska iz razloga kada neko hoce da odgovori na necij odgovor u postu pa prvo ide na report.

 

Dobar predlog. Postavicu uskoro

Link to comment
Share on other sites

ja mogu da se izvinim jer sam par puta stisnuo dugme report u brzini zeleci da odgovorim... asocira me na reply...

 

inace odlicno znam cemu sluzi dugme i bez citanja uputstva pa sam presao na teme koje me zanimaju

 

a ti si ganicu otvorio temu o daljini izbacaja sa pva pre nego sto si znao da okacis sliku na temu, tako da ne znam sto se javljas

Link to comment
Share on other sites

ja mogu da se izvinim jer sam par puta stisnuo dugme report u brzini zeleci da odgovorim... asocira me na reply...

 

inace odlicno znam cemu sluzi dugme i bez citanja uputstva pa sam presao na teme koje me zanimaju

 

a ti si ganicu otvorio temu o daljini izbacaja sa pva pre nego sto si znao da okacis sliku na temu, tako da ne znam sto se javljas

kao prvo ni ovaj forum a ni ova tema nije da se raspravljas, ko je sta znao da uradi nego za druzenje i sirenje znanja,a to sto si se ti naso u ovom to je tvoja stvar . mozda sam i ja stisnuo dugme greskom i ja mogu da se izvinim a tebi nemam sta da objasnjavam jer je tebi ocigledno sve jasno i sve znas, pa ti ovaj forum sluzi u druge svrhe. kao sto znas da ja nisam znao da okacim sliku. Ja se i dalje ne trudim da okacim sliku jer me ne zanima - jer znam da stavim link i mislim da je bolje staviti link jer zauzuma manje mesta. izvinjavam se i na tome sto sam morao da odgovorim na ovom mestu.

Link to comment
Share on other sites

Multi qote, odaberes postove koje ponavljas, sa nekim odvgovorom ili ne, a qwote samo jedan post, za multi. treba jos dugme ,more repley options klik, i svi postovi se naslazu, .sad redosled je kontra, da ne ponavljam.eto primer gore. edit dugme da popeavis sta si zabrljao. . save changes, klik....
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

I dalje gomila korisnika pritiska report i tu upisuje svoj post. Posle se zale kako nema postova ili kako se ne pojavljuju.

Postova nema jer umesto u mesto predvidjeno za post vas post upisujete pritiskajuci dugme ''report''. Molim vas jos jednom da procitate uputstvo sa pocetka ove teme

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

I dalje gomila korisnika pritiska report i tu upisuje svoj post. Posle se zale kako nema postova ili kako se ne pojavljuju.

Postova nema jer umesto u mesto predvidjeno za post vas post upisujete pritiskajuci dugme ''report''. Molim vas jos jednom da procitate uputstvo sa pocetka ove teme

+1

Svaki dan dvojica do trojica korisnika pritiskaju report dugme i tu kucaju svoj post...Molim vas da procitate uputstvo kako da postujete na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...