Jump to content

Gardner Tlb Ili Prologic Wusb


Recommended Posts

Gardnera nisam video uzivo, ali am cuo mnogo dobro o njemu. Wusb sam gledao juce kod Brace drzao ga u ruci, sta da ti kazem deluje mi ko neka igracka sa onim USB MP3 playerom, mali su sta vise sicusni u koje idu neke male baterijice neznam koliko volti mozda 6v i nemaju izlaz za sveltece swinger/hengere, imas rezervne tockice sa njim i usb kabal, neznam moje licno misljenje ja ga nebi uzimao jer se meni nesvidja, pre bi uzeo wtsv polyphonic, najbolje da odes negde i da ih vidis uzivo pa koji ti se svidi uzmi.
Link to comment
Share on other sites

Gardnera sam gledao, a wusb iskreno i meni lici na igracku. Nisam ni znao da nema izlaz za svetlece svingere, tako da necu ni da razmisljam o njima.

 

P.S. ako neko ima gardnere da otudji nek javi na pp

Link to comment
Share on other sites

pa velicina prologica je kao i gardnerovog atts silent alarm a i izgled je isti , mislim da su to i kopirali:)a sto se tice tlb, dobar signalizator i po meni zanimljivo izgleda, drugacije, ali mu je mana sto nemas dugme za smanjivanje senzitiviteta samo prekidac da uklucis i iskljucis signalizatore....
Link to comment
Share on other sites

Pa bez obzira bolje da imas opciju koju ne znas da li ces koristiti i kada ti zatreba je ukljucis nego da je nemas a treba ti ......npr na pecanju si i na nekom komercijalnom jezeru i zelis da svoje signalizatore npr smanjis i trt milojka ne ide...ili zelis da promenis zvuk jer tip pored tebe ima slicanzvuk signalizatora i stvara ti nervozu jer ne znas da li udara tebi ili njemu jednom recju strecas se u tom slucaju promenis zvuk na svom signalizatoru i resio si posao. Ima TLB opciju smanjivanja zvuka ali moras da neku improvizovanu gumicu gurnes u rupu od zvucnika i onda radi tise...mislim da ces te gumicice izgubiti na drugom pecanju...ne znammozda gresim ali mislim da ces delkimom pokriti sve moguce situacije i da ne zaboravim ipak je delkim renomirana firma...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Pa ok jednostavnost je u redu i sigurno ce raditi dugo ali sto npr ne uzmes delkime koji su u ev varijanti i jeftiniji od tlb a rade perfektno.....

 

 

a kod njih mozes da podesis i ton i senzitiviti i jacinu tj. volime ....jbg mislim da je to prednost

mudro zboris....salim se dobro si mu i rekao....svaka cast :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...