Jump to content

Century


Recommended Posts

znam za to ali to je nista sta oni imaju, agde je century i trakker. nadam se da ce neko ubrzo postati uvoznik i da imamo veci  asprtiman a ne da se kupuje preko i ceka nego dodjes  vidis izaberes sta ti se svidja i kupis

Link to comment
Share on other sites

U Uzicu nije neki izbor FOX ali prodavac ce ti uvek reci da mozes iz kataloga naruciti sta god zelis i to ces i dobiti...mozda je zbog toga malo jaca cena....meni se licno mnogo svidjaju FOX masine....sasvim drugacije izgledaju kada ih uzmes u ruku i kada gledas po netu....

Link to comment
Share on other sites

Kolege ima li u Srbiji da se kupi Century C2? Treba mi kontakt telefon pod hitno da se ne predomislim i kupim auto za te pare  :crazy:

Bilo je jedno vreme frka sa nekim "oficijalnim" uvoznicima Centuryja, onda su valjda pokvarili diplomatske odnose pa ih nigde nema.

Ali nema to veze. druze daleko si mi inace kod mene mozes to kupiti odma posto ima istinskog uvoznika

Pozdrav

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U Uzicu nije neki izbor FOX ali prodavac ce ti uvek reci da mozes iz kataloga naruciti sta god zelis i to ces i dobiti...mozda je zbog toga malo jaca cena....meni se licno mnogo svidjaju FOX masine....sasvim drugacije izgledaju kada ih uzmes u ruku i kada gledas po netu....

ja pitao za sator koji vec imaju samo bi veci model nisu mi ponudili opciju da sacekam i da mi poruce
Link to comment
Share on other sites

Bilo je jedno vreme frka sa nekim "oficijalnim" uvoznicima Centuryja, onda su valjda pokvarili diplomatske odnose pa ih nigde nema.

Ali nema to veze. druze daleko si mi inace kod mene mozes to kupiti odma posto ima istinskog uvoznika

Pozdrav

baš sam mu htio nešto slično i preporučiti .

Sjedne fino na vlak odtaljiga u neku od susjednih država kupi štapove i uzme povrat poreza .

Link to comment
Share on other sites

baš sam mu htio nešto slično i preporučiti .

Sjedne fino na vlak odtaljiga u neku od susjednih država kupi štapove i uzme povrat poreza .

i ja sam hteo ali se za povrat mora overit papiri na granici i izaci pa se opet vratiti u prodavnicu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...