Jump to content

Ilovsko Jezero-Kutina


marker

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Svaka cast na prelepog two tone sarana :thumbsu: Steta sto nije iskoristio kapacitet mogucnosti slikanja druge strane sarana koja je tako markantna i dolazi do izrazaja :pardon:
Link to comment
Share on other sites

Fascinantno da covek negde na sredini video klipa stoji dok se slika sa ribom od 24,600! :crazy:

Ja sam to odmah zapazio ali nisam hteo da komentarisem,jer ne svaca svako to kao dobronameran savet :pardon: Dok sam gledao video dva puta mi srce u pete sislo kad sam video kako spusta sarana na podmetac :acute: Zato kazem i nasim momcima na jezeru imate dosta vremena pa razmislite pre nego sto ulovite ribu kako i gde hocete dase slikate bez da ribi naneste povrede ili u najgorem slucaju riba ugine.Zato smo naknadno uneli u pravlnik daje strogo zabranjeno stojeci se slikati sa ribom.Oni koji se nedrze toga i misle da smeju preko pravilnika oduzimaju im se papiri i pauziraju 6 meseci na tom jezeru :devil:

Sve u svemu cestitke momku za takog lepog sarana i nema ljutnje jer ovo je samo dobar savet :friends:

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve ljutnje ali nevidim gdje on stoji sa ribom pošto sam ja to snimao i ja sam si legao na travu da snimim ribu odozdola, a on je klečao na koljenima, jer ako on nezna sa ribom koji je bio svjetski prvak onda stvarno neznam.
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na prelepog two tone sarana :thumbsu: Steta sto nije iskoristio kapacitet mogucnosti slikanja druge strane sarana koja je tako markantna i dolazi do izrazaja :pardon:

 

Bas je cudno da slikaju samo jednu stranu ribe koja je tako "obicna" za razliku od druge koja se na snimcima samo nazire a izgleda fentasticno

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve ljutnje ali nevidim gdje on stoji sa ribom pošto sam ja to snimao i ja sam si legao na travu da snimim ribu odozdola, a on je klečao na koljenima, jer ako on nezna sa ribom koji je bio svjetski prvak onda stvarno neznam.

 

riba je prekrasna i to stoji, al to što se radili sa ribom je u najmanju ruku smiješno ako ne i žalosno. čovječe pa ova snimka ima na svm forumima za koje znam, hahaha.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...