Jump to content

Solar Pot Shots - Butterchoc


Recommended Posts

solar pot shots je dip a ne aditiv to je prvo.Po meni jedna od mnogih stvari koje je fox presto da radi i bile najbolje od ovog proizvodjaca.Zamjena big shot nemoze ni malo da pridje pot shotovima.Bilo koji od ovih su bili najbolje izbalansirani dipovi kako za komercijale tako i za divlje vode.
Link to comment
Share on other sites

e jane nije tako jer na pakovanjima stoji lepo koja razmera ide za boile a koja za dipove- tako da ako stoji i za jedno i drugo nije dip nego aditt koji sluzi i za jedno i drugo a pise lepo aditt. to su ti one male bocice od 15 ili 20 ml- nasao sam neke stare zalihe kod prijatelja ali uglavnom su te cokolade i neznam tacno pa dali vredi praviti tu cokoladu buter - mislio sam dali neko ima neko iskustvo ili da pravim pa da probam - ali kako mi se cini bice da probam
Link to comment
Share on other sites

Druze moj te stare koristim 10 godina i josh uvjek ako mogu da nadjem ih koristim.To shto pishe na flashici je jedno a realnost sasvim drugo.imash dva nacina jedan je kao cisti dip a drugi nakon pranja boila sa vodom na koju pecash da posipash pot shot odozgo na dva-tri kg boila i da ostavish da poprime.Za izradu boila nije uopshte cak ni skroman.Nazalost nisam koristio buterscotch tako da ti nemogu pomoci oko te arome al ostalo sam koristio i zato sam napisao.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

solar pot shots je dip a ne aditiv to je prvo.Po meni jedna od mnogih stvari koje je fox presto da radi i bile najbolje od ovog proizvodjaca.Zamjena big shot nemoze ni malo da pridje pot shotovima.Bilo koji od ovih su bili najbolje izbalansirani dipovi kako za komercijale tako i za divlje vode.

jane kazes najbolje izbalansirani dipovi- pa me interesuje sa cime da izmesam da dobijem klasican dip s obzirom da je mnogo jako ovako cisto- dali da pomesam sa propilen-glikolom ili ovako u cist da umacem boilu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...