Jump to content

Reklamiranje Na Exyucarp Portalu


Bacid

Recommended Posts

Dragi posetioci našeg portala,

 

obaveštavamo vas da se od 1. Januara ukida besplatno reklamiranje na našem sajtu.

Saobraćaj na sajtu, hosting i sve ostalo što prati našu lepu priču moramo pokriti barem delom od marketinga. Mnogi prodavci su se afirmisali upravo na našem sajtu, mnoge akcije su uspešno odrađene tako da očekujemo da ćemo i mi dobiti nešto za uzvrat.

Uvode se reklamni baneri, a korisnici banera će imati i mogućnost da svoje vesti i promocije objavljuju u Komercijalnoj sobi

 

Oglasi koje postavljaju fizička lica ostaju i tu nema promena. Pravnim licima (radnjama, firmama) nije dozvoljeno oglašavanje u oglasima već isključivo u komercijalnoj sobi.

 

Svaki pokušaj reklamiranja od strane firmi koje nisu zakupci reklamnog prostora biće sankcionisan.

 

Za informacije vezane za reklamiranje na sajtu obratite se na naš e-mail

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kao sto pise u pravilniku zabranjeno je reklamiranje firmi bez prethodnog dogovora sa moderatorima.

Isto vazi i za fizicka lica koja se bave proizvodnjom,prodajom i preprodajom opreme. Samim tim sto ne placaju nikakav porez i samim tim su u prednosti u odnosu na redovne prodavce mislim da je besmisleno da se jos i reklamiraju besplatno.

 

Verujem da je jako lepo kad neko nesto oglasi besplatno i to sve rasproda. Toga nema nigde, pa nece ni ovde.

Svaki pokusaj izvrdavanja i zaobilazenja procedure bice sanskcionisan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Zadnjih nedelja je opet ucestalo postavljanje linkova svercera i firmi koje ne zele da se oglasavaju na nasem portalu. Obzirom da smo vas vise puta obavestavali da su takve stvari najstroze zabranjene pogotovo kada se radi o crnom trzistu krenuli su banovi od nedelju do 30 dana za korisnike koji i dalje ne zele da se podvrgnu pravilima foruma.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Off Topic:

 

Jos jednom skrecemo paznju svima da je reklamiranje crne berze i svercovane robe iz susednih zemalja najstroze zabranjeno...Svi postovi sa tom sadrzinom bice sankcionisani, a ukoliko korisnik ucestalo nastavi da krsi pravila, sledi ban adrese.

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li mozemo da pitamo glavnog administratora ,da li je Vasa komercijalna soba sve legalna sa robom(fiskalni racun,prodavnica,placeni radnici itd) i proizvodjacima boila,hrane,hemije?

Mislim da nije u redu da se ljudi upozoravaju ako kazu da ima robe tamo i tamo.Slozio bi se da je naveden broj telefona ili adresa.

 

Da ne bi ovo protumaceno kao zlonamerno,i ogradjujem se od svega toga i postavljam cisto pitanje?

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dukas nisam na nicijoj strani znamo se jer tako ali za reklamu se placa a ovaj sajt je privatni i ja pa i ti nebi dozvolili da se neko reklamira a da mi ne plati ili tebi nebitno. Nemoj uopstevpogresno da me razumes ali ja nebi voleo dase na mom sajtu kaze tu u tamo toj prodavnici ili kod tog i tog prodavca.Pozz za tebe nista licno samo moje misljenje

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
Link to comment
Share on other sites

Ganicu niko nije spominjao prodavnicu, samo sam rekao da kod nas nema da se nabavi legalno pa zato nabavljam iz inostranstva... prvo citaj pa onda komentarisi, a ne da lupas ko Maksim po diviziji!

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
Link to comment
Share on other sites

Dukas...

zadnji off topic ovde ako imas jos pitanja u svojoj borbi za pravdu slobodno mi se obrati.

 

Kad budes placao mesecno i godisnje odrzavanje jednog poprilicno skupog sajta koji je neisplativ sam po sebi vec to radis jer si entuzijasta, mozes da forsiras logicno-nelogicno, pravedno-nepravedno i sve ostale teme koje te muce u surovoj svakodnevnici na ovom forumu.

Napomenucu i tebi i ostalima da je IP Board najskuplji forum, da ga koriste B92, Putovanja..itd..itd..znaci samo kuce koje imaju porpilicno novaca. Necu da dozvolim da kada zadnje pare dajem da se sajt odrzava slusam pridike od najrodjenijeg, a kamoli od tebe (bez namere da te nipodastavam). Malobrojni sponzori koji se reklamiraju su zasticeni od nase strane i ostace zasticeni, a da li postuju regulative ne interesuje me, a ako tebe interesuje najbolje da se sa njima cujes pa da razjasnite to.

 

Toliko o tome.

Sto se same teme tice i sta je pominjano, nasa susedna zemlja jeste pominjana, a postovi na tu temu su izbrisani ili editovani.

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
Link to comment
Share on other sites

Dukas...

zadnji off topic ovde ako imas jos pitanja u svojoj borbi za pravdu u svim temama slobodno mi se obrati.

 

Kad budes placao mesecno i godisnje odrzavanje jednog poprilicno skupog sajta koji je neisplativ sam po sebi vec to radis jer si entuzijasta, mozes da forsiras logicno-nelogicno, pravedno-nepravedno i sve ostale teme koje te muce u surovoj svakodnevnici na ovom forumu.

Napomenucu i tebi i ostalima da je IP Board najskuplji forum, da ga koriste B92, Putovanja..itd..itd..znaci samo kuce koje imaju porpilicno novaca. Necu da dozvolim da kada zadnje pare dajem da se sajt odrzava slusam pridike od najrodjenijeg, a kamoli od tebe (bez namere da te nipodastavam). Malobrojni sponzori koji se reklamiraju su zasticeni od nase strane i ostace zasticeni, a da li postuju regulative ne interesuje me, a ako tebe interesuje najbolje da se sa njima cujes pa da razjasnite to.

 

Toliko o tome.

Sto se same tice i sta je pominjano, nasa susedna zemlja jeste pominjana, a postovi na tu temu su izbrisani ili editovani.

Izvinjavam se Adminu i clanovima foruma sto sam spominjao susednu zemlju. Moze i ban na 77 dana nije problem. Posle toga cu da trazim ban za neke druge komercijalne stvari(oslanjajuci se na Dukasov post).

 

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
Link to comment
Share on other sites

Ganicu niko nije spominjao prodavnicu, samo sam rekao da kod nas nema da se nabavi legalno pa zato nabavljam iz inostranstva... prvo citaj pa onda komentarisi, a ne da lupas ko Maksim po diviziji!

kao prvo ti si taj koji skace ko sljivce u onu stvar a ne ja jer ja tebe niti sam pomenuo niti spomenuo u ovoj prici nego sam stao iza foruma da se ne reklamira neko ko neplaca reklamu poput autosporta od kog i ja narucujem robu . znaci odnosilo se drugom ne tebi a ti citaj

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
Link to comment
Share on other sites

Dogovoreno Tasin. Ne znam sto se uvlacite u pricu, kad vas niko ne pominje ali ok, postujem tvoju zelju.

Samo da napomenem da sam greskom stavio Ganica u post, a post se nije odnosio na njega da ne bi bilo zabune post je editovan i poslato izvinjenje.

Edited by exyucarp
---PREMESTENI POSTOVI----
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...