Jump to content

Predlog Za Stap


Recommended Posts

cuo sam od jednog kolege da su skloni pucanju.bolje kupi simano alivio za te pare

 

Ne znam kako neki štapovi mogu biti ''skloni pucanju'' ako ni jedan'' u Srbiji nije pukao ?! Pozdravi ''kolegu'',koga molim da mi donese te polomljene štapove u ''Carp Shop'', ili neka prekine da priča neistine. :excl: Taj štap je inače proglašen u UK za ''štap godine'' u klasi 50 GBP .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako neki štapovi mogu biti ''skloni pucanju'' ako ni jedan'' u Srbiji nije pukao ?! Pozdravi ''kolegu'',koga molim da mi donese te polomljene štapove u ''Carp Shop'', ili neka prekine da priča neistine. :excl: Taj štap je inače proglašen u UK za ''štap godine'' u klasi 50 GBP .

 

Kod nas je najlakse i najjednostavnije opljunuti bez pravih argumenata!

Nekako, to nam je u krvi...

Bez uzbudjavanja Iko!

Link to comment
Share on other sites

od Ilije sam kupio 3 takva stapa a kasnije jos jedan . Stapovi su sasvim ok, dobro rade na ribi, dobri za zabacivanje,sasvim,sasvim solidni za tu cenu ALI nisu neka sminkerska marka od 200 evra po stapu pa nisu fensi. Licno mislim da ako se dvoumis izmedju njih i bilo kojih u toj klasi nemoj da puno da razmisljas. Nekada i cena nije pravi pokazatelj kvaliteta. Sto se tice pucanja stapa prilikom zabacivanja ,ja sam totalno stekao poverenje u te stapove i maximalno opustio ruku tako da su mi zabacaji pozavidni. Jos jednom nemoj da se dvoumis.
Link to comment
Share on other sites

Bez zelje da stajem u bilo ciju zastitu, moram nesto da priupitam:

 

Zasto onda nije prvi komentar bio "drzao sam takav stap u ruci i sasvim je solidan za te pare", nego "cuo sam od kolege da je sklon pucanju..."?

Ljudi, ko je imao licno negativno iskustvo, nek` to i izgovori i napise, pa nek` se ljute prodavci koliko hoce, ali ovako je malo bezveze!

Svi smo nesto negde culi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez zelje da stajem u bilo ciju zastitu, moram nesto da priupitam:

 

Zasto onda nije prvi komentar bio "drzao sam takav stap u ruci i sasvim je solidan za te pare", nego "cuo sam od kolege da je sklon pucanju..."?

Ljudi, ko je imao licno negativno iskustvo, nek` to i izgovori i napise, pa nek` se ljute prodavci koliko hoce, ali ovako je malo bezveze!

Svi smo nesto negde culi...

U pravu ste, ne bi englezi proglasili taj štap za naj u klasi.

Link to comment
Share on other sites

A jel ih ima jos kod vas u Carp Shopu, kao i model od 3,6m? Usput sta vam je sa forumom?

 

J4 se ne proizvodi više od godinu dana. Njegov naslednik je Power Play koga ima u oba modela. Sajt i forum rade.Možda je bilo par prekida zbog radova na sajtu.

Link to comment
Share on other sites

Ja pecam sa jrs tpx 3.90 3.25lb i imam spod jrs skayliner koji vitlam 4 god.i prezadovoljan sam.Moj kolega videvsi kako pomenuti stapovi rade odluci da kupi JRS stapove i to J4.Ja imam 105kg visok sam190cm i bacao sam te stapove iz sve snage,iz 3 koraka i sve su izdrzali.Nije stap za velike daljine ali je na ribi odlican,mekan,amortizuje svaki udar i ne cepa ribu.Pecaju 4tu sezonu bez problema.Pitanje za Iliju;zasto se nigde ne pise i ne spominje TPX serija kad su stapovi odlicni i za bacanje i na ribi,nemoguce da ih samo ja imam.Steta sto se vise ne proizvode.Jedina mana JRS je sto odredjen model proizvode 3 do 4 god.i prelaze na nov bez obzira kakav je prehodni.
Link to comment
Share on other sites

nemojte se prepucavati, samo treba razjasniti, nasim mladjim pecarosima,da svaki stap moze da pukne, ako ribolovac bude nemaran pri rukovanju istim, ili ako neume da proceni mogucnosti svog stapa. i Naravno da postoji odredjena razlika izmedju skupog i jeftinog stapa u izradi materijala . Tako da DARE011 Ako su ti se ti stapovi svideli, i da su to tvoje mogucnosti financijske onda jednostavo, pazaris , probas pa sam ustanovis, sta tebi lezi. Dali ce stap da pukne ili ne, to zavisi u mnogome ode tebe.J os ces se ti druze toga namenjati :good: .Samo obrati paznju koliko ces sa olovom da opteretis stap, i polako. Nemoj da podlezes nekim drugarima dalekim bacacima i bice sve ok. naravno ovo je moje misljene.

PS: pecao sam sa dosta jeftinih saranskih stapova, nisu mi pucali, dok nisam stigao do veoma skupe opreme i stapova, nebrini i skup stap ce da cvrcne ukoliko si bahat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...