Jump to content

Predlog


Recommended Posts

imas pravo ali vecina kolega baci pored kante mislim lakse mu je baciti pored kante nego u kantu

da ne budem zlo nameran, malo napucavanja postova.sta bi ti uradio, pozvao, opstinu i pitao, kako organizovati, namestanje ovakve opreme pored nasih voda.?

Link to comment
Share on other sites

da ne budem zlo nameran, malo napucavanja postova.sta bi ti uradio, pozvao, opstinu i pitao, kako organizovati, namestanje ovakve opreme pored nasih voda.?

 

Aman Smrki postovi se ne ''napucavaju'' u obavestenjima

Link to comment
Share on other sites

ovo sam pre neki dan snimio . inace to vam je Indjija . 16 opstina u svetu navodno . pinc bara je velicine bila kao dve debeljace u njoj se i moj tata kupao . a sada su je sveli na nesto manje nego backi jarak . pricamo o kantama za smece pa mi ne mozemo da sacuvamo ovakvu vodu od presednika Jesica a ne da nam kantu stavi .

inace bara ima svoje izvore i jako je cista voda . bogata lepom babuskom kilasicom , stukom saranom 17kila naj veci izvadjen , som 19 kila i stuka ko drva . i sta sad mi da radimo gde kantu da postavimo . naravno dvoica su hteki da je otkupe pa je cena bila prvo 50000 e a posle kada su se snasli za te pare presla na100000 .

Link to comment
Share on other sites

Mirodjija u svakoj corbi ,pokrenuta akcija za spas ove prastare vode,ko je blize moze se prikljuciti, na fb, DejanFilipovic Indjija,ili ovde Debelom Sremcu.,a mi bar mozemo da bombardujemo ministarstvo sa mejlovima sa snimkom, dosadice im valjda, pa ce se neko pocesati po glavi, http://www.ekoplan.g...a-2-contact.htm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sramota treba im jeb.... mamu

to jezero je tu od postanka indjije a neko je sebi dao za pravo da ga zatrpa i da zemljiste proda po 23din po1 m2 tako sam cuo...

Iskopace njega Bili, ja ti kazem! Edited by Bambi92
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...