Jump to content

41.carp Lider Cup-Debeljača Jezera 27-29.04.12.


Recommended Posts

MORAO SAM DA POPUSTIM DA BI BILO EKIPA MA TI SI nnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bbbbbbbbbbooooooooooolllllllllljjjjjjjjjjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii u Debeljaci i Zadnje kolo na Ubu kad je razlika bola mala oko 300kg tisi moj drug pozdrav
Link to comment
Share on other sites

MORAO SAM DA POPUSTIM DA BI BILO EKIPA MA TI SI nnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bbbbbbbbbbooooooooooolllllllllljjjjjjjjjjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii u Debeljaci i Zadnje kolo na Ubu kad je razlika bola mala oko 300kg tisi moj drug pozdrav

 

 

Pokvarismo Lideru post ali nema veze razumece nas on , i sam znas da ja nisam pecao na zadnjem kolu na Ubu i da su moji drugari imali ubedljivo najgore mesto koje se moglo dobiti na jezeru pa su opet bili tik iza tebe , a sta mislis sta bi tek bilo da su imali malo bolje mesto !!!! Opet bi se pitao gde si pogresio , a za debeljacu I corava koka ubode neko zrno !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

je l' pecao neko na debeljachi, je l' pochela riba da jede? kolika je temperatura vode?

JOSH 22 DANA!!! :)

 

Bio sam u subotu na četvorci i imao 2kom iz isto toliko udaraca. Koliko sam video na svim pozicijama je bilo jako loše a sva mesta su bila zauzeta osim trojke i petice.

Voda prilično hladna i duvao je neki prokleti hladnjikavi vetar.

Link to comment
Share on other sites

Zbog slabog interesovanja cup od 200 e se otkazuje a termin ostaje na snazi i peca se za pehar kotizacija je 8000 din za pehar i medalju

Prujavljene ekipe su:

1.CT Big fiš-Bgd

2.CT Carp lider-Dobanovci

3.CT Ribolovački trofej-Surčin

4.CT Megi-Dobanovci

5.CT Novi Sad-N.Sad

6.CT Amateri i drugari-Bgd

7.CT Slobodni umetnici-Debeljača

8.CT Milenković-Pančevo

9.CT Maršal-Bečmen

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...