Jump to content

Daiwa Ili Tica


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

e pa ja sam pre neki dan uzeo ovu daiwu i neverujem da sam pogresio a to rekla kazala vise ni nevereujem jer na ovom forumu ima ljudi koji ni nepecaju a hvale neke stvari knp najlona strasno . velika je razlika uzeti daiwu u formax-u a velika iz madjarske ja sam moje uzeo u madjarskoj tako da sam sto posto siguran u daiwu posto sam za formax cuo dosta losih stvari posebno za te daiwe sto ima da se kupe kod njih.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

e pa ja sam pre neki dan uzeo ovu daiwu i neverujem da sam pogresio a to rekla kazala vise ni nevereujem jer na ovom forumu ima ljudi koji ni nepecaju a hvale neke stvari knp najlona strasno . velika je razlika uzeti daiwu u formax-u a velika iz madjarske ja sam moje uzeo u madjarskoj tako da sam sto posto siguran u daiwu posto sam za formax cuo dosta losih stvari posebno za te daiwe sto ima da se kupe kod njih.

Nema sta lose da cujes za Formax, pogledas gde se masinica proizvodi i kraj. Ovi modeli Crosscast S, X i Windcast S, X se proizvode u Kini, Vietnamu, Maleziji gde je sama kontrola kvaliteta na nizem nivou dok se Z serije proizvode u Japanu. Te u Madjarskoj sigurno nisu iz Japana vec mogu da budu iz jedne ovih zemalja, koliko para toliko muzike pa izvolite...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ne znam kakva je ta daiwa...ali tica ima problem sa rucicom koja se posle nekog vremena koriscenja pohaba toliko da ima luft i po 45 stepeni...to je odvratno...okuma mi se cini dobar izbor kada su cene u pitanju....

 

Drugar ima ticu scepter koja se skoro raspala  posle jedne sezone varalicenja na Drini...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Ja koristim ticu abyss 9007 i prezadovoljan jedina mana posle duzeg koriscenja (par godina) oslabi oprugica u sklopu bajtrunera pa kad vratis bajt prokliza pa ukopca.Otvorio sam ih,rasklopio bajt,stavio jace oprugice,podmazao i rade ko sat ne znam sta drugo da kazem ali ja sam zadovoljan i jos povrh svega uradio sam qd spulnu tako da mogu koristiti i jedno a i drugo.A drugar ima ticu scepter peca i kaze da je skroz zadovoljan. Edited by Alex
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...