Jump to content

Fox Stratos Fs12000E


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Mnogo para za osrednji kvalitet! Pecao sam jedno taknicenje sa njima i potpuno se razocarao. Susti dok mota, prilikom zabacaja najlon vrlo cesto upada pod spulnu i na jednoj je kanap od soka urezao trag na rolnici. Da skratim pricu, ne kupuj ih pre nego sto ih uzmes u ruku i malo provrtis. Uostalom za iste pare mozes da kupis daiwu ili shimano i tu neces da pogresis.
Link to comment
Share on other sites

Pa naprimer to,da pojedine mašine srednje klase, ( BBLC,ENTOH..) već 4-5 godina koštaju isto,a ovoj Foxovoj koja po ceni spada u tu srednju klasu je pala cena za više od 100% za par meseci.

Ja sam naprimer Okumu Longbow 2005-te godine u Trend M&V Banja Luka u evro platio isto koliko koštaju i danas.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi kupio te masine pa imam neke informacije..ako se resim nove da uzmem kostaju 270e a mozda bude i neki popust a one sto nisu mgs su 115e a sto se tice kvaliteta mislim da ne treba sumljati u Fox,kao sto mi jedan covek rece,sve zavisi sta ti se zalomi,kao i sve ostalo!
Link to comment
Share on other sites

o ovim masinicama iskreno nisam cuo ni jednu dobru stvar,kao sto je neko naveo cuo sam da masinice jako suste kad se namotava najlon a drugo sto sam cuo je da se ta masinica ni ne pravi u foxu nego da je radi neka fabrika pa fox lupi svoj logo,i oplai cenu onako da pucaju usi.....
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
za te masine nisam čuo nista dobro stvarno...sad ako Fox radi sve vrhunsko od "sitnica" ne mora da znaci i da radi masine perfektno! to je nesto drugo sto oni žele da upotpune svoj program....ali ne mogu sve oni praviti da valja...generalno za masine se nisu najbolje pokazali....zna se za sta su najbolji i neka tako i ostane!
Link to comment
Share on other sites

o ovim masinicama iskreno nisam cuo ni jednu dobru stvar,kao sto je neko naveo cuo sam da masinice jako suste kad se namotava najlon a drugo sto sam cuo je da se ta masinica ni ne pravi u foxu nego da je radi neka fabrika pa fox lupi svoj logo,i oplai cenu onako da pucaju usi.....

 

Ja ne znam nikoga da ih ima,ako ih Limar kupi eto merodavnog coveka da nam kaze kakava je

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Imam te masine vise od godinu dana i odlicne su,a to cuo sam da suste i  da spustaju ili kako je vec kolega rekao mozete da bacite u vodu,ako niste pecali sa njima.Svako ce za nesto da nadje manu makar to bilo i najbolje na svetu ali sta da se radi,a cena nove masine za 2013 godinu je i dalje 199e.Video sam komentare jos pre godinu dana cekao sam malo  da ih istestiram pa da dam svoj sud ,jel suludo je komentarisati rad masinice na osnovu kojekakvih prica.Nije vrhunska,ima boljih ali je sasvim ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...