Jump to content

takmicenje ee


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tih 30% ce bas dobro doci na cenu dnevne dozvole koja je bila 1500din.

Izvini Prdoni nista licno!

Igrace koji su spremni da odpecaju takmicenje kao ovo,boli uvo za 6-7crvenih koje ce da daju za trening.Smekeri koji zapucaju iz inostranstva se sigurno nece ciganciti za 20-30evra.

Link to comment
Share on other sites

Nema novcanih nagrada

 

Jedna dobronamerna kritika-savet.

 

Vidim da imas top vodu,sponzore,imas volju,cudi me da toliko gresis u organizaciji.

Mani se tih automobila i vaucera za letovanja,jer ti je ciljna grupa top ekipe koje treba da istresu 1500e a takve ljude tesko da zanimaju robne nagrade

Stavi bre 65-70 posto nagradni fond u kesu i napuni taj kup.Barem si ti to video po kupovima po Hrvatskoj.

Link to comment
Share on other sites

Jedna dobronamerna kritika-savet.

 

Vidim da imas top vodu,sponzore,imas volju,cudi me da toliko gresis u organizaciji.

Mani se tih automobila i vaucera za letovanja,jer ti je ciljna grupa top ekipe koje treba da istresu 1500e a takve ljude tesko da zanimaju robne nagrade

Stavi bre 65-70 posto nagradni fond u kesu i napuni taj kup.Barem si ti to video po kupovima po Hrvatskoj.

 

100% si u pravu,ko da 1500e za takmicenje dace i 2000 da ode na kopaonik kad hoce i skim hoce....

Link to comment
Share on other sites

ako racunamo da su fieste 10keu, dobijamo 20hilj i ta zimovaja sto je svakako ispod svakog proseka nagrada.

Cujem da je predvidjeno do 80 ekipa tako da u slucaju da bude maksimalan broj ekipa fond nagrada je 30 i kusur posto. U slucaju da bude 50 ekipa fond je do maksimalnih 50%.

U oba slucaa kao sto Kiza rece nagradni fond je ispod svakog proseka da bi se toliki broj ekipa prijavio

Link to comment
Share on other sites

osamdeset ekipa, ihaj to bi bilo super,ovo je bilo za situaciju do trideset pet ekipa,ako bude preko toga dodaje se sve u nagradni fond,kako videcemo ali cisto sumnjam da cemo preci granicu od cetrdeset.to nam je otprilike projektovan broj ekipa.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Napomenuto mi je da ce se nesto menjati ali nisam hteo nista pisati dok nedobijem konkretno obavestenje.

Sve ostaje isto sem nagrada.

 

Nagrade sacinjavaju osamdeset posto od uplacenog iznosa,pa koliko ekipa da bude.

1 mesto 50 posto

2. mesto 30 posto

3.mesto 20 posto

od nagradnog fonda

4.mesto sedam dana na kopaoniku

najveca riba ista nagrada

 

jebiga cu karp propade ti plan :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Napomenuto mi je da ce se nesto menjati ali nisam hteo nista pisati dok nedobijem konkretno obavestenje.

Sve ostaje isto sem nagrada.

 

Nagrade sacinjavaju osamdeset posto od uplacenog iznosa,pa koliko ekipa da bude.

1 mesto 50 posto

2. mesto 30 posto

3.mesto 20 posto

od nagradnog fonda

4.mesto sedam dana na kopaoniku

najveca riba ista nagrada

 

jebiga cu karp propade ti plan :drinks:

koliko ima prijavljenih?? do kada najranije prijaviti ekipu?

Link to comment
Share on other sites

nema prijavljenih,posto nisam hteo uzimati nista dok se nedefinisu nagrade,ja sam bio za to da budu u autim i imali smo podrsku od Minje.

Medjutim problem je bio za ljude van Srbije,sto i realno gledano stvarno predstavlja problem kako prevesti.

tako da mi je kolega koji je tu glavni u organizaciji rekao da bude kes dogovorili smo se da bude veliki procenat od kotizacije u nagradama i to je to.

Prijave od danas do petnaest dana pred pocetak takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

nema prijavljenih,posto nisam hteo uzimati nista dok se nedefinisu nagrade,ja sam bio za to da budu u autim i imali smo podrsku od Minje.

Medjutim problem je bio za ljude van Srbije,sto i realno gledano stvarno predstavlja problem kako prevesti.

tako da mi je kolega koji je tu glavni u organizaciji rekao da bude kes dogovorili smo se da bude veliki procenat od kotizacije u nagradama i to je to.

Prijave od danas do petnaest dana pred pocetak takmicenja.

prijavljujem ekipu GRILE ruma,ali ne moj da omanes ovaj put.Javi se da se dogovorimo za placanje.Ovi sto nisu iz srbije ako osvoje fijestu otkupljujem za 5000evra ako odgovara :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...