Jump to content

spod


Recommended Posts

To stvarno nije mnogo za 110-120eu, ali mene opet vise interesuje onaj Tribal posto Shimano mogu povoljno da nabavim.

 

 

neko hvali best mastera neko nešt

ja tribala nemenjam,mekši špic,a dole jak,baca sigurno stotku...

al koristim za spod špagu power pro 10,a o krajnjim granicama nebih :rolleyes:

nekom paše tvrdo,nekom meko..

i da,ugoplastova 19 žuta idealna za njega,ali ne puna,dve trečine i dost

Link to comment
Share on other sites

Pecam sa fox varior predobar stap, 4.5lb za druge firme neznam nisam koristio, pa sigorno zato mi je predobar.. :friends:

Meni već kreće četvrta sezona sa njim. Ne zamara ni posle pola jupolke spoda. :good:

Link to comment
Share on other sites

Free Spirit MRS- vase misljenje o ovom stapu :search:

 

4lb stap u FS E klasi,za daljine do 100m.

 

Svaki put bih ti preporucio jacu verziju LRS, 5lb, za daljine koliko mozes da bacis. Za razliku u ceni u ovim karakteristikama zanemarljivih 15 Eur, vredi svaki cent. Na nasim prostorima ubedljivo najprodavaniji FS spod stap u odnosu cena/kvalitet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beast Master Sivi za spod do 100m, NG za preko 100m.(Koristim ih i kao stapove za soma mada soma retko lovim). za kratke distance Daiwa Catfish 4lbs 3.2m. (mozes bacati 6 dana ako treba)

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
I ja imam crni Bismasters i extra sam zadovoljan.Za ulozheni novac-prava stvar,a ako se dobro secham cena mu je bila kad se pojavio 120e.Uz njega koristim mashinicu Eblem pro i najlon 0,255+shok i bacam sa tom kombinacijom preko 100-tke opushteno.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hvala Berisic :good:

 

 

Jel koristio neko ovaj stap?

Desperado je deblji stap,robusniji i tvrdji...U nasoj ponudi imas i C14 model http://carpologija.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=397&category_id=21&option=com_virtuemart&Itemid=2 koji je trenutno jedan od najjprodavaninijih spod stapova na trzistu.Elegantan i dosta tanji od Desperada.Na oba stapa imas godunu dana garancije.

 

Pored naseg web shopa,mozes ih naci i u

 

Zrenjanin Lokvanj 023/510-360

Kikinda Octopus 0230/435-738

Beograd Al Carpone 011/3293-271

Beograd Carp Shop 011/ 20 87 555

Indjija Max carp shop 062/350-042

Velika plana Crazy carp 064/118-60-26

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...