Jump to content

Carp Lider Bojla-Cup Fazanerija-Ub


Recommended Posts

Zanima me koliko kilograma boila nosite na tako jedan boila kup u trajanju od 46h?

 

 

Ja licno nikad nisam pecao boili cup ali kazu ljudi sto su pecali da ispod 30kg netrebe kretati ( a znam ljude koji nose i 70-80kg ) , pa puta petnestak eur prava sitnica .

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi na kojoj vodi pecaš. Možeš poneti i 150kg boila, ali se ne troši više od desetak kilograma, najćešća količina koja se baci za ovakvo takmičenje je između 4-8kg. I ova satnica (46h) je jedna od najmanjih gde se pecaju boila kupovi.

 

Mislim da je to malo 4-8 kg.

Link to comment
Share on other sites

Nisi u pravu Igore niko ti ne brani da poneseš ali pecajući boila kupove znam iz iskustva da se baca koliko sam naveo, normalno da ima ljudi koji bace i 20kg ali budu poslednji, jer kad riba ne radi iz očaja počinju da hrane misleći da će tako da privuku i zadrže ribu. I uopšte se ne radi o parama ako imaš pecaš ako ne pratiš rezultate na exyu
Link to comment
Share on other sites

Nisi u pravu Igore niko ti ne brani da poneseš ali pecajući boila kupove znam iz iskustva da se baca koliko sam naveo, normalno da ima ljudi koji bace i 20kg ali budu poslednji, jer kad riba ne radi iz očaja počinju da hrane misleći da će tako da privuku i zadrže ribu. I uopšte se ne radi o parama ako imaš pecaš ako ne pratiš rezultate na exyu

Slazem se sa tobom sve,nepricam o sebi vec uopsteno,da mnoge ekipe dolaze sa manje boila od toga sto si ti naveo. Voleo bi da svaka ekipa ima podjednake uslove,da bude svima ista mera boila. Pa najbolji neka pobedi. A da mnoge ekipe gledaju u pare kao i ja ne bi ni pecali takmicenja. Moja konstatacija nista zlonamerno receno. Pozz :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Blago onome ko nemora misliti o parama i koliko sta kosta ....na boili kupovima pobedjuje kvalitet-boilija,

 

taktika hranjenja i prezentacija mamca(od mesta gde postaviti mamac pa do same prezentacije i sistema)

 

Veliki pozdrav za kolege ma gde bili....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blago onome ko nemora misliti o parama i koliko sta kosta ....na boili kupovima pobedjuje kvalitet-boilija,

 

taktika hranjenja i prezentacija mamca(od mesta gde postaviti mamac pa do same prezentacije i sistema)

 

Veliki pozdrav za kolege ma gde bili....

Sve si reko kratko ali jb tacno. :rofl:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...