Jump to content

Carp Academy


Dax

Recommended Posts

znam da marka ne uliva neko veliko poverenje al ja sam video neku fantaziju u ovom rod podu sta vi mislite??

 

 

http://img705.imageshack.us/img705/4064/41801016833783661265410.jpg

izgleda korektno...e sad kolika je cena za ovako nesto...meni iskreno ima previse plasticnis maski za zavrtanje srafofa cak 31 koliko sam izbrojao na brazaka...a ovako mi se cini ok e sad kazem zavisi od cene, ima dosta podesavanja i deluje korektno

Link to comment
Share on other sites

znam da marka ne uliva neko veliko poverenje al ja sam video neku fantaziju u ovom rod podu sta vi mislite?

 

bezi sto dalje od ovog poda... izgleda korektno i to je sve... stabilnost je nula (0), svi moguci delovi se nezavisno uvrcu ma koliko zategao srafove... stavis iole tezi komplet i sipkice koje nose buzz bar krenu da padaju... pored toga, neopisiva muka je sklopiti ga... prakticno moras tri srafa u isto vreme da zavrces kako bi postigao zeljenu poziciju... skoro je nemoguce postici isti polozaj dve noge, dok nastelujes sve osedis...

Link to comment
Share on other sites

Dax, da ne bi pisao ponovo iskopiraću ti moj post sa drugog foruma vezano za taj rod pod.

Ima Formax dobrih stvari, tamo se snabdevam...

 

 

 

Taj rod pod izgleda fenomenalno kada se na njega stavi 4-5 štapova. :ok:

Jedino što mi se kod njega ne sviđa je debljina (zidova) nogara, previše je tanak aluminijum i to mu je "Ahilova peta" :no:

Nemoj da ga previše opterećuješ fiksiranjem za obalu tipa kanap i tegovi jer mu je opterećenje na ovom mestu gde je "prelaz-spoj" teleskopske stope (šipke) Izvini što malerišem ali bolje da ti kažem šta sam video prošle godine na pecanju... :takoje:

 

Meni je ovaj rod pod pukao kao drvce sibice u Golubcu !!!

 

 

Pri tom sve je nekvalitetno na njemu i samo mi nije jasno kako sam se upecao

 

 

http://img402.imageshack.us/img402/3182/rodpod5.jpg

 

Ili je možda lutrija, kako se kome "zalomi"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...