Jump to content

Prologic C3 13Ft 3,5 Lbs


Recommended Posts

meni samo jedna stvar nije jasna da stap cc30 koji je daleko ostriji od c3 koji je glindza za cc30 baca vise . drzao sam i jedan i drugi i stvarno mi nije jasno da neko dalje baca jedan a neko drugi stap. ja dalje bacam sa cc30. i svi bacacki stapovi koliko ja znam i koje sam imao a imao sam dosta kompleta bacackih su izuzetno ostri- motkasti. . da se razumemo nekazem da je c3 los ali minije jasno , jedino da meni ne leze meksi stapovi .neka me neko ispravi ako gresim
Link to comment
Share on other sites

Slazem sa Kristijanom da svaki stap nije za svakog i da ti stap legne ili nelegne a isto tako je tacno da je vladala prava jagma za c3 i da je prvi uvoz planuo za 7 dana,znam da su mnogi narucivali stapove na nevidjeno vodeci se time da akoje cc30 odlican i da im savrseno lezi kako ce im tek lezati c3.Ispostavilo se da nemaju iste perfomanse pa onom koje navikao na ostriji cc30 naravno da nije legao meksi c3.To moze da bude jedan od razloga za preprodaju
Link to comment
Share on other sites

tako sam i ja davno razmisljao ali sam sada siguran da motkastiji stap ne znaci i dalje bacanje... u vecini slucajeva je tako, ali nije pravilo... sta nekom znaci fmj ako ima 30kg sa krevetom i ne moze da ga pokrene... ko banderu da drzi u ruci... meni takodje vise leze nesto meksi stapovi, i c3 mi u ruci deluje kao savrsen stap za mene... prelep, ne previse drven, ogromna rezerva snage... stvarno nisam video slican stap u tom cenovnom rangu...
Link to comment
Share on other sites

Bash tako milance.nekome lezi surova snaga a nekome tehnika,zato I jesu raziciti shtapovi da udovolje svakome.opet cu da kazem da je veoma slican his-u za koga mnogi tvrde da je glindja,kako pecam na najrazlicitijim vodama sa milion situacija a imo sam skoro sve I josh imam neke od najboljih ja vam tvrdim da nema boljeg shtapa na svetu za sve te situacije.c3 je jedini shtap jeftine varijante koji je blizu ovom,jedino slicno a skupo je torix
Link to comment
Share on other sites

Imao sam srece da probam i jedan i drugi,i meni lezi meksi stap i mnogo preciznije bacao sam sa njim.

Na ribi su i jedan i drugi fantasticno,kad bih imao mnogo para kupio bih obe garniture i bio miran dugo ,dugo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imao sam srece da probam i jedan i drugi,i meni lezi meksi stap i mnogo preciznije bacao sam sa njim.

Na ribi su i jedan i drugi fantasticno,kad bih imao mnogo para kupio bih obe garniture i bio miran dugo ,dugo

Jesu li to oni stapovi koje si nosio na kanal pa prebacivao?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...

Moram da dodam u ovoj temi postao sam Kristijanom naslednik na neki nacin.. Njegovi stapovi su sad kod mene.. i od kad ih imam...PREZADOVOLJAN.....Idu na lakiranje na zimu a mozda i ne... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...