Jump to content

Exyucarp Aprilsko okupljanje Part II


Bacid

Recommended Posts

Dragi prijattelji,

 

Termin našeg okupljanja ostaje isti, ali je došlo da malih izmena na kojima se nadamo da nam nećete zameriti.

 

Dakle druženje počinje 20. Aprila kao što je i najavljeno i trajaće 52 sata.

Izmena je što klope i majica neće biti, a razlog je taj što će svi učesnici druženja najveći deo kotizacije uplatiti za pomoć našem drugu Siniši Milenkoviću koji se bori sa teškom bolešću.

 

Kotizacija će iznositi 7000 dinara (što je nešto malo više od 60EU)

  • Najveći deo kotizacije (5000 dinara) svaka prijavljena ekipa uplatiće na tekući račun 200-24775836-25 (Milena Caraj)
  • Preostali deo kotizacije sa kojim će se podmiriti troškovi jezera i ostali troškovi donesite direktno na jezero.

5000 dinara uplatite u narednih nedelju dana, jer je novac potreban sada!

Zamolio bih sve ekipe koje su uplatile 5000 dinara na tekući račun, da postuju svoju uplatu u ovoj temi

Uplatnicu ponesite na jezero prilikom dolaska.

Sve ekipe koje ne zele da ucestvuju neka nas obaveste kako bi druga ekipa usla na njihovo mesto.

 

Naziv ekipe

1 MACHADO

2 MKM Sapanjac

3 MAK KRAP

4 SIRMIUM

5 Kristijan&Vlada

6 Prki & Dule

7 Milan&Krle

8 CT Free Spirit

9 EXYUCARP

10 UGO PLAST

11 CT Mich Bayts

12 CT Mladenovac

13 CT Dzoker

14 CT Taurunum

15 CT. UFB

16 CT Hunting

17 CT Dunav

18 Zac

19 Mak KRAP2

20 CT " Noću spavam"

21 CT baka- baka i sajmon

22 CT DEAD

23 Novinarska ekipa

24 CT.fenix Valjevo

25 STUDIO 69

26 CT Smiley and Diablo

 

Jel ovih 2000 din. mozemo da damo na vodi ili ...? ct Macado

Link to comment
Share on other sites

1 MACHADO

2 MKM Sapanjac

3 MAK KRAP

4 CT Plus

5 Kristijan&Vlada

6 Prki & Dule

7 Milan&Krle

8 EXYUCARP

9 UGO PLAST

10 CT Mich Bayts

11 CT Mladenovac

12 CT Dzoker

13 CT Taurunum

14 CT. CT Milos i Shiki

15 CT Hunting

16 CT Dunav

17 CT Zac

18 Mak KRAP2

19 CT Baka- Baka i Sajmon

20 CT DEAD

21 Bistro Svilajnac

22 CT Smiley and Diablo

23 Novinari

 

Ceo dogadjaj ce mediski biti propracen od strane casopisa RIBOLOV, i od RTV Vojvodine-emisije CARI RIBOLOVA

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pecace se na 4 stapa

Obavezan dusek za svaku ekipu

Ne broji se tezina vec iskljucivo najveca riba. Ipak je ovo druzenje, a obzirom da smo skoro sva sredstva usmerili Sinisinoj porodici nemamo full time sudije koje ce da izmere veliku kolicinu ribe. Koja ekipa misli da ima iole veliku ribu neka je odvoji u sak i merice se.

Okupljanje u petak oko 8, pocetak u 10 sati. Zavrsetak nedelja u 14h.

 

Bio sam danas, riba je izuzetno borbena i jako je lepo radila. U petak ce na brani pustiti jos 5T ribe iz zimovnika. Malo kasnije kacim nesto slika sto sam uslikao danas. Svima kojima su potrebna uputstva oko dolaska na jezero neka mi posalju Pm da im pustim moj broj mobilnog

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pecace se na 4 stapa

Obavezan dusek za svaku ekipu

Ne broji se tezina vec iskljucivo najveca riba. Ipak je ovo druzenje, a obzirom da smo skoro sva sredstva usmerili Sinisinoj porodici nemamo full time sudije koje ce da izmere veliku kolicinu ribe. Koja ekipa misli da ima iole veliku ribu neka je odvoji u sak i merice se.

Okupljanje u petak oko 8, pocetak u 10 sati. Zavrsetak nedelja u 14h.

 

Bio sam danas, riba je izuzetno borbena i jako je lepo radila. U petak ce na brani pustiti jos 5T ribe iz zimovnika. Malo kasnije kacim nesto slika sto sam uslikao danas. Svima kojima su potrebna uputstva oko dolaska na jezero neka mi posalju Pm da im pustim moj broj mobilnog

 

Malo mi je bez veze sto nece biti merenja ribe jer to je davalo malo takmicarskog duha ovom druzenju na ovu kolicinu ribe bilo bi to sjajno pecanje.Nisu bitne nagrade ni pehari mislim da bi ovo druzenje drugacije izgledalo kada bi se riba merila ovako tesko da ce ko biti motivisan da peca.Predlog da dodamo jos neki dinar da se plate sudije koje bi merile ribu

Link to comment
Share on other sites

Ko zeli da se takmici pretpostavljam da ce ici na takmicenje. Ako motiv nije upecati najvecu ribu, ne znam sta je drugo motiv za ovakvu manifestaciju..

Ovo je prvenstveno druzenje. Iz svima znanih razloga vecina sredstava je otisla tamo gde je najpotrebnije. Iz tog razloga nema sudija, pehara i klope. Ko nije motivisan da se druzi, malo popije i peca ne mora da dolazi na silu ako mu se ne peca. Bice mu vracen novac

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Burazeru a ko ti brani da je merish. Vojkanikus je u pravu - svako ima svoju vagu pa nek meri i belezi koliko je popecao. Zvanicno da obelezimo samo najvece ribe i da se zezamooo :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...