Jump to content

Koja Stolica Je Najudobnija


Krle

Recommended Posts

Da neotvaram drugu temu vezanu za stolicu jel neko ima ovu daiwu mission i kako se pokazala?

 

http://imageshack.us/a/img546/5417/56266527837418894235113.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da neotvaram drugu temu vezanu za stolicu jel neko ima ovu daiwu mission i kako se pokazala?

 

http://imageshack.us/a/img546/5417/56266527837418894235113.jpg

ta daiwa mission je ista kao  dam  i mislim da i anakonda isti model ima samo se razlikuju natpisi . verovatno su skalpane u istoj firmi na dalekom istoku ali to ne menja stvari da je za te pare extra. s uporedjivanjem sa cocoonom je mala razlika cak i nebitna ima malo krace platno sa prednje strane od cocoona i nema dzep . u tezini su iste i u dimenzijama su iste . za novac za koji sam je ja kupio tj. 60 e nemas nista slicno niti bolje od nje

Link to comment
Share on other sites

ta daiwa mission je ista kao  dam  i mislim da i anakonda isti model ima samo se razlikuju natpisi . verovatno su skalpane u istoj firmi na dalekom istoku ali to ne menja stvari da je za te pare extra. s uporedjivanjem sa cocoonom je mala razlika cak i nebitna ima malo krace platno sa prednje strane od cocoona i nema dzep . u tezini su iste i u dimenzijama su iste . za novac za koji sam je ja kupio tj. 60 e nemas nista slicno niti bolje od nje

Imam i ja istu samo pise DAM i prezadovoljan sam ...

Link to comment
Share on other sites

Moras malo da šunjaš, trazis, gledas sajtove, pratis oglase... Ne mozes da ne naletis na nesto povoljno!

Ja sam je nasao u prodavnici koja vise ne radi pod istim imenom, pre skoro 3 godine, placena 50-ak eur, i futrola za nju, placena 20-ak eur...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pa da druze, ko naruci kaze ime i u PRC napisu , nikakav problem :pardon:

Tacno tako nije vazno sta pise,ja sam zahvaljujuci ovom forumu i kupio ovu ANAKONDU posto JRC i PELZER nisam mogo da nadjem -ali nisam se pokajao stolica je'' komotna i udobna za sve pare"" :yahoo:

pre_1392240027__18082013316.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...