Jump to content

Koja Stolica Je Najudobnija


Krle

Recommended Posts

Koja vam se stolica pokazala kao najudobnija ? S obzirom da na pecanju najvise vremena provodimo na stolici mozda je jedan od najvaznijih vaznijih delova prateceg pribora.Do sada sam koristio SPRO Strategy comfort ali godine su ucinile svoje da nije vise tako udobna e sada bi uzeo novu pa da vidimo sta bi to bilo najudobnije?

Dosta pohvala sam cuo za JRC Cocoon da je jaka i cvrsta i vrlo udobna

Link to comment
Share on other sites

koristim i ja strategy comfort i za te pare extra mada sam i mao i neku manju spro koja je zavrsavala i ona super mada coocun mislim da je zakon. ima je prijatelj i extra je mada i cena prevelika.
Link to comment
Share on other sites

Imam Carp Pro CP301 stolicu što je milancheshow postavio gore. Oborim naslon do kraja i spavam u njoj jer nemam krevet.

Evo već druga godina korišćenja, kao nova je! Materijal, šavovi i spojevi su u najboljem stanju. Nogare se nisu iskrivile i polomile. Imam 107 kg i 186cm visine. Moram da napomenem da pecam i na malo ekstremnijim terenima od revira, kamenite obale i sl.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobro uradjena, snazna, lepo podesiva, i za najkrupnije "ljudove"... BEHR 5400din.

 

4f574c80b1dc9_BEHR206_21.jpg

ja imam istu ovakvu 5 god i ista je ko kad sam je kupio, udobna je i ne uvija se.samo jos jedna stvar ja imam 130kg sto dokazuje kvalitet ove stolice 8)
Link to comment
Share on other sites

ja imam istu ovakvu 5 god i ista je ko kad sam je kupio, udobna je i ne uvija se.samo jos jedna stvar ja imam 130kg sto dokazuje kvalitet ove stolice 8)

 

Eto ti Nebojsa, jel vidis da ima vecih i od mene! 8)

Link to comment
Share on other sites

ja imam ovaj model ali stariji....udobna super ali jbn za transport, teska , glomazna....po mom misljenju treba kupovati stolicu tj. fotelju koju je milanche postavio jer ima jastuke sundjera ugradjene e sad da li ce to biti carp pro ili neka druga firma, ko voli potpise ,ali takav model je definitivno najudobniji jer sve ostale imaju platno kao sediste a kad se na platno postavi i sundjer to je prava stvar....pogledajte iz zivota jel lepse sedeti na panju ili na tapaciranoj fotelji...mislim da je jasno!

Link to comment
Share on other sites

lepa , al za razliku u ceni od cocoon-a je jos lepsa. Neznam samo dal je velicina priblizna

 

 

gde ima OVA DAMKA DA SE KUPI

 

Stolica je OGROMNA, vrlo lagana, vrlo stabilna, vrlo prakticna, vrlo jaka (kad sam je kupio bio sam daleko preko 100 kg), lepo se pakuje.

Kupljena je pre 2 godine u Fishermansu za nekih 50-ak eur, i dan-danas je kao nova.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam daiwu infinity i veoma sam zadovoljan od materijala i udobnosti mada ima dosat koje su bolje

Po meni cena -kvalitet i vrhunac shto se tice udobnosti na koju sam sedeo bezbroj puta jer je ima moj prijatelj je ova

I josh neshto ova stolica je proizvedena pre 8 godina i josh je isti dizajn.

 

http://www.angelgera...ts/view/1317/27

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...