Jump to content

Ko Koga?


Recommended Posts

danas odem na JARKOVACKO JEZERO akumulacija LJUOVO.

jezerro na dva km od Indjije duzine tri cetiri km bla bla .... vecinom svi znate gde sta i kako .

 

 

ali noviteti na jezeru cuvar Kosta protiv pet cuvara .

cuvari ovi cuvaju jezero od Koste , a kosta tera ove cuvare .

milicija zbunjena pise zapisnike trosi artije i niko nikoga ne j..e!

dakle VOJVODINA VODE tvrdi da je jezero njihovo i da vazi dozvola , a opet neki privatnik tvrdi da je njegovo ali nema jos jedan papir koji treba da dobije za nedelj dana .

naime taj privatnik na svoju ruku poribi proletos jezero sa sitnim saranima i sada tripuje da je njegovo a mozda i ne tripuje . zaposlio pet cuvara socijalno plata topli obrok itd . i kaze da je njegovo .

medjutim od ti pet cuvara jedan kaze da na jezeru moze da se peca bez dozvole zxato jel nije nicije , pa od koga ga onda cuvaju i jedan i drugi?

ako ste vi mene razumeli i ja sam njih ,

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko koga tamo ali Vojvodina vode nas sve sigurno.Pavlovce oteli,kazu,a tamo puno jezero ribe,Maradik uzeo MK i tamo puno jezero ribe.Tamo gde gazduje firma Vojvodina vode propast.Isti ti Jarkovci ojadjeni,Dobrodol na samrti i da ne nabrajam dalje-sve je bolje od njih.Pa sta reci -covek zaposlio pet ribocuvara na jezeru a ovi prevaranti jednog na dva jezera,dok obilazi jedno ko pazi ono drugo-zeka verovatno.Jednog cuvara na dva jezera a ubise se od para prodavajuci objedinjene dozvole.Srbijo zemljo paradoksa,Beogradskim jezerom na adi gazduje ekoribarstvo iz Valjeva i zaposlili celog jednog cuvara na cetiri kilometra dugacko jezero-fuj bre.Treba da se privatizuju sve vode to je jedini nacin da opstanu. :help:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jezerom upravlja RSV kao i dosad Debeli....bila inspekcija u obilasku pa nasli "cuvare",oni kao rostiljaju u drustvu kazu,hahaha....kao i dosad Baca ti je serif na jezeru i odkad je tako situacija je poboljsana!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko koga tamo ali Vojvodina vode nas sve sigurno.Pavlovce oteli,kazu,a tamo puno jezero ribe,Maradik uzeo MK i tamo puno jezero ribe.Tamo gde gazduje firma Vojvodina vode propast.Isti ti Jarkovci ojadjeni,Dobrodol na samrti i da ne nabrajam dalje-sve je bolje od njih.Pa sta reci -covek zaposlio pet ribocuvara na jezeru a ovi prevaranti jednog na dva jezera,dok obilazi jedno ko pazi ono drugo-zeka verovatno.Jednog cuvara na dva jezera a ubise se od para prodavajuci objedinjene dozvole.Srbijo zemljo paradoksa,Beogradskim jezerom na adi gazduje ekoribarstvo iz Valjeva i zaposlili celog jednog cuvara na cetiri kilometra dugacko jezero-fuj bre.Treba da se privatizuju sve vode to je jedini nacin da opstanu. :help:

pa koliko ribe ima mozemo i mi sami da cuvamo , jezero se pretvorilo u ribnjak navodno NEMA PECANJA . a cuvar zabacio ........zaboravi da mu trazim dozvolu
Link to comment
Share on other sites

A nacuo sam ja to jos jesenas.... Juce sam prisustvovao kada je covek zvao nekog iz saveza koji je nadlezan za ova sremska jezera i on rekao je da sa objedinjenom dozvolom moze da se peca na Pavlovcima i Medjesu.Ja prenosim samo ono sto sam svojim usima cuo. E sad za Jarkovce je novonastala situacija.
Link to comment
Share on other sites

stvar pocinje da se lomiiii ...

sutra je najavljeno da dolazi neka inspekcija na teren sa miliciom i cuvarima da uklone sve sto nije VOJVODINA VODE .

a sa druge strane covek nema nikakav papir i rusi kucice po jezeru .

obecano mu je ako pipne moju kucicu da cu i ja pipnem njegovu .

pecarosi pecaju i pokazuju dozvole ove drzavne a oni slikaju .

AMA LJUDI STA DA RADIMO OCE DA OTMU JEZERO DA NAPRAVE RIBNJAK AL NEMOGU , SAMO CE NAM KUCE POPALITI KAKO DA IH ZAUSTAVIMO

Link to comment
Share on other sites

Baca cuvar rece da je bila neka inspekcija i 6 cuvara RSV koji su povadili table s jezera SVE ZABRANJENO i odneli u NS....ubuduce ce izgleda biti 5 cuvara na jezeru dok se ove "rostiljdzije" ne okanu corava posla!Cini mi se da ovakve scene mogu samo u nasoj zemlji da se desavaju.....
Link to comment
Share on other sites

ima svakakvi kucica ali ko je lud da zida nesto tamo ,recimo nasa kucica je od drveta marke camovina koja kosta 17000din metar kubni i sluzi da pecarosi se sakriju od kise i nikoga ne ugrozavaju .

A ja budala,kupio sator,pa broli a imam i veliki suncobran. . .

Link to comment
Share on other sites

A ja budala,kupio sator,pa broli a imam i veliki suncobran. . .

neznam jesi preziveo kad nevreme na jakovcima , kada pirucka vetar , lije kisa i pomera opel suzu a pored auta potok vode koji sve nosi . jel se voda sliva sa njiva u jezero .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...