Jump to content

Odelo


JaneMk

Recommended Posts

Six lov i ribolov nisu isto i svim ovim pecaroshkim odelama bi se znojio ko sred leta.Jer je pecanje stajace a dok se u lovu peshaci nekoliko kilometara.Drug je hteo da uzme trakkerovo odelo za lov al kako ga isprobo nakraju uzo specijalno iz cabelasa koje pet puta bolje dishe i neznojish se toliko

Kupio sam Prologic jaknu i pantalone skoro,nema znojenja u tome :D Wilderness Pro se zove model,maslinasto zelene boje,cak sad kad je zaguzilo ovo nosim jaknu "za po selu " sto bi rekli,jako lepo izgleda a o funkcionalnosti da ne komentarisem,fenomenalno :bow:

A sto se suskanja tice...mislim da kod nas u ravnici to ne igra ulogu,bitno je da lepo greje i ne prokisnjava!

Link to comment
Share on other sites

Ja imam to trakker odelo i jakna mi je propustila vodu(kisa je padala oko 8 sati neprekidno,jakna propustila nakon vadjenja 5komada i ponovnog zabacivanja).Dobro odelo,iz mog iskustva,mora dobro i da se plati.Sada sam je tretirao sprejom za impregnaciju pa cemo videti.
Link to comment
Share on other sites

Sva odela propuste sigurno kad tad,dal posle prvog pranja ili posle godinu dve.E kada se to desi tu pomaze sredstvo ili sprej za impregnaciju platna.

 

E da i jedan savet za sve koji peru svoja vodonepropusna odela-OMEKSIVAC NIKAKOOO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaknu i pantalone na hemijsko chishcenje i nema brige .Trakker odelo isto iskustvo kao Shiki sa tim shto bih dodao da sam tri majce promenio i svaka promeni boju na suncu posle par pecanja pa sam digo ruke.Najbolji deo odela(trakker) po meni su pantalone,ono drugo ...onako.
Link to comment
Share on other sites

Prologic je mama za sve sto se tice garderobe,Traker i onaj Jackal je shit najobicniji,sminkeraj :hi:

 

Ok druže,vidim da većina ima pozitivne inpresije što se tiče prologica i tu je stvar rešena. Nego kako se kreću cene?

Link to comment
Share on other sites

Trakker jackal i prologic max 4 su izdrzali 48 satir neprekidne kishe i za to vreme izvadjeni 20 kom na kishi bez nikakvog propushtanja vode.I obojica ih imamo 2 godine i koriste se non stop

I ja glasam za ova dva modela.

Link to comment
Share on other sites

a i kad kupis odelo od 300 evra moras da prodjes obuku u nasi da bi mogao da ga nosis.

dobio sam odelo od goretexa i malo citao o materijalu i pronasao da ima vise vrsta tog gorotexa u zavisnosti od namene za sta se koristi.u principu su ne promociva ali i ne moraju da budu(npr ski jakne).zajednicko im je da "disu" tj.izbacuju vlagu napolje.za ta odela su takodje potrebna pod odela koja se prave iskljucivo od sintetickih materija(nikako pamuk,vuna itd.)koji ce brzo izbaciti znoj do povrsine jakne.jedino cete tako iskoristiti sve prednosti tog vrhunskog materijala

 

 

zaklucak...odelo,pod odelo,obuka u nasi.pa tek onda na pecanje :saran:

Link to comment
Share on other sites

Zakljucak UZMI SVE SHTO TI ZIVOT PRUZA.

 

Kako sam ja uzo i pod odelo i zimski koplet(zavrshio nasu) mogu da idem na pecanje :saran:

Shto se tice sale shto je napisao potpuno je u pravu.Cak se najbolje jakne za planinarenje rade od nekoliko slojeva folije a ne od perduva,pamuka itn.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...