Jump to content

Carp Liga ,,kudos ,,pavlovci


Recommended Posts

6 kola, zadnje kolo se peca krajem septembra i traja ce 72 sata. A sto se tice zgodno i nezgodno kao sto je Nesa bosanac i rekao pecace se koliko god da bude ekipa a verujem da oni koji stvarno vole da pecaju da ce se prijaviti jer ko zna da li ce se dogodine pecati na tom jezeru. Inace nije Ljota postavljao uslove sta ce se pecati on je samo izdejstvovao da cena pecanja bude vise nego povoljna, nezaboravite kolike su kotizacije bile prosle godine a i kolike su na nekim drugim jezerima koja ovom nisu ni do LETNJEG VODOSTAJA! :pardon: :pardon: :pardon:
Link to comment
Share on other sites

Idi bre Dod, kupovi su smo dobronamerna ideja jer je veći broj ekipa u opticaju. To je samo moja percepcija i siguran sam da se na taj način obezbeđuje veći broj ekipa. Jer kakav je inters da se pravi liga sa 10 ekipa ako bi na kupovima bilo po 20. Veliki broj bi pecao sigurno 2-3 kupa ali 6 kola nema šanse, ovo je krajnje dobronameran predlog, a to zna i moj drug Ljota jer sam to prvo njemu predložio.
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slazem sa tobom ali stvari su takve kakve jesu, Ja hocu da pecam na tom jezeru i uopste mi nije problem da dodjem na 6 kupova. Iz tog razloga je 4+1 jer se uvek racuna da neko iz ekipe nece moci da dodje pa da moze biti prijavljeno vise ljudi. A ti ako si pecao tamo znas kakav je uzitak na tom jezeru. Meni je krivo što ekipe koje su prave takmicarske i koje ce pecati neke lige i kupove na mnogo laksim jezerima ovde ocigledno ne smeju da dodju pod izgovorom da ima mnogo obaveza.
Link to comment
Share on other sites

Sve je to tačno i ja bih mnooogo voleo da pecam na Pavlovcima ali nema šanse 6 kola, jednostavno velikoj većini je to neizvodljivo i siguran sam da se ništa ne menja u varijanti kupa, samo se dobija. Jedino ako su vlasnici insistirali na ligi, u šta ne verujem, onda jbg.
Link to comment
Share on other sites

Sve je to tačno i ja bih mnooogo voleo da pecam na Pavlovcima ali nema šanse 6 kola, jednostavno velikoj većini je to neizvodljivo i siguran sam da se ništa ne menja u varijanti kupa, samo se dobija. Jedino ako su vlasnici insistirali na ligi, u šta ne verujem, onda jbg.

Papo i od tebe nesto pametno :good:

Link to comment
Share on other sites

prosle godine su odrzavani kupovi pa su pojedine ekipe 2 dana pred pocetak kupa otkazivale ucesce pravljenjem lige eliminisace se neozbiljni ucesnici a pravi ljubitelji divlje vode ima ce potpun uzitak :good:

prosle godine su odrzavani kupovi pa su pojedine ekipe 2 dana pred pocetak kupa otkazivale ucesce pravljenjem lige eliminisace se neozbiljni ucesnici a pravi ljubitelji divlje vode ima ce potpun uzitak :good:

E Bosanac i od tebe nešto pametno!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

па немају сви толико времена

па немају сви толико времена

Ako ti nemas vremena onda stvarno neznam ko će da ga ima? Dajte da batalimo ovu pricu i ako cete se prijavljivati za ligu prijavite se ako necete i to je u redu idite pa pecajte negde drugde.....
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo ne pecam ja sam u ekipi zato sam rekao, a kao drugo niko ne daje listu prijavljenih ekipa. vrlo neozbiljno

Sta ima ko da stavlja spisak, sam prijavi svoju ekipu i eto ti spiska. A ako se bojis da li ce se liga odrzati ako se prijavis a ne bude 20 ili vise ekipa, onda nemas razloga za brigu jer ce se liga odrzati pa makar pecale samo dve ekipe.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Sve je to tačno i ja bih mnooogo voleo da pecam na Pavlovcima ali nema šanse 6 kola, jednostavno velikoj većini je to neizvodljivo i siguran sam da se ništa ne menja u varijanti kupa, samo se dobija. Jedino ako su vlasnici insistirali na ligi, u šta ne verujem, onda jbg.

 

DR-E, pozajmi mi tu sestru sa slike, treba mi.....

Link to comment
Share on other sites

Sta ima ko da stavlja spisak, sam prijavi svoju ekipu i eto ti spiska. A ako se bojis da li ce se liga odrzati ako se prijavis a ne bude 20 ili vise ekipa, onda nemas razloga za brigu jer ce se liga odrzati pa makar pecale samo dve ekipe.... ;)

E bre Dod 2 ekipe, ako smatrate da je liga sa 7,8 ekipa taman , pozdravljam.

 

DR-E, pozajmi mi tu sestru sa slike, treba mi.....

NEĆU !!!! TO JE MOJE!!!

Link to comment
Share on other sites

Rašo dogovoreno je da se peca bez obzira na to koliko ekipa ce da peca i sto se mene tice moze da bude 2 ili 7 ili 22 ekipe jer se nisam ni prijavio da bih se takmicio sa tobom ili bilo kim drugim nego da bih pecao na tom predivnom jezeru. Prošle godine sam pecao dva puta na dve razlicite pozicije i ako bog da ove godine cu na jos 6. Danas je na MIki pao šARAN od 29,01 kg i svaka cast na tom ulovu ali ako bude srece neko od nas ce na Pavlovcima da upeca i +30 jer kazu da ih ima u jezeru a i prosle godine se jedna takva grdosija i otkacila na meredovu jednoj ekipi. To da neko nema vremena mislim da ne stoji jer svako moze da se iskombinuje za jedno pecanje mesecno posebno kada su datumi mesecima u napred odredjeni, i druga jezera imaju lige i pune su im. Tako da uvek imas one koji hoce da se obavezu i to je jedina razlika o kojoj se ovde radi. Svi dobro znamo da na ovom jezeru nema slobodnog pecanja, i prava je sreca da je Ljota uspeo i ovo da izboksuje pa ko voli neka izvoli CENA je i vise nego pristupacna sobzirom o kakvoj se vodi radi, a da se pecaju kupovi budi siguran da ne bi bilo tako povoljno ( pogledaj kolike su kotizacije bile prosle godine ).
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog zasto toliko raspravljanja oko pavlovaca...kome se svidja nek peca..kome se nesvidja ima druga jezera pa nek peca..stvarno mi nije jasno zasto se dize tolika prasina oko ovog..
Link to comment
Share on other sites

Nema tu prašine Dare , ovo je samo razmena mišljenja i ništa više. što se mene tiče ja sam te Pavlovce pecao kad je Darko držao zvečku u rukama i jako su mi dragi i znajući kakva je situacija oko slobodnog pecanja moji su i postovi upućeni ka tome da što više ljudi oseti čar Pavlovaca. Bez zle namere. Mom drugu Ljoti želim da ima 30 ekipa za ligu a svi koji je budu pecali neka osete samo deo zadovoljstva koje sam ja tamo imao i uživaće.
Link to comment
Share on other sites

Smorili ste sa Pavlovcima i pokvarili post organizatorima,otvorite novi,pa se tamo svadjajte. Kad znam sta sve rade na tom jezeru,ne bih im dinar dao,zato odem nedeljno na dva-tri sata,dva-tri komada,dosta. Hihihih :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...