Jump to content

Liga Beli Bager 2012


Recommended Posts

Obavestavamo i pozivamo drage kolege Ribolovce,da ce se na nasem jezeru i ove godine odrzati liga u lovu sarana.

 

Pecace se u 3 kola i to u sledecim terminima 18-20 maja,22-24 juna i od 3-5 avgusta

Peca se po fipsinim pravilima.Nagrade su novcane i iznose 70% od ukupnih uplata i isplata pobednicima se vrsi kao i sto je do sada bila praksa odmah po zavrsetku 3 kola na jezeru.

 

Cena po kolu je 100 Evra

 

Do sada su ucesce potvrdile sledece ekipe :

 

Sumar-Pancevo

Big Balvan-Velika Greda

Big Fish-Banatski Karlovac

Aritmicari-Vrsac

Karp Kontrol-Beograd

In Pro-Stara Pazova

Lose Zabacivanje-Crepaja

Tatoo-Pozarevac

Preostalo je jos 5 praznih mesta,a zainteresovani mogu da se prijave i informisu na sledeci broj

064 588 19 49 Rajovic Slobodan (Djidji)-podpredsednik udruzenja.Pozdrav i Bistroo!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

PRAVILINIK LIGE "BELI BAGER" 2012

 

- DOZVOLJENO 2 JUPOLKE SPODA

-ZABRANJENO IZLAZENJE IZ BOXA BEZ ODOBRENJA SUDIJE

-ZABRANJEN ZIG RIG I SPOD RIG

-PRILIKOM MERENJA RIBE OBAVEZNAN ODLAZAK U SUSEDNI BOX

-PRASKASTA HRANA U KUGLAMA PRECNIKA DO 7CM

-NA 4 STAPA SE PECA

-ULAZAK U BOXOVE OD STRANE TRECIH LICA DOZVOLJENO SAMO UZ

NAJAVU I ODOBRENJE SUDIJE KOJI JE DUZAN DA PREGLEDA SVE KESE KOJE

SE UNOSE

-ZABRANA ULASKA U DRUGE BOXOVE OSIM PRILIKOM MERENJE RIBE

-OBAVEZNO 7 SAKOVA PO EKIPI

-ZABRANA KORISCENJA ZIVIH MAMACA I NEKUVANIH BOILA

-DOZVOLJENE SAMO LAMPE ZA GLAVU

-REFLEKROTI ZABRANJENI

 

B I S T R O ! ! !

 

LIGA SE PECA SE PO FIPSI ILI OVIM MODIFIKOVANIM PRAVILNIKU?

Link to comment
Share on other sites

To sam se i ja pitao jer pecam tamo.....strucnjaci vezu predvez za Ugo raketu,zrno kuruza na udicu i to je to,kazu pecaju...jbm te robijo...

Jel me zajebavas?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jako slabo je radila riba, tri ekipe bez ulova, dve sa po jednom ribom...ako nista drugo, barem je bilo lepo vreme bez kise i vetra. Svi su ocekivali do zadnjeg momenta da ce riba da pocne da radi, ali se to nije desilo. Inace riba se bacakala po vodi i u boxovima koji nisu imali ulova, sta se desavalo ostace enigma...Takmicenje je bilo "opusteno" cestitamo svim ekipama na rezultatu i nadamo se da ce sledeci put biti ulova na svim pozicijama...
Link to comment
Share on other sites

Liga-Beli Bager

Rezultati:

1.Devojacki bunar - 42,340 2.Deki peki - 33,780 3.Kontrasi - 19,520 4.In pro - 19,260 5.Red carp - 11,920 6.Santa lucia - 4.440 7.Crepaja - 2,480 8.Tatoo - 2.000 9.Control carp - 0 10.Mac mac - 0 11.Big carp - 0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jako slabo je radila riba, tri ekipe bez ulova, dve sa po jednom ribom...ako nista drugo, barem je bilo lepo vreme bez kise i vetra. Svi su ocekivali do zadnjeg momenta da ce riba da pocne da radi, ali se to nije desilo. Inace riba se bacakala po vodi i u boxovima koji nisu imali ulova, sta se desavalo ostace enigma...Takmicenje je bilo "opusteno" cestitamo svim ekipama na rezultatu i nadamo se da ce sledeci put biti ulova na svim pozicijama...

Riba je usla u mrest i svima pokvarila raspolozenje,cekamo sledece kolo a bice verovatno i nove ribe u jezeru pa cemo videti sta ce biti dalje
Link to comment
Share on other sites

Za ovaj spod rig i udicu na raketi sam citao clanak u nekim mislim hrvackim novinama.

Neki ga koriste vec dosta dugo kod nas,ja sam to prvi put vido u Borci i krstio se
Link to comment
Share on other sites

Jel me zajebavas?

Za to pecanje na raketu prvi put cujem a voleo bi i da vidim na jezeru tog sto peca na raketu.Do sada nisam nikad vido ni cuo za to,a svaki dan sam na jezeru.Ovo je necija neslana sala sa puno maste i nista drugo.Imala je jedna situacija prosle godine kada je Igoru iz neuzine na takmicenju riba koja se upecala na neciji otkinuti predvez uplela u njegovu otkinutu raketu.I vukla je kroz par boxova,al daleko od toga da je peco na taj nacin
Link to comment
Share on other sites

1.DEVOJACKI BUNAR 5 42.340 14

2.DEKI PEKI 10 33.780 12

3.KONTRASI 5 19.520 10

4.IN PRO 3 19.260 8

5.RED CARP 4 11.920 7

6.SANTA LUCIJA 2 4.440 6

 

7.CREPAJA 1 2.480 5

8.TATOO 1 2.000 4

9.BIG FISH - - 2

10.CONTROL CARP - - 2

11.MAC MAC - - 2

 

 

NAJVECA RIBA: DEVOJACKI BUNAR 9.880

 

UKUNO UPECANO 135.740

 

Link to comment
Share on other sites

1.DEVOJACKI BUNAR 5 42.340 14

2.DEKI PEKI 10 33.780 12

3.KONTRASI 5 19.520 10

4.IN PRO 3 19.260 8

5.RED CARP 4 11.920 7

6.SANTA LUCIJA 2 4.440 6

 

7.CREPAJA 1 2.480 5

8.TATOO 1 2.000 4

9.BIG FISH - - 2

10.CONTROL CARP - - 2

11.MAC MAC - - 2

 

 

NAJVECA RIBA: DEVOJACKI BUNAR 9.880

 

UKUNO UPECANO 135.740

Saran je verovatno usao u mrest,prestao je da uzima hranu a u prilog tome govori cinjenica da u saku posle merenja nije bilo nijedno zrnce. Siguran sam da ce sledece kolo dati bolje rezultate. Do sledeceg kola Bistro!
Link to comment
Share on other sites

Za to pecanje na raketu prvi put cujem a voleo bi i da vidim na jezeru tog sto peca na raketu.Do sada nisam nikad vido ni cuo za to,a svaki dan sam na jezeru.Ovo je necija neslana sala sa puno maste i nista drugo.Imala je jedna situacija prosle godine kada je Igoru iz neuzine na takmicenju riba koja se upecala na neciji otkinuti predvez uplela u njegovu otkinutu raketu.I vukla je kroz par boxova,al daleko od toga da je peco na taj nacin

Treba da pratis literaturu malo:D da citas Prakticni ribolov video bi kako izgleda Spod Rig....a inace hranjenje nocu stapom je varanje tako da se podrazumeva da je zabranjeno kako god ga vi zvali!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...