Jump to content

Cup Je Nas


GORANBILLY

Recommended Posts

Pa vi ljudi kao da ste osvojili ligu šampiona( koju niste već kup). Posle toliko poraza razumljiva je vaša sreća i ja vam čestitam . Ipak je sunce izašlo posle godina kiše i suza, samo videćemo dokle.
Link to comment
Share on other sites

Zvezda uradila Copy sa Marakane i Paste na Jna! Partizan Zvezda 0:2 :yahoo: :rofl:

Cup je nassssssssssssssssssssssssssssssss :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Cekaj da pobedite u finalu ,nemoj da bude bolna guza ako puknete.Kako se radujete,dugo ste cekali sto jes,jes,malo i vas sunce da ogreje u moru crnih oblaka.Usput,svaka cast na pobedi.

Link to comment
Share on other sites

Pa vi ljudi kao da ste osvojili ligu šampiona( koju niste već kup). Posle toliko poraza razumljiva je vaša sreća i ja vam čestitam . Ipak je sunce izašlo posle godina kiše i suza, samo videćemo dokle.

 

http://alas.matf.bg.ac.rs/~mr05089/zvezda6.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da, to je slika sa osvajanja KUPA šampiona, lepo sam rekao. Ali jadan je klub koji i posle JEDNOG VEKA priča samo o tome. U svakom slučaju u prošlom veku ste bili tada odlični i ja skidam kapu, u ovom veku vas nema i samo zahvaljujući DRŽAVNOM aparatu funkcionišete. I sada definitivnom shvatam žašto uvek na derbiju sa radošću pevam "IMATE KOMPLEKSEEEEEE"4f86b92e8f866_1918539454bd8334d1fd48839610962_big.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pa vi ljudi kao da ste osvojili ligu šampiona( koju niste već kup). Posle toliko poraza razumljiva je vaša sreća i ja vam čestitam . Ipak je sunce izašlo posle godina kiše i suza, samo videćemo dokle.

Pa vi ljudi kao da ste osvojili ligu šampiona( koju niste već kup). Posle toliko poraza razumljiva je vaša sreća i ja vam čestitam . Ipak je sunce izašlo posle godina kiše i suza, samo videćemo dokle.

Link to comment
Share on other sites

Kompleks je cudna stvar posebno ako gledas SOS kanal i svaki dan su secanja a od toga se neide dalje,nego nesto cujem da vam je sad SOKO STARK sponzor pa uz smoki dobijes sezonsku kartu za sve klupske sportove SD CRVENA ZVEZDA kazu da ce te i ove godine u svemu da odmarate od evrope
Link to comment
Share on other sites

Kompleks je cudna stvar posebno ako gledas SOS kanal i svaki dan su secanja a od toga se neide dalje,nego nesto cujem da vam je sad SOKO STARK sponzor pa uz smoki dobijes sezonsku kartu za sve klupske sportove SD CRVENA ZVEZDA kazu da ce te i ove godine u svemu da odmarate od evrope

 

Bole ih pisha sad svi setaju nove farmerke-Novo Pazarske :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cekaj da pobedite u finalu ,nemoj da bude bolna guza ako puknete.Kako se radujete,dugo ste cekali sto jes,jes,malo i vas sunce da ogreje u moru crnih oblaka.Usput,svaka cast na pobedi.

Kako molim?! Nesto ste rekli? :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...