Jump to content

Preporuka Za Teleskop ?


Recommended Posts

Muku mucim da naidjem na kvalitetno uradjen teleskopski stap ... trazim nesto izmedju 3 i 3.60, tezine od 40-80 i od 50-100 grama ...

 

Da li neko ima pametnu preporuku za nesto sto nije LJUTA Kina ....

 

 

Mozda sam picajzla, ali sam gledao i Shimano Beastmaster, i nije mi se dopao kvalitet nasadjenih provodnika ... da li ga neko ima, i moze preneti iskustva?

 

Takodje primetio sam da kvalitet ISTIH stapova jako varira, uzmes 3,4 ista stapa, svaki je drugacije uradjen ... pa ako neko ima iskustvo iz prve ruke, moze na private da napise i ime radnje gde je kupio.

 

Stapove zelim iz prakticnih razloga, zbog manjeg mesta koje zauzimaju pri transportu ... a pecam belu ribu, i eventualno manje sarancice. ... Takodje, ako neko ima preporuku i za masinice za upariti, rado bih i to pogledao...

 

 

Za heavy pecanje imam vec set dvodelnih stapova....

 

Hvala veliko unapred.

Link to comment
Share on other sites

Vidi da nadjes stare dobre shimano teleskope mislim da ih ima ispod pancevca. Imam ih vec puno godina ne pecam vise na njih i nebi ih dao nizasta, znaci mozes da mu radis sta hoces ne mozes da ga slomis, duzina je 3.50 od 50 do 100 grama.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ja imam 3 x formaks tele carp 3,60 m 3,0 lbr i zadovoljan sam sa njima. Na Oazi u Glozanu sam izvadio sarana od 13,910 kg u veoma dobroj kondiciji. Medjutim JA licno ne mogu dalje da bacim od jedno 80 m, pa zbog toga sam u fazi kupovine stapova od 3,90 m 3,5 lbr. 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 3 x formaks tele carp 3,60 m 3,0 lbr i zadovoljan sam sa njima. Na Oazi u Glozanu sam izvadio sarana od 13,910 kg u veoma dobroj kondiciji. Medjutim JA licno ne mogu dalje da bacim od jedno 80 m, pa zbog toga sam u fazi kupovine stapova od 3,90 m 3,5 lbr.  Normalno zadrzacu i teleskope.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Quote

Ja imam 3 x formaks tele carp 3,60 m 3,0 lbr i zadovoljan sam sa njima. Na Oazi u Glozanu sam izvadio sarana od 13,910 kg u veoma dobroj kondiciji. Medjutim JA licno ne mogu dalje da bacim od jedno 80 m, pa zbog toga sam u fazi kupovine stapova od 3,90 m 3,5 lbr.  Normalno zadrzacu i teleskope.

Molim urednike da izbrisu moj prethodni post.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

1.okuma safina-x tele carp
ovog sam video uzivo u radnji super je tanak i lak samo sprovodnici nisu vise u modi bar tako kazu prodavaci

2.Spro Manhatten Tele Carp
ovaj nisam video ali opet vidim iste sprovodnike

3.prologic c1 tele carp
a ovog su svi prodavci hvalili ali ga niko nije imao u radnji

 

vase misljenje o ova tri tele carp hvala

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod teleskopa da li je neko probao ili makar video kakva je Prologicova C2 Natura 12' 3.5 lbs,predpostavljam da je vrlo kvalitetna posto je po ceni vrlo blizu dvodelnom pandanu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...