Jump to content

Drzavno Prvenstvo Srbije - Prvo Kolo


Recommended Posts

Na zalost moraju se prilagoditi jebenom sranju od zig riga,to me podseca na lov tolstolobika sa tehnoplangtonom i kuglicom od siropora na maloj udici.To je sve samo ne pecanje sarana,bar ja tako mislim,kacenje spolja za oci, obraze,skrge i vucenje najlonskih predveza od dva metra za sobom po jezeru je bio jeziv prizor na Pelagicevu zato su ga i zabranili--ZIVELO PELAGICEVO.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi apsurdno je sad polemisati oko Zig Riga,to je prosto neophodno ako se zeli ostvariti neki rezultat i povratiti mesto gde pripadamo u svetu saranskog ribolova.Bar dok se nezabrani na svetskom ako se ikad i zabrani,da je efikasan i daje rezultat uverili smo se po kolicini upecane ribe,e sad neki su ga savladali i snasli se,neki jos nisu dovoljno dobro.Na kraju krajeva najbolji najspremniji i treba da nas predstavljaju,

U svakom slucaju treba im odati priznanje svima na radu i zalaganju,ovde nema puno srece a malo rada,ko god ode otici ce zasluzeno...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na zalost moraju se prilagoditi jebenom sranju od zig riga,to me podseca na lov tolstolobika sa tehnoplangtonom i kuglicom od siropora na maloj udici.To je sve samo ne pecanje sarana,bar ja tako mislim,kacenje spolja za oci, obraze,skrge i vucenje najlonskih predveza od dva metra za sobom po jezeru je bio jeziv prizor na Pelagicevu zato su ga i zabranili--ZIVELO PELAGICEVO.

Nije Zig zabranjen na Pelagicevu zbog toga sto si napisao, kacenje za oci vuca nailona i ostale lazi, vec zato sto ribolovci koji pecaju na klasican sistem nemaju resenje da pobede zig, kako na Pelagicevu tako i na bilo kom drugom jezeru pa su osmislili niz neistina koje definitivno pale kod ljudi koji prosudjuju na osnovu necijih izjava, ..Postoji vise nacina da se uvere ljudi da su to oko povredjivanja ribe totalne gluposti da odu na slobodno pecanje i probaju kao i da popricaju sa nekim ko je stvarno pecao zig ...Zig najvise i jedino smeta ribolovcima takmicarima kojima vise nije zagarantovan vrh na tabeli ako se peca zig a oni se drze tvrdo svog sistema pecanja jer im zig u najmanju ruku nije ni jasan....
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pecanje sistemom Zig rig se mora prihvatiti i učiti, jer u suprotnom u skorije vreme nas nece biti medju prvih 15 ekipa na medjunarodnim takmicenjima.

Sva lokalna takmicenja se mogu organizovati po volji: samo kao boili kup ili univerzalni sa dozvoljenom upotrebom praskaste hrane i zig riga.

Važno je da ekipe koje pretenduju da nas pretstavljaju u svetu ovladaju tehnikom zig riga i tako nam omoguće bolji plasman i bolju promociju naše zemlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pecanje sistemom Zig rig se mora prihvatiti i učiti, jer u suprotnom u skorije vreme nas nece biti medju prvih 15 ekipa na medjunarodnim takmicenjima.

Sva lokalna takmicenja se mogu organizovati po volji: samo kao boili kup ili univerzalni sa dozvoljenom upotrebom praskaste hrane i zig riga.

Važno je da ekipe koje pretenduju da nas pretstavljaju u svetu ovladaju tehnikom zig riga i tako nam omoguće bolji plasman i bolju promociju naše zemlje.

svaka ti na mestu... svaka cast kolega.... :good: :good:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...