Jump to content

Drzavno Prvenstvo Srbije - Prvo Kolo


Recommended Posts

Izmena u CT Carpologija,

Leo Mesi iz Ljukova (poznatiji kao MAXX) ulazi u "igru" u pokusaju da stigne CS...igru je napustio preumorni, utrnuli Zoran,

poznat sirokim narodnim masama kao KizaBG, koji zuri u igraonicu da proslavi cerki Maji rodjos!! :good:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izmena u CT Carpologija,

Leo Mesi iz Ljukova (poznatiji kao MAXX) ulazi u "igru" u pokusaju da stigne CS...igru je napustio preumorni, utrnuli Zoran,

poznat sirokim narodnim masama kao KizaBG, koji zuri u igraonicu da proslavi cerki Maji rodjos!! :good:

bojim se da se Maxonja i Sale sad ne zaigraju u igri dalekog zabacivanja. Ekipe prekoputa da nabave slemove sa vizirom! :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ekipe su pecale na zig rig, neke uspešno, a neke neuspešno. Važno je da se na takmičenjima što više praktikuje

ovaj vid lova šarana kako bi najbolje ekipe, koje će nas pretstavljati na međunarodnim takmičenjima, bile što uvežbanije.

Tri godine imamo loše rezultate, red je da se vratimo u svetski vrh.

Link to comment
Share on other sites

U ime moje ekipe zelim da cestitam Bojanu i Mrgudu na pobedi u prvom kolu. Pecali su sa moje leve strane i iskreno, bez obzira sto su nam protivnici, bilo nam je zadovoljstvo gledati kako ti momci ribu za ribom vade, kako zamaraju, njihova uigranost, tri ribe na stapu..... jedino im zameram sto su mi tri puta sve sisteme pokupili.... ali ruku na srce, to su majstori bez kojih je nezamislivo zamisliti reprezentaciju...

znaci: bojan i mrgud... a ostali : ko bude imao srece... (a bogami i snage)

 

Kakav jos utisak ili komentar mogu da dam??? Nego taj da se radilo svih 56 sati non-stop... ali non-stop istim tempom. Eh taj zig-rig, moram reci prokleti zig-rig crkao sam ko nikad u zivotu... tek drugog dana smo provalili semu zamaranja ribe na zigu, pa nekako islo lakse i manje se mrsilo...

 

Znam da su sve ekipe gubile dosta, mi takodje, ne smem ni da pomislim koliko bi onda bila kilaza da je bar pola od toga upecano.... fizikalija teska, j'bo onog ko izmisli zig, ali stvarno ga j'b'm.... zadnji dan smo dosli u situaciju da zajedno zamaramo ribu, menjamo se na stapu jer je umor uradio svoje, a sve mi je bilo jasno kad sam video lica stalih takmicara posle takmicenja.

 

Neznam da li bi bolje prosli da CS nije pecao pored nas, ne opterecujemo se plasmanom, cast je biti medju najboljima i pruziti otpor do zadnjeg atoma snage. Posebno zelim da cestitam Minji i Mudrom ekipi Forda. Zacrtali smo jos prvog dana da ih jurimo i stignemo kako znamo i umemo, uvek bili na kili dve iza... i tako 50 sati... ali zadnjih 6 sati ocitali su nam lekciju iz saranskog ribolova....

 

I da zavrsim, opet kazem Bojan i Mrgud, i kome se posreci jos pored njih...

I DA NARAVNO: ne znam dali je ruzno reci "Zbogom boilo!!"

Ali prokleto sranje efikasno zvano zig-rig je za tren sve ove godine unazad, price o betainima, amono kiselinama, te arome, te te ovo te ono te ostlih sto cuda... te sprudovi, sto raznih sistema, prolece leto... kazem: za tren sve to bacilo u vodu....

 

Pozdrav od mene i ekipe Mladost.....

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...