Jump to content

Englezi Sta Nam Radite


Recommended Posts

Gledajući engleske edukativno komercijalne filmove korda i sl nevideh nijedan rod pod svi pecaju na bankstick.Takodje sve prezentacije stapova renomiranih firmi opet samo bankstick nigde rod poda.A budući da je engleska kolevka modernog šaranskog ribolova iz koje sve polazi ,mozda bi trebalo na vreme prodati rod pod ukoliko ga imate je će za nekoliko godina izgubiti vrednost tj ukinuće se njegova upotreba i kod nas .Razmislite o tome :prijatelji:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Englezi ne pecaju na rod podove nikada to nije nova moda.Oni koriste jedino ako krenu u Francuskoj na velika jezera gde se razvlaci.Drugo je shto su oni oduvek voleli da im shtapovi budu shto blize zemlji.A trece kod njih je svugde obala tako sredjena da i netreba ti rod pod.Nek dodju ovde na nashe divljake da pecaju tako da ih vidim.
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

nek dodju na miku pa nek zabodo to nako mogu,ja nemogu na miki da postavim sator bez cekica od 2kg a buz bar da zabodes. :unknw: :unknw: :unknw:

maLO GUTAM RECI I SLOVA JER SAM UAO U :pivopija1: :pivopija1: :pivopija1: :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
ma brate oni nisu generalno normalni da se razumemo....koliko su stvari dobrih izmislili za saranski ribolov tako su i glupih! Sto kaze GT neka dodju Miku pobodu do kraja :-)
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

nek dodju na miku pa nek zabodo to nako mogu,ja nemogu na miki da postavim sator bez cekica od 2kg a buz bar da zabodes. :unknw: :unknw: :unknw:

Matori pa ako ti nisi mogao da ubodes onda ne moze ni Chak Noris :-) sta bi sa "destekom i odvrtanje rukom"?? :-D
Link to comment
Share on other sites

Ma Englezi su bolesni,i njih treba ignorisati! E neka sam im rek'o!

Ma Englezi su bolesni,i njih treba ignorisati! E neka sam im rek'o!

Pa i nisi baš morao tako da im skrešeš... sad mora da su u teškoj depresiji!

Link to comment
Share on other sites

da oni nisu toliko "bolesni" i dalje bi pecao šarana na germinu, pampur i zrno kukuruza...

 

Lepo bese tada,kad uspes da upecas sarana srce oce da iskoci od srece.......

a sad?Izmedju 40 i 50 komada se smatra za prosecan ulov. :a054:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da oni nisu toliko "bolesni" i dalje bi pecao šarana na germinu, pampur i zrno kukuruza...

Sve si u pravu,sem germine.Pecao sam na bambusovu trsku,i baš sam uživao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...