Jump to content

Mika Alas Druzenje Jun 2012


Recommended Posts

cestitke saranskom magu .profesoru saranskog ribolova .majstoru SRELETU SAJMONU na izvadjenih tonu i vise kg.boban je sve vreme sedeo, gledao .i upijao sreletove carolije
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sve cestitke za ekipe u plasmanu,prijatelju Kuletu za odlican rezultat a za brata Sajmona veliki naklon i jedini majstor pribolova koji bolje peca takmicenje od slobodnog pecanja,mislim da Boban nije imao trunke zasluga za ovaj rezultat!
Link to comment
Share on other sites

cestitke saranskom magu .profesoru saranskog ribolova .majstoru SRELETU SAJMONU na izvadjenih tonu i vise kg.boban je sve vreme sedeo, gledao .i upijao sreletove carolije

brate i ja tebi cestitam a pacanje sa BOBANOM je pravo uzivanje ja sam taj koji je upijao sve sto je radio u box. sada se cuvajte Sajmon napada

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

brate i ja tebi cestitam a pacanje sa BOBANOM je pravo uzivanje ja sam taj koji je upijao sve sto je radio u box. sada se cuvajte Sajmon napada

 

nastavnice nemoj da si tako skroman,znamo svi da je boban pecao po tvom i upijao svaku tvoju rec....

Link to comment
Share on other sites

brate i ja tebi cestitam a pacanje sa BOBANOM je pravo uzivanje ja sam taj koji je upijao sve sto je radio u box. sada se cuvajte Sajmon napada

 

Bravo profesore,el si nosio one opasne cvike? 8)

Link to comment
Share on other sites

i da taj datum proslavljamo kao jedan od najsvetlijih trenutaka u eri modernog saranskog ribolova! Svet ima Novaka Djokovica mi imamo SRELETA SAJMONA!!! ZIVEO KRALJ!
Link to comment
Share on other sites

bolje da nema datum nego da je ovako blanko,pa moze posle svakog takmicenja da se hvali kako je dobio pohvalnicu.... :p

samo ce sad brat srdjan da ga se odrekne preko zute stampe

Slusaj mali ti verovatno imas veliki kvar u glavi a Srdjana sto se tice on je bio i ostao moj brat. Boban i Srdjan su dva vanseriska ribolovca i meni je u mojih 53. godine bila cast da pecam sa takvim majstorom saranskog ribolova I NIJE ME SRAMOTA DA TAKVIM RIBOLOVCIMA POTURAM I MEREDOV ti verovatno to neces ni doziveti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slusaj mali ti verovatno imas veliki kvar u glavi a Srdjana sto se tice on je bio i ostao moj brat. Boban i Srdjan su dva vanseriska ribolovca i meni je u mojih 53. godine bila cast da pecam sa takvim majstorom saranskog ribolova I NIJE ME SRAMOTA DA TAKVIM RIBOLOVCIMA POTURAM I MEREDOV ti verovatno to neces ni doziveti.

ajde bre Srele, toliko godina imas a padas na koje kakve prozivke... opusti se malo i glancaj pehar. pozz i za Cacija koga su svi zaboravili a mislim da vam je dosta pomogao :good:

Link to comment
Share on other sites

ajde bre Srele, toliko godina imas a padas na koje kakve prozivke... opusti se malo i glancaj pehar. pozz i za Cacija koga su svi zaboravili a mislim da vam je dosta pomogao :good:

hvala ti brate a da nije bilo cacija ja bi umro ovom prilikom ga pozdravljam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...