Jump to content

Carpix


Guest vladan

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dali carpix moze da se koristi u mexevima?

mozes ali ne vise od 100gr u mixu. totalno je termo stabilan. preko 100gr razbije mix. postane vodnjikav tako da nemozes da napravis boilu.ako hoces boilu da bije bas na karpix onda koristi nutrin 50/50 dodaj betain i nista vise. pazi na jaja. ide malo zbog karpixa.jaja meri sa ljuskom. mislim da ide 400gr.

Link to comment
Share on other sites

zna li neko gde moze da se nadze onih ..BOSTER.. 400ML OD STAR BAITS..AROMA NIJE BITNA.. HVALA UNAPRED...

kazi bato sta ti treba konkretno.imam coveka u studgartu koji mi salje sve sto mi treba od star baitsa.moj broj 0604447595 ili 0654442220. pazi na ovaj drugi hot lajn broj.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Srdgane unapred.. Radi se u flasicu od 4ooml .Performanbaiits boster prodju ga i Sen Sas i Star baits ima ga u nemackoj u angel sport, ali nemam coveka da ga nabavi. meni treba aroma SCOPEX akomozes da ga nadges hvala unapred ..koristim ga kao dip i zasladivac u boilama i je perfektan.

 

Da se zahvalim javno svima sto su nam pomogli o nesreci koje smo imali kod Beograda, nazalost nismo stigli na prvi ribolovni vikend ali sta je tu je.

 

POZDRAV Mak Krap

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...

 

Prijatelju ja sam davno koristio jagodu top secret-amino a sad je nema nigde

dali je ti koristis? Meni se pre 7-8 godina odlicno pokazala a sad je nemogu nigde naći

jel imas nekog za naručiti?

Pozdrav.

ja imam jagodu top secret amino dip i nisam ni jednu ribu za sad na nju dobio osim cverglana :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel to mozda ovaj

 

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/179cc154-ce22-4616-ba84-3336cea2ac5c.jpg

 

 

moze to da se nabavi nije problem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sada sam dosao iz MGPa,bostera ima za sada od 200ml,performansbait arome ima breskvu i megatuti a carpix treba da dobije uskoro kao i jos razne robe,a bice i na sajtu uskoro.carpix proveren mnogo puta,extra je,samo netreba preterivati ! Kada stigne roba javljam.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...