Jump to content

Fox Flatliner Bedchair


gmboki

Recommended Posts

Pogledaj konstrukciju,stopice i caure samo na Chubu i tom Avidu,mozes ih strpati u klasu Behra.........daleko od Foxa :good:

 

A shto se onda fox prodaje na ebayu polovan ispod 80 funti ako je toliko dobar.Potpuno ista fabrika ih radi jedino po kvalitetu Nash je ostao ono shto jeste

Link to comment
Share on other sites

Kad pogledas ovo sto sam napisao da se vidi vizuelno onda vidis da to nije ista fabrika,voleo bi da vidim taj krevet jer znam da sve sto imam od Foxa da je do jaja kvalitet :good:

.....A taj Ebay mene licno uopste ne interesuje kad nemogu nista da kupim tu,mi ovde imamo Limundo,mnogo jeftinih stvarcica ima tu :good:

Link to comment
Share on other sites

Poenta nije bila da pazaris sa ebay nego toliko o kvalitetu robe.Da je kvalitetan kako se prica ne bi ga odma prodali za tri puta nizu cenu.Nash drzi cenu i polovan ne primjer.

 

Bilo nekad do jaja,vishe nije. ;) ;) ;)

 

Zadnje stvari koje sam imo od foxa torbe- rajfershlusi su se otparali za samo nekoliko meseci,materijal 0,shavovi popustili.Za raliku od starog foxa koji i dan danas ono shto imam i shto sam prodo ljudi koriste kao novo.

Link to comment
Share on other sites

Pa to Jane... i na Limundu mozes kupiti nesto za 500 dindzi a ustvari kosta 60ak evra ;) ........a tek na Najlonu u Novom Sadu :good:

Pogledaj caure za stelovanje na tom Chubu recimo,koliko kosta to parce kocke,1 obican feder i parce flaha?!krajnje susterski odradjeno..

Opet sve zavisi i od coveka koji koristi opremu,dzabe najbolje ako je komad budale,drugar moj je raskantao Fox stolicu za 2 sezone i bio sam ubedjen da je stolica krs dok nisam video kako se ophodi prema njoj i onda sam ostao zadivljen kako je uopste ta stolica u funkciji jos....ako kapiras!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Krevet mi je stigao pre malo vise od mesec dana i kada sam otvorio kutiju bio sam vrlo prijatno iznenadjen - sve je uradjeno savrseno! Konstrukcija kreveta je vrlo masivna i izuzetno cvrsta - tezak je 13 kg .

Stope su velike i debele kao i unutrasnje sipke na kojima su stope postavljene. Sistem za podesavanje visine je skroz ok.

Kada zglobove zategnete i okrenete na dole dobije se dodatni prostor, ali i bez toga krevet je zaista dovoljno sirok.

I na najbolje za kraj - sto se udobnosti tice potpuno se slazem sa ocenom koju su dali englezi na forumima - perfektno.

Mnogo novca sam potrosio na potreban i jos vise na nepotrban pribor, ali ovo je ultimativno najbolja i najpametnija investicija u saransku opremu do sada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala za tvoj trud i informativnom odgovoru :good:

 

Ja sam juce narucio Fox Flatliner lezaljku nakon puno razmatranja,testiranja i razgovora sa momcima koji poseduju ova dva modela koja su meni dolazili u obzir.

Oba modela imaju svoje pre i kontra.Momentalno su ova dva modela najtrazenija kako kazu prodavci, tako da skoro u svakoj ribarskoj radnji stoje ova dva modela na rospolaganju za testiranje.U obradi su oba modela dobro promislena i bez greske.Da nebi previse davio pisanjem ja sam se odlucio za Foxovu lezaljku posto je malo tvrdja madraca i ne propadas kao kod mnogih drugih lezaljkih.Foxova madraca je ravna kao da spavas kod kuce u krevetu sto je dobro za moja bolna krsta i za one koji spavaju kao i ja na stomaku.Inace ima jos koji extra stvarcica kao zglobovi koji se zategnu i okrenu na dole i sa tim se dobije dodatni prostor,ali se zglobovi mogu na dole okrenuti samo ako je lezaljka u vodoravnom polozaju.Isto tako sa jako korisnim Twist-Lok sistemom podesavanjem nogara koje se mogu sa jednom rukom srediti i da nezaboravimo na dodatne izbusene rupe za klinove ako se lezaljka postavi na neravnom terenu.Sto se tice Nash Indulgence lezaljki,stvarno su u svemu extra sa svim sto su napravili za nas sarandzije sa svim extra stvarcicama i nebi mogao nista lose reci o njima osim dabi po mom ukusu mogli malo tvrdje madrace napraviti,inace je lezaljka =@

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z3fQ4VT-45w

http://www.youtube.com/watch?v=3WL9WD9d-yM

Link to comment
Share on other sites

Sledeci put malo podšišaj travu pre slikanja! :crazy: Ekstra izgleda.Molim te,napisi samo kakav je za spavanje na stomaku.Ja imam trakker quicklock i dobar je ali me ubi kičma kada spavam na stomaku.Poz i hvala unapred
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sledeci put malo podšišaj travu pre slikanja! :crazy: Ekstra izgleda.Molim te,napisi samo kakav je za spavanje na stomaku.Ja imam trakker quicklock i dobar je ali me ubi kičma kada spavam na stomaku.Poz i hvala unapred

Posto sam pre nedelju dana bio na 5 dana ribolova i ujedno isprobao prvi put novu lezaljku,mogu ti reci samo sve najbolje i pozitivno.Nako jednog pecanja nije merodavno davati test iskustva ali prve utisci su i fakt da prvi put nakon sprenocivanja na lezaljci ustajem bez bolova u krstima i da se osecam odmoran ko da sam spavao kod kuce na madraci bez razlike dali na ledjima ili na stomaku spavao.Lezaljka je malo tvrdja,ne propadas kroz nju i vredi svaki cent placen za nju.Ja jos imam stari Nashov dzak za spavanje Frostbite extrem i nepase u sirinu 100% tako dacu morati sad da kupim drugi dzak koji pase na lezaljku ali i vreme je vise bilo posto me dosta godina sluzio pa nek sad sluzi mod sina dalje.Sve u svemu nisam se pokajao sto nisam kupio Nashovu lezaljku jer ova od foxa ipunjava moja ocekivanja,funcionalnost i udobnost :good: :hi:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto sam pre nedelju dana bio na 5 dana ribolova i ujedno isprobao prvi put novu lezaljku,mogu ti reci samo sve najbolje i pozitivno.Nako jednog pecanja nije merodavno davati test iskustva ali prve utisci su i fakt da prvi put nakon sprenocivanja na lezaljci ustajem bez bolova u krstima i da se osecam odmoran ko da sam spavao kod kuce na madraci bez razlike dali na ledjima ili na stomaku spavao.Lezaljka je malo tvrdja,ne propadas kroz nju i vredi svaki cent placen za nju.Ja jos imam stari Nashov dzak za spavanje Frostbite extrem i nepase u sirinu 100% tako dacu morati sad da kupim drugi dzak koji pase na lezaljku ali i vreme je vise bilo posto me dosta godina sluzio pa nek sad sluzi mod sina dalje.Sve u svemu nisam se pokajao sto nisam kupio Nashovu lezaljku jer ova od foxa ipunjava moja ocekivanja,funcionalnost i udobnost :good: :hi:

 

Otto aj mene da usvojis pa da me odvedes iz ove zemlje i da mi ostavljas stvari ? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...