Jump to content

Nesto Sasvim Novo Od Trakkera Cayman Bivvy 2 Man


Recommended Posts

ko i po obicaju mnogo para a nista posebno :unknw: :unknw: :unknw: :unknw:

Najbolji sator koji se pojavio u zadnjih par godina, prodaja ide savrseno, nije skup u odnosu na druge satore, oko 250 funti,veliki, visina vrata 1.5m, kao kod Kolos satora,prostran i sa debelim platnom, ne propusta vodu i zadrzava dobro toplotu.Za malo para savrsen proizvod.Ja imam Armo MK2 Trakkerov, koji je skuplji ali ovaj je bolji, funkcionalniji i lepsi,prostraniji dosta i odusevljen sa sa njim.

A drugo, ako Carp pro, ono sr....... od satora platis 26000 dinara,i u kome nesmes da ugrejes vise od 26 stepeni, da se najlon ne bi otopio hahahhahahah onda ovo treba da kosta 100.000.dinara,posto ih je glupo i porediti a kamoli spominjati.Dodati 9000 dinara vise i kupiti pravu stvar nije nista.Onaj ko drzi do sebe i svoje opreme,sigurno ce ga pre kupiti.

Link to comment
Share on other sites

imam combat trakker pantalone,kupljene zimus,vec se raspadaju a nisam ih nista specijalno ni nosio,boja izbledela ali to manje vise,platno da li je trulo ili sta vec ali ja sam nezadovoljan...sorry,nije to tema ali kad se vec pominje Trakker
Link to comment
Share on other sites

imam combat trakker pantalone,kupljene zimus,vec se raspadaju a nisam ih nista specijalno ni nosio,boja izbledela ali to manje vise,platno da li je trulo ili sta vec ali ja sam nezadovoljan...sorry,nije to tema ali kad se vec pominje Trakker

Ja ima pertex jaknu i thundra odelo.....najbolja investicija koju sam imao, cuvaju zdravlje!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

imam combat trakker pantalone,kupljene zimus,vec se raspadaju a nisam ih nista specijalno ni nosio,boja izbledela ali to manje vise,platno da li je trulo ili sta vec ali ja sam nezadovoljan...sorry,nije to tema ali kad se vec pominje Trakker

Pa sta hoces da kazes da je Carp Pro bolji od trakkera,Kazes da se trakker i carp pro prave u istoj fabrici,vecu glupost nisam cuo,Trakker, Shimano,Free Spirit,Fox,Daiwa i jos par jačih firmi,su firme koje svoje proizvode sklapaju u gradu Šendženu,to je industrijski grad, sa kompleksom hala koje zaposljavaju oko 600.000 ljudi i samo vrlo poznate firme tu sklapaju svoje proizvode,ukljucujuci i ove pomenute.Ako je jedan Stiv Džobs, bio poverio svoj Ajfon da mu se tamo pravi i sklapa,jer su fabrike sa najvecom i najboljom tehnologijom u svetu,zašto onda ne bi i ove ribolovacke firme isto to radile sa svojim proizvodima.Danas, skoro svih 70 miliona "ajfona", 39 miliona "ajpeda" i 50 miliona ostalih uređaja prodatih prošle godine napravljeno u tom gradu. Male ribolovačke firme siju po nekim neproverenim i nedovoljno modernizovanim fabrikama po raznim gradovima.Fox je bio propao sto je sklapao i šio svoje torbe i šatore po tako nekim levim fabrikama za šivenje.Onda je pao sastanak većih ribolovačkih firmi i skupili su početni kapital koji je poptreban da bi se ušlo u ovaj industrijski grad, mislim na kapital koji treba da se da , da bi ti oni radili je bio oko 45.miliona dollara i mnoge jake firme iz sveta ribolovan su se ujedinile,samo iz razloga da bi mogli da im se prave kvalitetni proizvodi u KINI u tom industrijskom centru, gde se rade Televizori, kompjuteri, ajfoni,mobilni telefoni, šiju najbolja odela svetskih kreatora a koji je nazvan Fokskon City, sve je to vlasništvo firme Foxconn.Najpoznatiji inžinjeri, dizajneri,tehničari,modelari su bas u tom Industrijskom gradu gde im čak i Japanci mogu zavideti na tehnologiji i umeću.Zato sam i pomenuo Ajfon,kao model savrsenstva,pa ako Ajfonu valjaju ti krojači,inžinjeri i drugi, zašto i nama Srbima ne bi valjali šnajderi iz Šendžena.Jedina je razlika što generalizujemo MADE IN CHINA (PRC).Nije sve iz Kine loše i nije sve dobro iz Kine.Foxcon je firma koja je trenutno sa najvećim kapitalom na svetu,102 milijardi dolara je njen kapital,jer rade sve što poželiš,imaju fabrike maltene po celom svetu,sem u Srbiji,ali minimalni kapital,minimalna porudžbina je 45 milionsa dolara,zato i kažem da je nemoguće da se Carp Pro šije isto gde i trakker i ove ostale jače rib.firme.Evo mali spisak nekih od najvećih svetskih firmi koje rade svoje proizviode u tom industrijskom gradu,gde se radi sve,od igle do lokomotive i koje su vrednije od 500 miliona dolara.

I još nešto da dodam... Kad je Stiv Džobsa predsednik Obama, javno pred milionima gledalaca upitao...koliko para treba da te fabrike izgradimo u USA ,Džobs je odgovorio da je nemoguće preseliti ta radna mesta u Ameriku,jer ne postoje ni u Americi ni u svetu toliko stručnjaka najvišeg ranga kao u Kini a pogotovo naći vrhunske inžinjere samo u jednoj zemlji koji su potrebni da bi se napravio takav biznis centar i kompleks fabrika koja može sve da napravi na najkvalitetniji način.

Možda se Carp prp šije u ovom gradu YiWu u Kini.Posto sve male firmice siju svoje proizvode preko posredničke firme

AWA International trade Export-import&logistic Room301 3F No. 18-28th building Xing Zhong Xiao Qu Yiwu 322000, ZheJiang province, PR China.

Tel: +8615158961961

Tel: +8657985155330

Fax: +8657985155330

Link to comment
Share on other sites

aj opet procitaj moj post,pa mi podvuci gde sam napisao to da je carp pro bolji od trakkera...

Ironično si napisao da su ti se pantalone pohabale a nisi ih kao ni nosio,nisam toliko glup da ne naslutim ironiju.

Pa procitaj i ti malo bolje moj post! NIJE SVE IZ KINE LOŠE I NIJE SVE IZ KINE DOBRO. Zato i medju velikim firmi ima kukolja,i u Foxu su pucali rajsfešlusi,štepovi na torbama i šatorima do skora.Zato je Fox sad došao pameti i počeo bolje materijale da koristi i bolje stručnjake da plaća više, da bi proizvodi bili bolji.Slažem se da je Traker do pre godinu, dve koristio loše materijale za odeću, i ja imam majicu koja je posle prvog pranja požutela.Sad su se i oni opametili i prave bolje pantalone.Pogledja na sajtu Trakkera.Sasvim nove pantalone i boje.Ali me ne možeš ubediti da taj šator vredi 26000 din.jer ne verujem da je plaćen više od 27 eura, uskoro ću izbaciti ceniovnik kopija šatora sa slikama i cenama,naravno bez etikete, vreća,stolica, cene istog šatora su različite, od 20 do 90 eura za šator koji isto izgleda na slici,cena zavisi samo od materijala i gde je sašiven,od kakvog je materijala, pa ćeš se i sam možda začuditi koliko košta šator što si ga postavio na sajtu,ako si ga ti postavio.Silom prilika sam bio kad se osnivaqla firma Ventury, Sajmon Krou,stiv brigs, Rob Hjudzis i jos jedna momak,pa sam upucen u cene šatora kad su se oni pogadjali, i naravno pukla im je firma.Imali nsu dobar dizajn ali užas materijali,cene made in England,sto je neki momak tako napisao.Nisu sastavili ni godinu dana i pukli su,jer su pomislili da je ceo svet lud a oni pametni,plate 5 eura torbu a prodaje je za 100 eura.Šator 20 eura a u prodaji 400 eura.Kod nekog će i proći to, ali za kratko.jednom kad se pojaviš na tržištu sa nekvalitetnom robom, nikad se ne možeš oporaviti.Jednom falš uvek će posle biti falš i ako nije falš, oporavka nema i kraj se nazire.Slažem se i d aljudi nemaju pare,pa bolje d akupe šator bilo kakav nego da ga nemaju,ali za 26.000din mora ipak da nešto i valja.Pravilo je da kad je kriza ljudi kupuju manje stvgari ali kvalitetnije,jer nemaju para da češće menjaju stvari.

Link to comment
Share on other sites

Pošto se bavim i špedicijom, neću samo nabrajati imena firmi, ali bar jedan veliki kontejner mesečno stiže preko moje firme iz Kine u Beograd,u kojem su najrazličitije vrste pecaroškog pribora.Mnoge firme koje se reklamiraju da proizvode plovkove, varalice,sitan pribor,posebno varaličarski, i drugi materijal za ribolov,,navodno imaju svoju proizvodnju a ustvari samo uvoze iz Kine jer oni za te pare ne mogu da naprave takav proizvod a po novinama se reklamiraju da smai prave.<Kina je neiscrpna i dok je ovaca biće i čobana.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnoge firme koje se reklamiraju da proizvode plovkove, varalice,sitan pribor,posebno varaličarski, i drugi materijal za ribolov, navodno imaju svoju proizvodnju a ustvari samo uvoze iz Kine...

 

Ne samo pribor i opremu za pecanje, nego i tekstil, garderobu, namestaj, mermer, sportsku opremu, elektro opremu, sanitarije...

A ovde kod nas se predstavljaju kao Bog-zna-kakvi uspesni privrednici koji imaju svoje linije proizvodnje!

Na zalost, "u Srbiji brale" sve moze da se proguta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko zeli,moze de ostavi mail, da mu posaljem katalog stapova, minimalna kolicina je 1000 komada, cena je 300$ , posto se ti isti stapovi prodaju u Beogradu po 5 do 8ooo din u pojedinim prodavnicama.Pojedinacno su cene od 1 do čak 7 eura po stapu hahahahah

 

 

Dear Sir/Madam,

 

I hope you have a nice day!

 

We are a leading fishing rods producer in china. Our factory has been

 

 

in the field for over 20 years, which makes us rich experience in

 

making all kinds of fishing rods. Our productions are mainly produced

 

 

in carbon, fiber glass and epoxy, which are beautifully designed and

 

high -quality. After year of development, we have established strong

 

 

cooperation with many customers. We are also well ready to accept

 

customer productions! Rich experience, advanced facilities and

 

 

professional technical support make us can provide the best service

 

for you and your fishing business!

 

 

Besides making complete fishing rods, we also provide fishing rods

 

blanks and other fishing rods accessories.

 

If you have any questions, please do not be hesitate to tell me or you

 

 

can visit our website to find what you need!

 

May you good business!

 

 

Sincerely

 

Maggie Zhang

 

 

E-mail: tianjiexiaoyu1986@yahoo.cn

tianjiexiaoyu1986@hotmail.com

MSN: fishnoon@live.cn

Yahoo Messenger: paopaoyu

Skype: maisuiyu

 

 

Windows 7:寻找最适合您的 PC。 了解详情。

MSN: fishnoon@live.cn

Yahoo Messenger: paopaoyu

Skype: maisuiyu

 

 

Windows 7:寻找最适合您的 PC。 了解详情。

 

EVO LINKA ZA KUPOVINU

http://www.tradetuber.com/aozhuo/product-377548/carbon_fiber_and_fiber-glass_productions.htm

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da je tema otisla saleko u off, nece valjda biti problem da postavim jedno potpuno laicko pitanje?

 

Vidi se da si vise nego upucen u materiju, i bez obzira sto ce se vecina ljutiti na tvoje komentare i replike, kao i ja u pocetku, mislim da uopste nije lose da se ljudi upoznaju na pravi nacin o cemu se i kako se radi kad je oprema koja se prodaje kod nas u pitanju, a interesuje me sledece:

Kako je moguce da oni naprave stap za 1, 2, 5 ili 7 eur?

Pa od cega ga prave?

Plus pluta, provodnici, halteri...

Meni je to prosto neverovatno, a izgleda da je definitivno istinito!

 

I mala komparacija:

Obzirom da sam ja poslovno vezan za profesionalni sport, pa se po malo razumem i u sportsku opremu i nabavku iste, pouzdano znam da se recimo NIKE oprema uvozila (par kontigenata) ditekt iz Kine, i da su najskuplji dresovi placani 1.75 eur! A kod nas prodavani po VP ceni od 32 eur! O kvalitetu istih nebi trosio reci!

I jos jednom:

PA OD CEGA GA PRAVE za te pare?

Link to comment
Share on other sites

@meda_karaburma

Tamo u jednu temu si reko da neki Nesh ili Korda test ribolovci su ocenili neki krevet ili stolici kao jako dobru i to posle visemesecni test period.A ovde si ispljuva carpro raketu iako u zivot je nisi video,onaj Sator jos nije video svetlost dana ti znas da se topi na +26c,da propusta kisu i da mu se sipke lome.Kad bi prvo uzeo nesto da probas i to na vise meseca i tada pocnes da dajes negativne ocene,rekao bi sva cast coveku.Ovako ti bas nista neverujem,ocigledno je da vuces vodu na svoju stranu i da imas neki bizniz vezan za ribolov,pa plues po komsije.

Covek gore rece da mu se raspala Trakker trenjerica posle par nosenja,a ti kad raspali po njega i nemozes da se zaustavis na tri strane....

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da je tema otisla saleko u off, nece valjda biti problem da postavim jedno potpuno laicko pitanje?

 

Vidi se da si vise nego upucen u materiju, i bez obzira sto ce se vecina ljutiti na tvoje komentare i replike, kao i ja u pocetku, mislim da uopste nije lose da se ljudi upoznaju na pravi nacin o cemu se i kako se radi kad je oprema koja se prodaje kod nas u pitanju, a interesuje me sledece:

Kako je moguce da oni naprave stap za 1, 2, 5 ili 7 eur?

Pa od cega ga prave?

Plus pluta, provodnici, halteri...

Meni je to prosto neverovatno, a izgleda da je definitivno istinito!

 

I mala komparacija:

Obzirom da sam ja poslovno vezan za profesionalni sport, pa se po malo razumem i u sportsku opremu i nabavku iste, pouzdano znam da se recimo NIKE oprema uvozila (par kontigenata) ditekt iz Kine, i da su najskuplji dresovi placani 1.75 eur! A kod nas prodavani po VP ceni od 32 eur! O kvalitetu istih nebi trosio reci!

I jos jednom:

PA OD CEGA GA PRAVE za te pare?

 

Evo opet da ponovoim sto sam vec napisao zasto je u Kini jeftino.kad je Obama pitao Stiv Dzobsa zasto se fabrika ne moze napraviti u Americi i otvoriti 200.000 radnih mesta, Stiv je odgovorio da >Kinezi mogu za noc da otvore 3000 mesta u jednoj fabrici a to pisem, jer je pre toga dobio obavestenje da ce u Americi trebati mesec dana da se napravi proizvodna traka da bi se na ajfon stavilo staklo preko ekrana ajfona da se ne bi moglo izgrebati,i pustiti u prodaju a gazda pomenute fabrike u Kini je za noc skupio,probudio 3000 kineza koji su za nekoliko dana sastavili milione ajfona rucno, a za platu od 17 dolara mesecno.Sad ti je jasno zasto je tako jeftino.Nisu odmah ulagali u proizvodne trake vec uzimali veliku zaradu gazde tih fabrika, pa tek kad su toliko ojacali,onda su pokupili najpametnije ljude,koji su poceli da prave kompjuterizovane trake za proizvodnju.Drugi su se zaduzivali da bi napravili fabrike a oni su vidis rucno sastavljali ajfon, prvo napravili ogromni kapital i dok su drugi grcali u dugovima ,kompanije su ojacale, plate ostale iste a u medjuvremenu sve je kompjuterizovano bezbolno,bez kredita.Oni idu na kolicinu,pa nije samo srbija zemlja koja uvaljuje kineske stapobe? Zamisli koliko je tržište Rusija.Pa svaka zemlja u svetu ima deficit sa Kinom.jedina zemlja koja sad ima 4000 milijardi kesha viška para,pa sad zamisli koliko mogu pojedinim zemljama da daju kredite uz odredjene povlastice na izvoz njihove robe u te zemlje kojima daju kredite.Po sistemu,dajem banalan primer, dacemo vam 100 miliona kredite,zauzvrat vase firme ce kupiti ribolovackog pribora za 10 miliona dolara.Sad zamisli, moras da im vratis kredit a uvezao si robe za 10 miliona od njih,kako? znaci sirotinja ce kupovati robu bez kvaliteta za 50 puta vecu cenu da bi se to vratilo.A sto se tice dresova, neko je uzeo pare da bi mogli da prodaju za tu viusoku cenu, nista neuobicajeno kod nas.Sve se radi uz posredovanje,ja tebi omogucim ovo a ti meni kesh hahahahah nista strano kod nas pa ni u svetu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...