Jump to content

Svetsko Prvenstvo Corbu Lake Rumunija 2012


Recommended Posts

nisam siguran recite mi molim vas dali je bilo koja televizija ili radio stanica nasla za shodno da objavi da je reprezentacija SRBIJE osvoiila trece mesto na svetskom prvenstvu u saranskom ribolovu
Link to comment
Share on other sites

Jane pogledao sam pravila i nigde nisam zapazio da je nesto za paste pisalo,jedino sto sam slicno tome video je da se nemoze koristiti zalepljena na olovu sto bi po mome misljenju trebalo vaziti i za obleljenu pastu oko boile,al ko zna mozda i gresim.
Link to comment
Share on other sites

nisam siguran recite mi molim vas dali je bilo koja televizija ili radio stanica nasla za shodno da objavi da je reprezentacija SRBIJE osvoiila trece mesto na svetskom prvenstvu u saranskom ribolovu

 

verovatno bi bilo da su |Toma Nikolic i Boris Tadic pecali sto je zalosno,ovako neznam da li ce sem ribolovnih magazina neko to i spomenuti a momci su zasluzili da se nadju i na dnevniku rts.

Link to comment
Share on other sites

Pasta je odavno dozvoljena, koristimo je i mi , koristili smo je i "sada verovatno" samo nekima to smeta na domacim takmicenjima, za inf. tolike price oko zabrane spomb a svi su ih koristili, mada nisam ni video razlog zabrane, zabranis precnik rakete a dozvolis grudvu od 70 mm....!
Link to comment
Share on other sites

sta je to mamaliga

 

Kukuruzno brasno , palenta ili kako se to u Srbiji zove neznam tacno , e kada se to spremi odozgo dodju vruci cvarci ili kiselo mleko.

Mamaliga je jedan vid nacionalnog jela u Rumuniji , Ja sam se malo nasalio u odgovoru Janetu na pitanje o upotrebi past. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kukuruzno brasno , palenta ili kako se to u Srbiji zove neznam tacno , e kada se to spremi odozgo dodju vruci cvarci ili kiselo mleko.

Mamaliga je jedan vid nacionalnog jela u Rumuniji , Ja sam se malo nasalio u odgovoru Janetu na pitanje o upotrebi past. ;)

hvala Vasile
Link to comment
Share on other sites

verovatno bi bilo da su |Toma Nikolic i Boris Tadic pecali sto je zalosno,ovako neznam da li ce sem ribolovnih magazina neko to i spomenuti a momci su zasluzili da se nadju i na dnevniku rts.

bitno je da objave da se Troicki plasirao u drugo kolo turnira ;)
Link to comment
Share on other sites

Da, kao što rekoh, sportski ribolov je potpuno skrajnut. Ovaj sport ,verovatno, većuna smrtnika doživljava kao rekreaciju i čistu zabavu, kao i čisto traćenje vremena

(verovatno to misli i većina naših žena, ali za utehu je da to isto misle i o fudbalu).

Potrudimo se da pomognemo Šaranskoj asocijaciji Srbije da se barem aktivnosti reprezentacije adekvatno proprate u medijima. Imali smo mi i svetske šampione i

bila je uvek ista priča. Ni slovo ni slika o tome. Imamo časopise, radio i tv emisije kojima propagiramo riboliv ali moramo i u samom Ministarstvu sporta da "upalimo

lampu"i skrenemo pažnju na nas i "naše" ostvarene uspehe kojima širimo dobro mišljenje o našoj zemlji. Pa naši su se momci borili i izgarali za zastavu i ime naše

voljene zemlje sa podjednakim žarom i entuzijazmom kao bilo koji fudbaler, košarkaš, teniser, itd. To treba poštovati!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potrudimo se da pomognemo Šaranskoj asocijaciji Srbije da se barem aktivnosti reprezentacije adekvatno proprate u medijima.

 

Kome da se javi neko, ko bi mozda i napisao neki clanak, ili neku pricicu vezano za prethodno svetsko prvenstvo?

Ili mozda i snimio nesto, pa pustio u nekom mediju?!

Link to comment
Share on other sites

Nije to problem samo kod Vas , i ovde u Bugarskoj su sve vodece medije bile blagovremeno obavestene o velikom uspehu sportista i nista.

Samo je jedan medij to zabelezio , cak nisu ni aktuelnu fotografiju koristili

 

http://www.focus-sport.net/?action=news&id=1148764439853

 

PS. da je bilo nesto trece, najmanje dve nedelje bi nas davile sve televizije od jutra do mraka :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...