Jump to content

Zivaca


Ljupche9

Recommended Posts

Nisu meni jasni ti vlasnici tako lepih revira primer Zivaca,jos gora situacija Slezen ovde kod mene..uz ovoliku ekspanziju saranskog ribolova i toliko ovaca za sisanje(da se niko ne uvredi,ali jesmo),samo dobro da se poribi krupnijom ribom i eto para ko salate,oni kao da ne vole pare..svuda u okolini nicu reviri samo kod nas nista..

Vole oni druze pare zato ih i boli uvo za ribu i nas pecarose. Sladje im je da rasprodaju ribu na brzinu i da uzmu za par dana 5000 e nego da na nama za par meseci uzmu 10-15. Toliko lepih jezera i divljih i poludivljih i komercijala, u Sremu ih je vise od 15, a mozda na 5 vredi ici. Srpska posla.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oni bi da nedaju ni dinar a da mlate pare a to tako bas i neide . Mogu jednom da me prevare i vise nikad . Bilo bi lepo da se neko seti i napravi neki lep revir ima toliko lepih destinacija da mogu da biraju gde zele . Ali treba uloziti malo para , a to je bolest naseg naroda za nula para zaraditi boga oca . Bogami tesko zato i propadamo 

Link to comment
Share on other sites

Oni bi da nedaju ni dinar a da mlate pare a to tako bas i neide . Mogu jednom da me prevare i vise nikad . Bilo bi lepo da se neko seti i napravi neki lep revir ima toliko lepih destinacija da mogu da biraju gde zele . Ali treba uloziti malo para , a to je bolest naseg naroda za nula para zaraditi boga oca . Bogami tesko zato i propadamo

Burazeru na koliko mislis para kada kazes malo ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...