Jump to content

Prologic T-Carp Ili C2 13Ft 3.5Lb


Recommended Posts

Ljudi glasajte za koji ste stap, i molim vas obrazlozite zasto. Hvala na pomoci

 

Drugar je pre par dana kupio T-Carp,mogu slobodno da kazem da je za nas koji ne idemo na takmicenja ODLICAN,s tim sto ne znam kakav je C-2,ali je predpostavljam bolji T.

I na ribi i bacanje ocena 5!

Sajla na Miki vise nije misaona imenica sa ovim stapovima!

Stvar ukusa ali moj glas za T-Carp!

Link to comment
Share on other sites

dva razlicita stapa pecam sa c2 a koristio sam t carp . sta mislis zasto sam uzeo c2? t-carp je lepsi tananiji ali ne moze da baci toliko daleko ko c2 bar sa mojom tehnikom . iskreno sa T mi nekako nesigurno bacanje boim se da cu ga slomim savija se samo vrh a c2 se savija komplet . retko mi riba otpada mekan je na ribi i dobro je drzi . e sad po meni zasto je T skuplji ima puno vise ukrasa na njemu po meni bespotrebni i to je ta razlika . http://www.youtube.com/watch?v=8vvmS-XL-DQ
Link to comment
Share on other sites

nema. T-carp odličan štap. Imamo ga kao drugi komplet i stvarno su se dobro pokazali. I ako su 13" 3,5lb vrlo su mekani i riba sa njih ne spada. A za zabačaj su pravo uživanje. Sa C2 nisam još imao priliku da pecam ali jesam sa Classic Carp i za njih mogu isto reći da su jako dobri štapovi i da za njihovu cenu sigurno ne može da se nađe bolji štap.
Link to comment
Share on other sites

da ostanimo pri temi koju smo zapoceli, krivo mi je sto t carp nema 50mm prvu mada do je vise za izgled, sto je kod c2 pozitivno to ,ali je i deblji blank, mnogi strucnjaci tvrde da je blank t carpa dosta slican RH blankovima e sad jbg ko to zna :)
Link to comment
Share on other sites

sa 105 gr i boilom 16 na basijani sa vetrom u lice pod obali na mestu br:2

za sada sam tu jedino imao prilike da bacim dalje nisam ove godine bio na maradiku . vezbao sam kod brane na jarkovcima fali malo da se prebaci ali bez boile . na brani sam testirao i t carp falilo mi je bar 15m da dobacim duzinu c2 sa istom masinom sa istim najlonom isti dan

Link to comment
Share on other sites

Sremac, bez uvrede, ako ga bacis 180m, ja ga pojedem...pa taman da je sa gps navodjenjem......

Neka bude i 150m pod istim uslovima...

ne ne nisi me razumeo brana je siroka 180m i baco sam bez boile samo olovo sa cevcicom . i padalo je neki 20 do 25 od one obale .
Link to comment
Share on other sites

a napiso sam u gornjem postu da sam samo sa olovom baco i da mi je falilo , vec sam mislio da sam izlapio :crazy: :crazy:

mada ima ja jednog sto tvrdi da moze da toliko baci sa 3.60 3lb i to sa spro stapom i cak hoce da se kladi al sramota da mu uzmem pribor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...