Jump to content

Dilema Oko Jrc Defender Ili C1 Prologic


Recommended Posts

Misljenje sta je bolje od ova dva za kupovinu jer se bas dvoumim.Jrc defender 3.25lb 3.60m ili c1 prologic 3.5 lb 3.60 m,stim sto jrc ima 50 mm prvu kariku a c1 ne.Treba mi za bacanje do sajle na miki i sigurno cu baciti i Pva...

 

a koliku kariku ima c1???

Link to comment
Share on other sites

Misljenje sta je bolje od ova dva za kupovinu jer se bas dvoumim.Jrc defender 3.25lb 3.60m ili c1 prologic 3.5 lb 3.60 m,stim sto jrc ima 50 mm prvu kariku a c1 ne.Treba mi za bacanje do sajle na miki i sigurno cu baciti i Pva...

dodaj jos 10-15e po stapu i uzmi jrc powerplay 13ft 3.25 lb. bolji ti je od ta dva . i prebacivaces sajlu na miki uz shok predvez.

Link to comment
Share on other sites

Misljenje sta je bolje od ova dva za kupovinu jer se bas dvoumim.Jrc defender 3.25lb 3.60m ili c1 prologic 3.5 lb 3.60 m,stim sto jrc ima 50 mm prvu kariku a c1 ne.Treba mi za bacanje do sajle na miki i sigurno cu baciti i Pva...

C1 ima 40mm kariku

a koliku kariku ima c1???

c1 ima 40 mm,

Link to comment
Share on other sites

Prologic C1 ima 50mm kariku ali ako je meris spolja,ali ako je meris kao sav normalan svet unutrasnji diametar ima 40mm,ali sta to ima veze dali stap baca daleko,Ja kao vlasnik Prologic C1 3,9m 3,5lb mogu da kazem da je stap dosta dobar pomalo krut sto mu daje vise snage za bacanje.Kad sam se ja raspitivao za JRC defender rekli su mi da je to i prefise mekan stap vise za krace distance do nekih 70m.Tako da verujem da je C1 bolji izbor zato sto tebi treba.Mislim da 3,9m je bolji izbor za daleki izbacaj.
Link to comment
Share on other sites

defender 3,25lb nisam imao prilike da koristim... model od 3lb je dobro prokuvana spageta, mlitaviji stap nikad nisam drzao u ruci... C1 3.5lb nisam koristio ali sam ga drzao u ruci... naravno da su "u ruci" i "na vodi" dve razlicite stvari ali u ovom slucaju slobodno mogu da dam glas C1, bez razmisljanja.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...