Jump to content

Shimano Tribal Carp


Recommended Posts

posto trazim stapove naletio sam na ove shimano tribal carp po povoljnoj ceni sada me interesuje ako mi neko moze malo reci nesto oko ovoga stapa posto nemam priliku da ih vidim uzivo vec mora da ih narucim preko neta,koliko sam primetio nemaju neku veliku razliku od shimano long cast stapa. svaka informacija dobro dosla hvala
Link to comment
Share on other sites

Sa Tribal A nije bilo nikakvih problema sem sa klizajucim drzacem cekrka. Blank perfektan i neverovatno jak a prilicno lak, karike robusne, iako 3 lbs bez problema baca 125gr, trn spoj, zidovi veoma debeli izdrzao neverovatne napore i baca daleko, jedan od retkih univerzalaca. Zamenio ga je Tribal B koji je dosta pouzdan stap lepsi ali ni blizu kvalitetan. Sa tribalom XTR bilo dosta problema a Extreme po meni preskup za kvalitet. E sad sta nude ovi novi stvarno ne znam nisam ih video u akciji.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju,

ne verujem da neko ima mnogo iskustva swas tim novim modelima tako da ti ostaje samo stara dobra metoda stap u ruke pa ako legne legao je. Novi su i pod garancijom tako da tu ima neke sigurnosti.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Posedujem shimano tribal XTR-a specimen,13ft 3lb,125gramac.Do sada perfektno sluzio,odlican na ribu,lepo radi.Sto se tice daljine bacanja,bacam sa olovom c.sistem od 105 do 11ogr. ide odlicno do 125 do 135m,Nemamlosu rec do sada za taj stap,imam ga 3godine.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...