Jump to content

Mika Alas Druzenje Novembar


Recommended Posts

Pokvarismo temu deruzenja na Miki Alas ali mozda bi mogla pomoci vlasniku vode da sacuva svoju ribu od tog anonimusa koji nece da se slika na vodi....uigrana sema sa jednim poznatim takmicarom je odprilike,dok ja provucem par puta ti me cekaj u kuruzima sa buricem il necim slicnim i gas kuci! Slican scenario su verovatno smislili i za ovu vodu jer ima jako puno velike ribe koju je lako upecati a vredi brdo para,lako se moze desiti da osetno zafali ribe ako pocnu da pecaju.....
Link to comment
Share on other sites

Pokvarismo temu deruzenja na Miki Alas ali mozda bi mogla pomoci vlasniku vode da sacuva svoju ribu od tog anonimusa koji nece da se slika na vodi....uigrana sema sa jednim poznatim takmicarom je odprilike,dok ja provucem par puta ti me cekaj u kuruzima sa buricem il necim slicnim i gas kuci! Slican scenario su verovatno smislili i za ovu vodu jer ima jako puno velike ribe koju je lako upecati a vredi brdo para,lako se moze desiti da osetno zafali ribe ako pocnu da pecaju.....

paso taj takmicar skojim peca sam ja a drugo sto se tice slikanja..mrzelo nas da se slikamo..nisam od onih koji vole da se slikaju sa ribom a tako ni milos nevoli da se slika..nisam se sliko ni sa ribom od 29,500kg, 8) ,ali na ovom druzenju smo se slikali par fotografija..ja i milos..mislim mene bas briga ja nisam bio u toj prici apis drpis ribu,,niti me to zanima i zabole me ku..c ko sta prica i baljezga na forumu o tom milosu..decko peca samnom i znam da je decko ok i da je odlican pecaros,,i da ume da peca,,a ne samo da baljezga po forumu,za razliku od vas ,a to sto je on imo sa tamo nekim opste me nezanima ja pecam sa njim sad i u buduce,, :good: :good:

.

Link to comment
Share on other sites

Djile,pusti ga,covek je tako jadan,da ne vredi raspravljati se. I nismo mi zasrali temu,nego ti Limar.

jel moze da se zakljuca tema ovo nevodi nigde nego ci izbiti samo zestoke svadje,,a mozda i nesto gore :aggressive: :boc: :vava: ,ajmo negde na :pivopija1: i na :pecanje: da se prekine sa ovim raspravljenjem,,zato sto oko cega se vi raspravljate,,a od toga nemate nista.Zato molim modratora ako moze da se zakljuca tema.
Link to comment
Share on other sites

Pa braca mi idemo da pecamo sad za vikend i da uzivamo,druzicemo se sa drugarima iz PO.....

A zasto bi se zakljucala tema,da neko jos ne doda kako je onaj profesor ojadio Basijanu kada je drzao Mica,covek kakvog nisam upoznao u skorije vreme,jel zato?

Link to comment
Share on other sites

Pa braca mi idemo da pecamo sad za vikend i da uzivamo,druzicemo se sa drugarima iz PO.....

A zasto bi se zakljucala tema,da neko jos ne doda kako je onaj profesor ojadio Basijanu kada je drzao Mica,covek kakvog nisam upoznao u skorije vreme,jel zato?

Izvukao sam iz Basiane jedno tonu dok je bio Mica,iako sam bio dva puta na slobodnom pecanju prosle godine tamo,a ove godine,pa ne manje od tonu i po,zato sam sa gazdom dobar. Ajde limar, mani se tudjih briga.

Link to comment
Share on other sites

mozda si i upravu da si bio dvaputa na slobodnom da Mica zna a koliko si bio nocu to verovatno nezna. Nemoj da glumis nevinasce kada svi znaju da lapas ribu Limar ti je lepo objasnijo u postu ide da se druzi i da uziva u pecanju a ne kao ti da ide i da gleda kuda moze ribu da iznese.
Link to comment
Share on other sites

mozda si i upravu da si bio dvaputa na slobodnom da Mica zna a koliko si bio nocu to verovatno nezna. Nemoj da glumis nevinasce kada svi znaju da lapas ribu Limar ti je lepo objasnijo u postu ide da se druzi i da uziva u pecanju a ne kao ti da ide i da gleda kuda moze ribu da iznese.

OOoooo,evo javio se i tatin sin. Za razliku od vas,ja na takmicenje idem da pobedim, pa da li pobedim ili ne,nije bitno. A kad hocu da se druzim,odem na divlju vodu,i sto je najgore,i tamo se napecam. Ali vi jadni,verovatno ni ne znate sta je riba sa divlje vode.

Link to comment
Share on other sites

mozda si i upravu da si bio dvaputa na slobodnom da Mica zna a koliko si bio nocu to verovatno nezna. Nemoj da glumis nevinasce kada svi znaju da lapas ribu Limar ti je lepo objasnijo u postu ide da se druzi i da uziva u pecanju a ne kao ti da ide i da gleda kuda moze ribu da iznese.

jbt nisam znao da se kod mice moglo pecati nocu a da on nezna da ima pecarosa na jezeru...pa to super mora da se nije ni placala dozvola kad mica nije znao da ima nekog na jezeru da peca..u to sumnjam da gazda mica nije znao dal ima nekog na jezeru ili nema...vrati nam se mico da pecamo z dzabe nocu....hahahahah..ovo je nesto najglupje sto sam cuo na forumu
Link to comment
Share on other sites

Brate strasno sta sam ja doziveo da mi jedan balavac preti,c c c c c c c......zao mi sto nemam komp tu da vam zalepim PP od lopova,doci ce njegovi drugari za vikend kod mene kuci da me posete,O LEBE MEKANI!

Nije poenta Gorane da se resi ovo u kafancetu,ovaj klinac je javni problem,sutra kad bi ti otvorio jezero doci ce kod tebe tvoju muku da klepa!

Uglavnom,ako Profesori budu pecali trenutak nepaznje i jedna po jedna riba odlazi iz vode!

Link to comment
Share on other sites

Brate strasno sta sam ja doziveo da mi jedan balavac preti,c c c c c c c......zao mi sto nemam komp tu da vam zalepim PP od lopova,doci ce njegovi drugari za vikend kod mene kuci da me posete,O LEBE MEKANI!

Nije poenta Gorane da se resi ovo u kafancetu,ovaj klinac je javni problem,sutra kad bi ti otvorio jezero doci ce kod tebe tvoju muku da klepa!

Uglavnom,ako Profesori budu pecali trenutak nepaznje i jedna po jedna riba odlazi iz vode!

Tvom bezobrazluku nema kraja. Ja vise na ovom forumu rec necu reci.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brate strasno sta sam ja doziveo da mi jedan balavac preti,c c c c c c c......zao mi sto nemam komp tu da vam zalepim PP od lopova,doci ce njegovi drugari za vikend kod mene kuci da me posete,O LEBE MEKANI!

Nije poenta Gorane da se resi ovo u kafancetu,ovaj klinac je javni problem,sutra kad bi ti otvorio jezero doci ce kod tebe tvoju muku da klepa!

Uglavnom,ako Profesori budu pecali trenutak nepaznje i jedna po jedna riba odlazi iz vode!

PASO..PRVO I PRVO..JA sam u toj ekipi profesori,,znaci da onda i ja klepam ribu,po tebi..to nije uredu sto si napiso..drugo nemoj da uzimas vise u usta CT PROFESORI..a trce vise ste smorili oko te jedne ribe sa pavlovaca,,drugi su na tone ojadili to jezero zato se i zalite da na takmicenjima na tom jezeru ima sve manje i manje ribe..zato sto je milos izvuko svu ribu,iz tog jezera :help: a cetvrto dacu ja vama vase brojeve mobilnih pa si to resavajte u cetiri oka..AKO HOCETE...... MOJU EKIPU CT.PROFESORI NESPOMINJI VISE!!!!!!!!! :good: :good: I ZATO MANTE SE VISE................Uglavnom,ako Profesori budu pecali trenutak nepaznje i jedna po jedna riba odlazi iz vode!A OVO STO SI NAPISO NISI TREBO..UVREDIO SI ME I MENE I MOJU EKIPU.....HVALA PASO :good: :good:
Link to comment
Share on other sites

PASO..PRVO I PRVO..JA sam u toj ekipi profesori,,znaci da onda i ja klepam ribu,po tebi..to nije uredu sto si napiso..drugo nemoj da uzimas vise u usta CT PROFESORI..a trce vise ste smorili oko te jedne ribe sa pavlovaca,,drugi su na tone ojadili to jezero zato se i zalite da na takmicenjima na tom jezeru ima sve manje i manje ribe..zato sto je milos izvuko svu ribu,iz tog jezera :help: a cetvrto dacu ja vama vase brojeve mobilnih pa si to resavajte u cetiri oka..AKO HOCETE...... MOJU EKIPU CT.PROFESORI NESPOMINJI VISE!!!!!!!!! :good: :good: I ZATO MANTE SE VISE................Uglavnom,ako Profesori budu pecali trenutak nepaznje i jedna po jedna riba odlazi iz vode!A OVO STO SI NAPISO NISI TREBO..UVREDIO SI ME I MENE I MOJU EKIPU.....HVALA PASO :good: :good:

Ekipa ti je do jaja,za takve treba da stoji lista na ulazu jezera tipa kao po klubovima,ti mozes-ti ne mozes :D

Link to comment
Share on other sites

Ekipa ti je do jaja,za takve treba da stoji lista na ulazu jezera tipa kao po klubovima,ti mozes-ti ne mozes :D

pa jeste...pogledaj listu sa druzenja....i nemam vise nameru da se nastavljam samo mene zaobidji i moju ekipu ct profesori...i zavrsena prica...a sa milosom se raspravi sta kako i gde imas njegov br,mobilnog nazovi ga pa sa njim raspravi..trazio si njegov br dao sam ti pa izvoli,,ja za tebe nepricam nista,niti baljezgam na forumu,tako da ekipu ct profesore zaobidji
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...